Prihlasovací formulár
Medzinárodné majstrovstvá Slovenska, SP 3D SLZ

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 20.09.2016 - 23:59

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
226
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub VT Číslo licencie
BB Deti

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0714
BB Deti

Oliver Janko

LO Malinovo SVK1046/20
BB Deti

Martin Podracký

SLK Spišské Vlachy SVK1098
BB Deti

Michal Madurkay

Chiméra HK CZE0990
BB Deti

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D III.VT SVK0658
BB Deti

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0808
BB Deti

Zina Valachová

Lukostrelec BB SVK1073
BB Kadet

Erik Rusnák

LK Sagittarius SVK0970
BB Kadet

Maroš Machán

LO Malinovo SVK0535
BB Kadet

Lukáš Václav

LO Malinovo SVK0804
BB Kadet

Veronika Retkovská

ARQUITIS Blatnica SVK1104
BB Senior 18+

Lubomír Styk

Lukostrelec BB SVK0887
BB Senior 18+

Peter Janko

LO Malinovo SVK1047/20
BB Senior 18+

Filip Jakubec

LK Varín 3D SVK0828
BB Senior 18+

Marián Bosý Ing.

LK Hubert Arrows SVK0677
BB Senior 18+

Peter Michlík

SLK Spišské Vlachy SVK0336
BB Senior 18+

Dušan Horváth

LK Hubert Arrows SVK0229
BB Senior 18+

Daniel Kúdela

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0528
BB Senior 18+

František Kundracik

LK Bratislava SVK0515
BB Senior 18+

Štefan Molnár

LK Reflex Žilina SVK1114
BB Senior 18+

Dušan Drobný Ing.

Archery club Villa Diana SVK0175
BB Senior 18+

Martin Draguň

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK1117
BB Senior 18+

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior 18+

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior 18+

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0400
BB Senior 18+

Peter Valach

Lukostrelec BB SVK0885
BB Senior 18+

Peter Horňák

LK Epirus SVK0353
BB Senior 18+

Benjamín Kun

LK Hubert Arrows SVK1012
BB Senior 18+

Jana Buková

LukostrelecBB
BB Senior 18+

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Senior 18+

Lenka Madurkayová

Chiméra HK CZE0996
BB Senior 18+

Iveta Kundraciková

LK Bratislava SVK0516
BB Senior 18+

Alica Lopatníková MUDr.

Archery club Villa Diana SVK0518
BB Senior 18+

Anna Koszegiová

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0785
BB Senior 18+

Kristína Kunová

LK Hubert Arrows SVK1013
BB Senior 18+

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Veterán 51+

Jozef Doležal

Archery club Villa Diana SVK0094
BB Veterán 51+

Ján Čeman

Lk Divín SVK0917
BB Veterán 51+

Ladislav Lukáč Ing.

SVK0145
BB Veterán 51+

Stanislav Gažík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK1019
BB Veterán 51+

Ján Kúdela

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0499
CU Senior 18+

Július Krajčí

LO TJ Slávia Právnik Bratislava SVK0387
CU Senior 18+

Pavol Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0375
CU Senior 18+

Juraj Pagáčik Ing.

LK Reflex Žilina SVK0072
CU Senior 18+

Milan Bombuškár

SVK0048
CU Senior 18+

Tomáš Michlík

SLK Spišské Vlachy SVK0337
CU Senior 18+

Tomasz Olejniczak

x10 Jaworze PL1624
CU Senior 18+

Cezary Sobieraj

PL2900
CU Senior 18+

Tomáš Szabo

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0501
CU Senior 18+

Michal Kiššimon

SVK0993
CU Senior 18+

Jozef Bošanský

LK Hubert Arrows SVK0672
CU Senior 18+

Patrik Boledovič

--- SVK0424
CU Senior 18+

Klaudia Szatmáriová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1037
CU Senior 18+

Ewa Huzar

PL1864
CU Senior 18+

Anna Žideková

LK Orava Bobrov SVK0006
CU Veterán 51+

Peter Kaplávka

SVK1021
CU Veterán 51+

Milan Plavák

Veľké Zálužie SVK0299
CU Veterán 51+

Karol Deák Ing.

LK Hubert Arrows SVK0565
CU Veterán 51+

Juraj Jamrich Ing.

Archery club Villa Diana SVK0044
CU Veterán 51+

Mirosław Huzar

PL1862
CU Veterán 51+

Peter Jankovič

xxx SVK0034
CU Veterán 51+

Rastislav Žídek

LK Orava Bobrov SVK0003
CU Veterán 51+

Tomáš Krutek Ing.

LK 3D Trenčianske Teplice SVK0019
CU Veterán 51+

Miloš Borovička

LK 3D Trenčianske Teplice SVK0016
HU Deti

Maroš Tlacháč

LK Varín 3D SVK0723
HU Deti

Darius Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0853
HU Deti

David Cíbik

LK Sagittarius SVK0984
HU Deti

Andrej Horváth

LK Hubert Arrows SVK0686
HU Deti

Filip Kováč

LO 3D Sokol SVK0750
HU Deti

Jakub Boledovič

SVK0958
HU Kadet

Andrej Šluch

SVK1051
HU Kadet

Martin Horváth

LK Hubert Arrows SVK0549
HU Kadet

Rastislav Kováč ml.

LO 3D Sokol SVK0749
HU Kadet

Viktória Kormošová

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0425
HU Kadet

Viktória Vilimová

LK Dobšiná SVK0464
HU Senior 18+

Miloš Nádašský

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0548
HU Senior 18+

Peter Vilim

LK Dobšiná SVK0386
HU Senior 18+

Attila Szabó

SZIU SVK0062
HU Senior 18+

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas I.VT SVK0114
HU Senior 18+

Michal Feledy

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1020
HU Senior 18+

Jozef Venglovič

SVK1038
HU Senior 18+

Miroslav Habrun

Hunter Malá Fatra SVK0551
HU Senior 18+

Marián Hrabovszki

LK Legolas SVK0126
HU Senior 18+

Kristian Fulemits

SZIU SVK0823
HU Senior 18+

Mikuláš Pogány

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1034
HU Senior 18+

Ľuboš Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0465
HU Senior 18+

Vincent Szabo

SZIU SVK0701
HU Senior 18+

Soňa Chochulová

LK 3beč Partizánske SVK0745
HU Senior 18+

Veronika Vilimová

LK Dobšiná SVK0463
HU Veterán 51+

Karol Spanyo

LK Legolas II.VT SVK0620
HU Veterán 51+

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota I.VT SVK0317
HU Veterán 51+

Ivan Hudec

LK 3beč Partizánske SVK0666
OL Deti

Igor Drábik

LukostrelecBB SLZ1671
OL Deti

Matuš Peťko

Lukostrelec BB SVK0894
OL Deti

Peter Pagáčik

LK Reflex Žilina SVK0574
OL Deti

Filip Pagáčik

LK Reflex Žilina SVK0573
OL Deti

Daniela Buková

Lukostrelec BB SVK0880
OL Kadet

Filip Bukový

Lukostrelec BB SVK0873
OL Kadet

Jan Jakub Hanuliak

LK Reflex Žilina SVK0789
OL Kadet

Lukáš Martinko

SLK Spišské Vlachy SVK1041
OL Kadet

Katarina Martinková

SLK Spišské Vlachy SVK1042
OL Kadet

Samanta Homolová

LukostrelecBB
OL Kadet

Kristína Kmecíková

LK Reflex SVK1103
OL Kadet

Barbora Kubišová

Lukostrelec BB SVK0879
OL Kadet

Kristina Drdakova

LK Reflex SVK1104
OL Senior 18+

Michal Velčík Ing.

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0243
OL Senior 18+

Dušan Körmöczy

SVK0637
OL Senior 18+

Ivan Hajko

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0623
OL Senior 18+

Patricia Gašparcová Mgr.

LK PERUN SVK0775
OL Senior 18+

Ewa Sobieraj

PL1831
PBHB Deti

Leonard Pikla

SLK Spišské Vlachy SVK1044
PBHB Senior 18+

Peter Mezzei

Fekete Sólyom SVK0744
PBHB Senior 18+

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior 18+

Ľubomír Králik

LK Varín 3D I.VT SVK0649
PBHB Senior 18+

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
PBHB Senior 18+

Lubomír Pikla

SLK Spišské Vlachy SVK1045
PBHB Senior 18+

László Jónás

SVK0277
PBHB Senior 18+

Michal Cingel

LO Malinovo SVK0859
PBHB Senior 18+

Mária Dobríková

SVK0948
PBHB Senior 18+

Mária Kramplová

Archery Klub Geronimo Trnava I.VT SVK0611
PBHB Senior 18+

Krisztina Bukovszky Attiláné

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0477
PBHB Senior 18+

Michaela Kyselová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
PBHB Senior 18+

Mária Pogány

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1097
PBHB Veterán 51+

Jozef Matejov

LK 3beč Partizánske SVK0664
PBHB Veterán 51+

Márti David

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
TRLB Deti

Michal Velísek

LK Phoenix CZE1595
TRLB Deti

Tomáš Tlacháč

LK Varín 3D SVK0722
TRLB Deti

Ján Bela

LK Varín 3D SVK1000
TRLB Deti

Timotej Paňák

LK Varín 3D SVK0532
TRLB Deti

Martin Kysela

LK Varín 3D SVK0545
TRLB Deti

Dominik Kysela

LK Varín 3D SVK0982
TRLB Deti

Mirko Janík

LK Varín SVK489
TRLB Deti

Oliver Žiška

SVK0846
TRLB Deti

Michaela Valientová

LK Lieska SVK1108
TRLB Deti

Lea Cvečková

LK Varín 3D SVK1015
TRLB Deti

Adela Bogárová

LO 3D Sokol SVK0763
TRLB Deti

Patricia Pašeková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0919
TRLB Deti

Lucka Sedlačeková

TRLB Deti

Renátka Tomčíkova

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0681
TRLB Kadet

Maroš Košturiak

LK Varín 3D SVK0717
TRLB Kadet

David Pallo

LK Varín 3D SVK0729
TRLB Kadet

Filip Paňak

LK Varín 3D SVK0719
TRLB Kadet

Samuel Chrastina

LO 3D Sokol SVK0309
TRLB Kadet

Lubomír Cabadaj

LK Varín 3D SVK0983
TRLB Kadet

Wyszyński Bogdan

Pl2960
TRLB Kadet

Barbora Halmešová

LK Lieska SVK1120
TRLB Senior 18+

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0713
TRLB Senior 18+

Pavol Valient

LK Lieska SVK1106
TRLB Senior 18+

Ján Kováčik

SVK0946
TRLB Senior 18+

Bohumil Paľo Ing.

LK Varín 3D SVK0508
TRLB Senior 18+

Jozef Kožár

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0911
TRLB Senior 18+

Dušan Binder Ing.

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior 18+

Ferdinand Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0065
TRLB Senior 18+

Radovan Emanuel, Mgr.

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0688
TRLB Senior 18+

Štefan Myšiak

Hunter Malá Fatra SVK0142
TRLB Senior 18+

Pavol Magyarics

individuálny člen SVK0328
TRLB Senior 18+

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0660
TRLB Senior 18+

Mário Bugár

Individualny clen SVK0334
TRLB Senior 18+

Pavel Repák

LK Falcon CZE1485
TRLB Senior 18+

Miloš Lovíšek

LK Lieska SVK1105
TRLB Senior 18+

Rastislav Sarka

LK Sagittarius SVK0923
TRLB Senior 18+

Marcela Velísková

LK Phoenix CZE1597
TRLB Senior 18+

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Senior 18+

Maria Bernátová

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0920
TRLB Senior 18+

Wyszyńska Halina

X-10 Jaworze Pl2986
TRLB Veterán 51+

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Veterán 51+

Peter Bernát

HH3D SVK0435
TRLB Veterán 51+

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Veterán 51+

Jiří Hrachovec

LK Falcon CZE1486
TRLB Veterán 51+

Damian Twardoch

X-10 Jaworze PL2815
TRRB Deti

Samuel Chochula

LK 3beč Partizánske SVK0746
TRRB Deti

Václav Navrátil

LK Phoenix CZE1199
TRRB Deti

Peter Šiagi

ŠK ORLÍK SLIAČ SLZ1626
TRRB Deti

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica SVK0831
TRRB Deti

Filip Mintál

LK Varín 3D SVK0990
TRRB Deti

Marko Kúdela

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0603
TRRB Deti

Marian Chudík

HORNÉ HÚŠČIE 3D I.VT SVK1119
TRRB Deti

Ota Repák

LK Falcon CZE1620
TRRB Deti

Dorota Kosová

ARQUITIS Blatnica SVK0849
TRRB Deti

Lea Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D III.VT SVK0659
TRRB Deti

Emma Mendelová

ARQUITIS Blatnica SVK0754
TRRB Kadet

Tobiáš Ľupták

LK Varín 3D SVK0629
TRRB Kadet

Juraj Skácel

LK Varín 3D SVK0418
TRRB Kadet

Róbert Polhorský

LO 3D Sokol SVK0174
TRRB Kadet

Martin Žiška

LO 3D Sokol SVK0595
TRRB Kadet

Lukáš Cabadaj

LK Varín 3D SVK0643
TRRB Kadet

Šimon Strelčík

LK Varín 3D SVK0726
TRRB Kadet

Marek Minarovský

ARQUITIS Blatnica SVK1009
TRRB Kadet

Julia Tichá

LK Varín SVK0296
TRRB Kadet

Veronika Jandoušová

LK Phoenix Kostelec CZE1617
TRRB Kadet

Katarína Brezániová

ARQUITIS Blatnica SVK1113
TRRB Kadet

Veronika Janštová

SVK0971
TRRB Kadet

Viktoria Lovíšková

LK Lieska SVK1107
TRRB Kadet

Zuzana Gulášová

LK Varín SVK1079
TRRB Senior 18+

Michal Samuel

SVK0947
TRRB Senior 18+

Pavel Velísek

LK Phoenix CZE1596
TRRB Senior 18+

Ondrej Janšto

SVK0972
TRRB Senior 18+

Dalibor Hálik

II.VT SVK0925
TRRB Senior 18+

Pavol Cíbik

LK Sagittarius SVK0985
TRRB Senior 18+

Zsolt Baranyai

LK Hubert Arrows SVK0838
TRRB Senior 18+

Petr Madurkay

Chiméra HK CZE0908
TRRB Senior 18+

Robert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior 18+

Vladimír Šálek

SVK1066
TRRB Senior 18+

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D II.VT SVK0693
TRRB Senior 18+

Marián Pašek

Horné Húščie 3D SVK0523
TRRB Senior 18+

Jan Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior 18+

Ľubomír Málek Ing.

HORNÉ HÚŠČIE 3D I.VT SVK0888
TRRB Senior 18+

Tomáš Zrubek

ARQUITIS Blatnica SVK0903
TRRB Senior 18+

Michal Briatka

LK Epirus SVK0491
TRRB Senior 18+

Henrieta Križanová

LO Malinovo SVK0842
TRRB Senior 18+

ing. Dana Maková

SVK0945
TRRB Senior 18+

Radka Navrátilová

LK Phoenix CZE1198
TRRB Senior 18+

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Senior 18+

Gabriela Sárková Mgr.

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0372
TRRB Senior 18+

Lucia Čížová

LK Phoenix Kostelec SVK0385
TRRB Senior 18+

Erika Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D II.VT SVK0921
TRRB Senior 18+

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Veterán 51+

Attila Bukovszky

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0957
TRRB Veterán 51+

Peter Hirjak

LO 3D Sokol SVK0469
TRRB Veterán 51+

Ladislav Szendrey

SVK0382
TRRB Veterán 51+

Ladislav Piroha

LK Varín 3D SVK0556
TRRB Veterán 51+

Bohumil Kocourek

xxx SVK0379
TRRB Veterán 51+

Miroslav štanga

LK Epirus SVK0514
TRRB Veterán 51+

Jaroslav Kondicz

LK 3D Mrlínek CZE0336
TRRB Veterán 51+

Peter Krištofík

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0370
TRRB Veterán 51+

Juraj Gavač

SVK1060
Štatistika: 42 Zlatých, 34 Strieborných, 31 Bronzových. Obedov navyše 32.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D


Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba