Výsledky súťaží
Slovenská lukostrelecká asociácia 3D spoluusporadúva, alebo pod jej záštitou sa konajú nasledovné súťaže: Slovenský pohár SLA 3D a Majstrovstvá Slovenska SLA 3D.
Sú organizované podľa jej bezpečnostných, športových a organizačných štandardov.

Slovenská lukostrelecká asociácia 3D nenesie žiadnu zodpovednosť za ďalšie podujatia, ktoré sú uvedené v tomto kalendári. Zodpovednosť za tieto podujatia má organizátor. Organizátori týchto podujatí sú povinní dodržiavať bezpečnostné, športové a organizačné štandardy SLA 3D.

Súťažná séria:
24
Október
POZOR SÚŤAŽ ZRUŠENÁ !! Záhorácke zbojníčenie 2020 - Maratón
24.10.2020 - 25.10.2020 Kuchyňa 372, 900 52 Kuchyňa
24
Október
SÚŤAŽ ZRUŠENÁ - Divínske 3D
24.10.2020 - 24.10.2020 Divín
17
Október
SÚŤAŽ ZRUŠENÁ - 3D West Cup 2020
17.10.2020 - 17.10.2020 Trnovec nad Váhom
3D West Cup
11
Október
Jesenné 3D klubu ELÁN na Parkúre na Čiernej Vode (Chorvátsky Grob)
11.10.2020 - 11.10.2020 Chorvátsky grob golfový areál , Hotel Agátka Čierna Voda
10
Október
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 8.kolo
10.10.2020 - 10.10.2020 Rimavská Sobota
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
4
Október
POZOR - SÚŤAŽ JE ZRUŠENÁ !!! Južná Päťka 2020, 5. kolo, FINÁLE
04.10.2020 - 04.10.2020 Kolárovo
Južná Päťka 2020
3
Október
Majstrovstvá Českej republiky Č3DL
03.10.2020 - 04.10.2020 Karlovice
3
Október
Stupavská jesenná 2020
03.10.2020 - 03.10.2020 Lozorno, okr.Malacky
3
Október
Pohár Košického kraja 2020 - 1.kolo (náhradný termín)
03.10.2020 - 03.10.2020 Jazdecký areál Konský raj,Košice II-Poľov, Slovensko
Pohár Košického kraja
26
September
Moravsko zemský pohár Varín 2020
26.09.2020 - 26.09.2020 Varín
19
September
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D 2020
19.09.2020 - 20.09.2020 Dechtice
Majstrovstvá Slovenska SLA 3D
12
September
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 2.kolo (náhradný termín)
12.09.2020 - 12.09.2020 Bojnice
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
6
September
Južná Päťka 2020 - 4.kolo
06.09.2020 - 06.09.2020 Dvory nad Žitavou
Južná Päťka 2020
5
September
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 7.kolo
05.09.2020 - 05.09.2020 Chata Fatranka, Varín
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
29
August
Rakovické lukošenie 10. ročník
29.08.2020 - 29.08.2020 Rakovice park
29
August
Pohár Košického kraja 2020 - 3.kolo
29.08.2020 - 29.08.2020 Veľké Kapušany , Bufet Latorica
Pohár Košického kraja
23
August
Súboj Titánov - klubová súťaž LK EPIRUS
23.08.2020 - 23.08.2020 Futbalové ihrisko, kpt.Nálepku 1436, 972 01 Bojnice
22
August
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 6.kolo
22.08.2020 - 22.08.2020 Vyrovnávacia nádrž niže mesta Dobšiná
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
15
August
Marwan - turnaj v tradičnej lukostreľbe
15.08.2020 - 15.08.2020 Kostolecká 161/10,922 21 Moravany nad Váhom
9
August
Južná Päťka 2020 - 3.kolo
09.08.2020 - 09.08.2020 Hurbanovo
Južná Päťka 2020
8
August
Spartan 3D 2020
08.08.2020 - 08.08.2020 Záhorská Bystrica, Na konci Tešedíkovej ulice pod lesom.
8
August
Pohár mesta Rimavskej Soboty
08.08.2020 - 08.08.2020 Rimavská Sobota
1
August
Podhradská Halapartňa - 2.ročník
01.08.2020 - 01.08.2020 Obec Podhradie, okr.Topoľčany
25
Júl
Varín Cup 2020 Memoriál Jožka Ďugela ml.
25.07.2020 - 26.07.2020 Varín, Slovensko, Chata Fatranka
19
Júl
Áresov hnev 2020 - klubová súťaž LK EPIRUS
19.07.2020 - 19.07.2020 Futbalové ihrisko, kpt.Nálepku 1436, 972 01 Bojnice
18
Júl
Sústredenie mladých lukostrelcov 2020 (5. letný tábor)
18.07.2020 - 24.07.2020 Spišské Vlachy
Sústredenie mladých lukostrelcov
18
Júl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 5.kolo
18.07.2020 - 18.07.2020 RS ZAHURA, Okolie 586/51Spišské Vlachy
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
12
Júl
Južná Päťka 2020 - 2.kolo
12.07.2020 - 12.07.2020 Trnovec nad Váhom
Južná Päťka 2020
4
Júl
3D West Cup 2020
04.07.2020 - 04.07.2020 SOŠ záhradnícka Gustáva Čejku, Bratislavská 44, Malinovo
3D West Cup
28
Jún
Letné 3D klubu Elán na Čiernej Vode Chorvátsky Grob
28.06.2020 - 28.06.2020 Chorvátsky Grob
28
Jún
Južná Päťka 2020 - 1.kolo
28.06.2020 - 28.06.2020 Gbelce , okr.Nové Zámky
Južná Päťka 2020
27
Jún
Pohár Košického kraja 2020 - 2.kolo
27.06.2020 - 27.06.2020 Medzi obcou Leles a Veľkými Kapušanmi, medzi riekou Latorica -mŕtve rameno a bufetom pri moste cez rieku
Pohár Košického kraja
27
Jún
Odyseova cesta 2020 - klubová súťaž LK EPIRUS
27.06.2020 - 27.06.2020 Futbalové ihrisko, kpt.Nálepku 1436, 972 01 Bojnice
27
Jún
Tepličianska "25" 2020
27.06.2020 - 27.06.2020 Zástranie, Lyžiarsky vlek Teplička nad Váhom
21
Jún
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 1.kolo (náhradný termín)
21.06.2020 - 21.06.2020 Myjava
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
13
Jún
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 4.kolo
13.06.2020 - 13.06.2020 Bartoška, Čremošné 137, 039 01 Turčianske Teplice
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
6
Jún
3D West Cup 2020
06.06.2020 - 06.06.2020 Svinná, Motel DELTA,
3D West Cup
30
Máj
ZRUŠENÉ (Korona opatrenia) - Stupavská jarná 2020
30.05.2020 - 30.05.2020 Lozorno, okr.Malacky
17
Máj
FINÁLE - Korešpondenčný porovnávací tréning - 7.kolo (6.5. - 17.5.2020)
17.05.2020 - 17.05.2020
Korešpondenčný tréning 2020
19
Apríl
Korešpondenčný porovnávací tréning - 5.kolo (13.4. - 19.4.2020)
19.04.2020 - 19.04.2020
Korešpondenčný tréning 2020
12
Apríl
Korešpondenčný porovnávací tréning - 4.kolo (6.4. - 12.4.2020)
12.04.2020 - 12.04.2020
Korešpondenčný tréning 2020
12
Apríl
Veľkonočné rozprávanie o lukostreľbe s Arnim
12.04.2020 - 12.04.2020 INTERNET
5
Apríl
Korešpondenčný porovnávací tréning - 3.kolo (30.3. - 5.4.2020)
05.04.2020 - 05.04.2020
Korešpondenčný tréning 2020
29
Marec
Korešpondenčný porovnávací tréning - 2.kolo (23. - 29.3.2020)
29.03.2020 - 29.03.2020
Korešpondenčný tréning 2020
22
Marec
ONLINE Školenie rozhodcov SLA 3D
22.03.2020 - 22.03.2020 INTERNET
ONLINE Školenie rozhodcov
22
Marec
Korešpondenčná lukostrelecká liga - 1.kolo (18.- 22.3.2020)
22.03.2020 - 22.03.2020
Korešpondenčný tréning 2020
14
Marec
ZRUŠENÉ - Zimná liga 2020 - 6.kolo
14.03.2020 - 14.03.2020 Hajná Nová Ves
Zimná liga 2020/2021
7
Marec
Halovka nielen pre ženy
07.03.2020 - 07.03.2020 Teplička nad Váhom
29
Február
Zimná liga 2020 - 5.kolo
29.02.2020 - 29.02.2020 Karlín , 696 14 okres Hodonín
Zimná liga 2020/2021
22
Február
MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY V HALOVEJ 3D LUKOSTREĽBE
22.02.2020 - 23.02.2020 Nitra
MSR v hale Agrokomplex
15
Február
Zimná halová liga o pohár starostu obce Teplička n.V. - 3.kolo FINÁLE
15.02.2020 - 15.02.2020 Teplička nad Váhom
Zimná halová liga 2020/2021 o pohár Starostu Tepličky n.Váhom
8
Február
Tretia Ivanská lukostrelecká súťaž (deti)
08.02.2020 - 08.02.2020 Ivanka pri Dunaji
8
Február
Zimná liga 2020 - 4.kolo
08.02.2020 - 08.02.2020 Zlín - Kostelec
Zimná liga 2020/2021
8
Február
25
Január
3. finálové kolo Trnoveckého halového trojboja – terčovka 60 x 18m - Detský halový trojboj
25.01.2020 - 25.01.2020 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
25
Január
3. finálové kolo Trnoveckého halového trojboja – terčovka 60 x 18m - TRRB+TRLB+PBHB
25.01.2020 - 25.01.2020 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
25
Január
3. finálové kolo Trnoveckého halového trojboja – terčovka 60 x 18m - BB, OL, CU, HU
25.01.2020 - 25.01.2020 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
18
Január
Zimná liga 2020 - 3.kolo
18.01.2020 - 18.01.2020 Malinovo
Zimná liga 2020/2021
11
Január
Zimná halová liga o pohár starostu obce Teplička n.V. - 2.kolo
11.01.2020 - 11.01.2020 Teplička nad Váhom
Zimná halová liga 2020/2021 o pohár Starostu Tepličky n.Váhom
14
December
2. kolo Trnoveckého halového trojboja - FLINT - Detský halový trojboj
14.12.2019 - 14.12.2019 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
14
December
2. kolo Trnoveckého halového trojboja - FLINT - BB, OL, CU, HU
14.12.2019 - 14.12.2019 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
14
December
2. kolo Trnoveckého halového trojboja - FLINT - TRRB+TRLB+PBHB
14.12.2019 - 14.12.2019 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
7
December
Zimná halová liga o pohár starostu obce Teplička n.V. - 1.kolo
07.12.2019 - 07.12.2019 Teplička nad Váhom
Zimná halová liga 2020/2021 o pohár Starostu Tepličky n.Váhom
7
December
Mikuláš 2019
07.12.2019 - 07.12.2019 Rimavská Sobota
30
November
Zimná liga 2020 - 2.kolo – Mikulášská taškařice
30.11.2019 - 30.11.2019 Svatý Hostýn
Zimná liga 2020/2021
30
November
Workshop pre strelcov z tradičných lukov s L. DADI Darázsom
30.11.2019 - 30.11.2019 Trnovec nad Váhom
30
November
1. Lukostrelecký ples SLA 3D
30.11.2019 - 30.11.2019 Zvolen
23
November
1. kolo Trnoveckého halového trojboja - BB, OL, CU, HU
23.11.2019 - 23.11.2019 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
23
November
1. kolo Trnoveckého halového trojboja - TRRB+TRLB+PBHB
23.11.2019 - 23.11.2019 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
23
November
1. kolo Trnoveckého halového trojboja - Detský halový trojboj
23.11.2019 - 23.11.2019 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
17
November
Výročná členská schôdza SLA 3D - 2019
17.11.2019 - 17.11.2019 Zvolen
16
November
Zimná liga 2020 - 1.kolo
16.11.2019 - 16.11.2019 Varín
Zimná liga 2020/2021
3
November
Jesenné 3D 2019
03.11.2019 - 03.11.2019 Zlatná na Ostrove
26
Október
Stredoslovenský Pohár 2019 - 7.kolo Dobšiná - finále
26.10.2019 - 26.10.2019 Dobšiná
Stredoslovenský pohár
26
Október
Záhorácke zbojníčenie 2019
26.10.2019 - 26.10.2019 Kuchyňa
19
Október
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 8.kolo - finále
19.10.2019 - 19.10.2019 Spišské Vlachy
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
12
Október
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D 2019
12.10.2019 - 13.10.2019 Horná Ves
Majstrovstvá Slovenska SLA 3D
6
Október
Podhradská halapartňa
06.10.2019 - 06.10.2019 Topoľčiansky hrad
5
Október
3D West Cup 2019 - 6.kolo - finále
05.10.2019 - 05.10.2019 Trnovec nad Váhom
3D West Cup
5
Október
Pohár Košického kraja 2019 - 4.kolo
05.10.2019 - 05.10.2019 Košice
Pohár Košického kraja
29
September
Južná 5-ka 2019 - 6.kolo
29.09.2019 - 29.09.2019 Komoča
28
September
Stredoslovenský Pohár 2019 - 6.kolo
28.09.2019 - 28.09.2019 Fiľakovo
Stredoslovenský pohár
28
September
Stupavská jesenná
28.09.2019 - 28.09.2019 Lozorno
22
September
Jesenné 3D na Čiernej Vode Chorvátsky Grob
22.09.2019 - 22.09.2019 Chorvátsky Grob
21
September
3D West Cup 2019 - 5.kolo
21.09.2019 - 21.09.2019 Malinovo
3D West Cup
21
September
Pohár Košického kraja 2019 - 3.kolo
21.09.2019 - 21.09.2019 Veľké Kapušany
Pohár Košického kraja
14
September
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 7.kolo
14.09.2019 - 14.09.2019 Bojnice
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
8
September
Južná 5-ka 2019 - 5.kolo
08.09.2019 - 08.09.2019 Dvory nad Žitavou
7
September
Stredoslovenský Pohár 2019 - 5.kolo
07.09.2019 - 07.09.2019 Rimavská Sobota
Stredoslovenský pohár
7
September
Gulášovka pri Malom Dunaji
07.09.2019 - 07.09.2019 Vlky
29
August
Rakovické lukošenie 9. ročník
29.08.2019 - 29.08.2019 Rakovice
18
August
HDH IAA 3D ARCHERY EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2019
18.08.2019 - 24.08.2019 Varín
17
August
Spartan 3D 2019
17.08.2019 - 17.08.2019 Záhorská Bystrica
10
August
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 6.kolo
10.08.2019 - 10.08.2019 Dobšiná
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
28
Júl
Stredoslovenský Pohár 2019 - 4.kolo
28.07.2019 - 28.07.2019 Látky
Stredoslovenský pohár
27
Júl
Detviansky 3D maratón - 3.ročník
27.07.2019 - 28.07.2019 Látky
21
Júl
Letný tábor lukostrelcov (deti a mládež) 2019
21.07.2019 - 27.07.2019 Spišské Vlachy - Zahura
20
Júl
Varín Cup 2019
20.07.2019 - 21.07.2019 Varín
13
Júl
3D West Cup 2019 - 4.kolo
13.07.2019 - 13.07.2019 Bojnice
3D West Cup
13
Júl
3D Maratón Route 66 - 2. ročník
13.07.2019 - 14.07.2019 Utekáč
6
Júl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 5.kolo
06.07.2019 - 06.07.2019 Rimavská Sobota
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
29
Jún
3D West Cup 2019 - 3.kolo
29.06.2019 - 29.06.2019 Soblahov
3D West Cup
23
Jún
Južná 5-ka 2019 - 4.kolo
23.06.2019 - 23.06.2019 Hurbanovo
22
Jún
Stredoslovenský Pohár 2019 - 3.kolo
22.06.2019 - 22.06.2019 Sliač
Stredoslovenský pohár
16
Jún
Turnaj 3 krajín 2019 - 3.kolo
16.06.2019 - 16.06.2019 Studienka
Turnaj 3 krajín
15
Jún
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 4.kolo
15.06.2019 - 15.06.2019 Ostrá Lúka
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
9
Jún
Tepličianska "25" 2019
09.06.2019 - 09.06.2019 Zástranie
8
Jún
3D West Cup 2019 - 2.kolo
08.06.2019 - 08.06.2019 Hajná Nová Ves
3D West Cup
8
Jún
Pohár Košického kraja 2019 - 2.kolo
08.06.2019 - 08.06.2019 Leles
Pohár Košického kraja
8
Jún
Stredoslovenský Pohár 2019 - 2.kolo
08.06.2019 - 08.06.2019 Želovce
Stredoslovenský pohár
2
Jún
Južná 5-ka 2019 - 3.kolo
02.06.2019 - 02.06.2019 Trnovec nad Váhom
26
Máj
Turnaj 3 krajín 2019 - 2.kolo
26.05.2019 - 26.05.2019 Hodonín
Turnaj 3 krajín
18
Máj
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 3.kolo
18.05.2019 - 18.05.2019 Malinovo
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
12
Máj
Južná 5-ka 2019 - 2.kolo
12.05.2019 - 12.05.2019 Trnovec nad Váhom
8
Máj
Bartalov šíp 2019
08.05.2019 - 08.05.2019 Šamorín
5
Máj
Turnaj 3 krajín 2019 - 1.kolo
05.05.2019 - 05.05.2019 Hohenau
Turnaj 3 krajín
4
Máj
Stredoslovenský Pohár 2019 - 1.kolo
04.05.2019 - 04.05.2019 Divín
Stredoslovenský pohár
4
Máj
Hajnovejská tridsiatka
04.05.2019 - 04.05.2019 Hajná Nová Ves
28
Apríl
O Svätojurský strapec
28.04.2019 - 28.04.2019 Svätý Jur
27
Apríl
3D West Cup 2019 - 1.kolo
27.04.2019 - 27.04.2019 Stará Myjava
3D West Cup
20
Apríl
Moravsko zemský pohár - Varín
20.04.2019 - 20.04.2019 Varín
20
Apríl
Malokarpatské lukošenie 2019
20.04.2019 - 20.04.2019 Kuchyňa
13
Apríl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 2.kolo
13.04.2019 - 13.04.2019 Dechtice
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
7
Apríl
Južná 5-ka 2019 - 1.kolo
07.04.2019 - 07.04.2019 Zlatná na Ostrove
6
Apríl
Pohár Košického kraja 2019 - 1.kolo
06.04.2019 - 06.04.2019 Spišské Vlachy
Pohár Košického kraja
6
Apríl
Stupavská jarná
06.04.2019 - 06.04.2019 Lozorno
31
Marec
Jarný pretek v 3D v Bernolákove
31.03.2019 - 31.03.2019 Bernolákovo
30
Marec
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 1.kolo
30.03.2019 - 30.03.2019 Myjava
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
16
Marec
Zimná liga 2018/19 - 7.kolo - finále
16.03.2019 - 16.03.2019 Varín
9
Marec
Zimná liga 2018/19 - 6.kolo
09.03.2019 - 09.03.2019 Čejč
17
Február
Halový trojboj - 3.kolo popoludní (HL, OL, KL)
17.02.2019 - 17.02.2019 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
17
Február
Halový trojboj - 3.kolo - dopoludnia (IL, DL, PBHB)
17.02.2019 - 17.02.2019 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
16
Február
Zimná halová liga 3D 2018/19 - 3.kolo - finále (Teplička n.V.)
16.02.2019 - 16.02.2019 Teplička nad Váhom
Zimná halová liga 2020/2021 o pohár Starostu Tepličky n.Váhom
16
Február
Valentínska šípka 2019
16.02.2019 - 16.02.2019 Želovce
16
Február
Detská halová liga - 3.kolo
16.02.2019 - 16.02.2019 Trnovec nad Váhom
Detská halová liga
9
Február
Zimná liga 2018/19 - 4.kolo
09.02.2019 - 09.02.2019 Zlín - Kostelec
20
Január
Halový trojboj - 2.kolo popoludní (všetky kategórie)
20.01.2019 - 20.01.2019 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
20
Január
Halový trojboj - 2.kolo - dopoludnia (IL, DL, PBHB)
20.01.2019 - 20.01.2019 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
19
Január
Zimná halová liga 3D 2018/19 - 2.kolo (Teplička n.V.)
19.01.2019 - 19.01.2019 Teplička nad Váhom
Zimná halová liga 2020/2021 o pohár Starostu Tepličky n.Váhom
19
Január
Detská halová liga - 2.kolo
19.01.2019 - 19.01.2019 Trnovec nad Váhom
Detská halová liga
12
Január
Zimná liga 2018/19 - 4.kolo
12.01.2019 - 12.01.2019 Malinovo
27
December
Detská halová liga - 1.kolo
27.12.2018 - 27.12.2018 Trnovec nad Váhom
Detská halová liga
26
December
Halový trojboj - 1.kolo popoludní (HL, OL, KL)
26.12.2018 - 26.12.2018 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
26
December
Halový trojboj - 1.kolo dopoludnia (IL, DL, PBHB)
26.12.2018 - 26.12.2018 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
15
December
Zimná halová liga 3D 2018/19 - 1.kolo (Teplička n.V.)
15.12.2018 - 15.12.2018 Teplička nad Váhom
Zimná halová liga 2020/2021 o pohár Starostu Tepličky n.Váhom
8
December
MIKULÁŠ 3D 2018
08.12.2018 - 08.12.2018 Rimavská Sobota
1
December
Zimná liga 2018/19 - 3.kolo
01.12.2018 - 01.12.2018 Chvalčov
24
November
Zimná liga 2018/19 - 2.kolo
24.11.2018 - 24.11.2018 Mníchova Lehota
18
November
Výročná členská schôdza SLA 3D 2018
18.11.2018 - 18.11.2018 Zvolen
17
November
Tradičný kamarátsky pretek
17.11.2018 - 17.11.2018 Spišské Vlachy
11
November
Zimná liga 2018/19 - 1.kolo
11.11.2018 - 11.11.2018 Varín
4
November
Jesenné 3D
04.11.2018 - 04.11.2018 Zlatná na Ostrove
27
Október
Bulinerské 3D o pohár primátora mesta Dobšiná
27.10.2018 - 27.10.2018 Dobšiná
27
Október
3D West Cup 2018 - 6.kolo (finále)
27.10.2018 - 27.10.2018 Partizánske
3D West Cup
21
Október
Workshop lukostrelcov SLA 3D - Trnovec nad Váhom
21.10.2018 - 21.10.2018 Trnovec nad Váhom
20
Október
Záhorácke Zbojníčenie
20.10.2018 - 20.10.2018 Kuchyňa
14
Október
Jesenný 3D pretek v Bernolákove
14.10.2018 - 14.10.2018 Bernolákovo
13
Október
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 8.kolo (finále)
13.10.2018 - 13.10.2018 Varín
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
7
Október
Južná 5-ka 2018 - 6.kolo
07.10.2018 - 07.10.2018 Hurbanovo
6
Október
Turnaj 3 krajín - 3.kolo
06.10.2018 - 06.10.2018 Hodonín
Turnaj 3 krajín
6
Október
Pohár Košického kraja - 4.kolo
06.10.2018 - 06.10.2018 Leles
Pohár Košického kraja
29
September
Stredoslovenský Pohár 2018 - 7.kolo
29.09.2018 - 29.09.2018 Balážske Ďarmoty
Stredoslovenský pohár
22
September
Pohár Košického kraja - 3.kolo
22.09.2018 - 22.09.2018 Košice
Pohár Košického kraja
22
September
3D West Cup 2018 - 5.kolo
22.09.2018 - 22.09.2018 Trnovec nad Váhom
3D West Cup
15
September
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 7.kolo
15.09.2018 - 15.09.2018 Malinovo
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
9
September
Južná 5-ka 2018 - 5.kolo
09.09.2018 - 09.09.2018 Dvory nad Žitavou
2
September
Majstrovstvá sveta HDH IAA -Rakúsko Moosburg
02.09.2018 - 08.09.2018 Moosburg
1
September
Šíp Peruna
01.09.2018 - 01.09.2018 Látky, horský hotel Royal
29
August
Rakovické lukošenie 8.ročník
29.08.2018 - 29.08.2018 Rakovice
25
August
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D 2018
25.08.2018 - 26.08.2018 Valča
19
August
Spartan 3D
19.08.2018 - 19.08.2018 Záhorská Bystrica
11
August
Stredoslovenský Pohár 2018 - 6.kolo
11.08.2018 - 11.08.2018 Rimavská Sobota
Stredoslovenský pohár
4
August
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 6.kolo
04.08.2018 - 04.08.2018 Spišské Vlachy
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
28
Júl
Varín Cup 2018
28.07.2018 - 29.07.2018 Chata Fatranka, Varín, Slovensko
22
Júl
Letný tábor lukostrelcov - detí a mládež
22.07.2018 - 27.07.2018 Spišské Vlachy
22
Júl
Stredoslovenský Pohár 2018 - 5.kolo
22.07.2018 - 22.07.2018 Látky
Stredoslovenský pohár
21
Júl
Detviansky maratón - 2.ročník
21.07.2018 - 22.07.2018 Látky
14
Júl
3D West Cup 2018 - 4.kolo
14.07.2018 - 14.07.2018 Bojnice
3D West Cup
7
Júl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 5.kolo
07.07.2018 - 07.07.2018 Stará Myjava
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
30
Jún
Stredoslovenský Pohár 2018 - 3.kolo
30.06.2018 - 30.06.2018 Sliač
Stredoslovenský pohár
30
Jún
3D West Cup 2018 - 3.kolo
30.06.2018 - 30.06.2018 Mníchova Lehota
3D West Cup
24
Jún
Južná 5-ka 2018 - 4.kolo
24.06.2018 - 24.06.2018 Nové Zámky
23
Jún
Tepličianská 25 - 2018
23.06.2018 - 23.06.2018 Teplička nad Váhom
16
Jún
Svätoplukov šíp
16.06.2018 - 16.06.2018 Chtelnica
16
Jún
Majstrovstvá Európy - EBHC (IFAA) 2018, Nemecko
16.06.2018 - 23.06.2018 Oberwiesenthal
16
Jún
Pohár Košického kraja - 2.kolo
16.06.2018 - 16.06.2018 Spišské Vlachy
Pohár Košického kraja
9
Jún
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 4.kolo
09.06.2018 - 09.06.2018 Ostrá Lúka
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
3
Jún
Bartalov šíp
03.06.2018 - 03.06.2018 Šamorín
27
Máj
Južná 5-ka 2018 - 3.kolo
27.05.2018 - 27.05.2018 Trnovec nad Váhom
26
Máj
Turnaj 3 krajín - 2.kolo
26.05.2018 - 26.05.2018 Jakubov
Turnaj 3 krajín
19
Máj
Pohár Košického kraja - 1.kolo
19.05.2018 - 19.05.2018 Veľké Kapušany
Pohár Košického kraja
19
Máj
3D West Cup 2018 - 2.kolo
19.05.2018 - 19.05.2018 Myjava
3D West Cup
12
Máj
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 3.kolo
12.05.2018 - 12.05.2018 Rimavská Sobota
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
5
Máj
3D West Cup 2018 - 1.kolo
05.05.2018 - 05.05.2018 Malinovo
3D West Cup
29
Apríl
Južná 5-ka 2018 - 2.kolo
29.04.2018 - 29.04.2018 Komoča
28
Apríl
Stredoslovenský Pohár 2018 - 2.kolo
28.04.2018 - 28.04.2018 Želovce
Stredoslovenský pohár
22
Apríl
Turnaj 3 krajín - 1.kolo
22.04.2018 - 22.04.2018 Hohenau an der March
Turnaj 3 krajín
21
Apríl
1. kolo Slovenského pohára v terénnej a 3D lukostreľbe 2018
21.04.2018 - 21.04.2018 Trnovec nad Váhom
21
Apríl
Moravsko zemský pohár
21.04.2018 - 21.04.2018 Varín
14
Apríl
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 2.kolo
14.04.2018 - 14.04.2018 Horná Ves
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
8
Apríl
Južná 5-ka 2018 - 1.kolo
08.04.2018 - 08.04.2018 Zlatná na Ostrove
1
Apríl
1. jarné 3D v Bernolákove
01.04.2018 - 01.04.2018 Bernolákovo
31
Marec
Malokarpatské lukošenie 2018
31.03.2018 - 31.03.2018 Kuchyňa
31
Marec
Stredoslovenský Pohár 2018 - 1.kolo
31.03.2018 - 31.03.2018 Divín
Stredoslovenský pohár
24
Marec
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 1.kolo
24.03.2018 - 24.03.2018 Trnovec nad Váhom
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
17
Marec
Zimná liga 2017/2018 - 7.kolo - finále
17.03.2018 - 17.03.2018 Nezábudská Lúčka
10
Marec
Stretnutie inštruktorov lukostreľby
10.03.2018 - 10.03.2018 Trnovec nad Váhom
3
Marec
Zimná liga 2017/2018 - 6.kolo
03.03.2018 - 03.03.2018 Čejč
25
Február
Školenie rozhodcov SLA 3D
25.02.2018 - 25.02.2018 Varín
18
Február
Tepličianská halová 3D
18.02.2018 - 18.02.2018 Teplička nad Váhom
17
Február
Druhá Ivanská lukostrelecká súťaž
17.02.2018 - 17.02.2018 Ivanka pri Dunaji
10
Február
Trnovecký halový trojboj - 3.kolo
10.02.2018 - 10.02.2018 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
10
Február
Valentínska šípka Želovce
10.02.2018 - 10.02.2018 Želovce
3
Február
Zimná liga 2017/2018 - 5.kolo
03.02.2018 - 03.02.2018 Zlín - Kostelec
20
Január
Zimná liga 2017/2018 - 4.kolo
20.01.2018 - 20.01.2018 Malinovo
6
Január
Trnovecký halový trojboj - 2.kolo
06.01.2018 - 06.01.2018 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
16
December
Trnovecký halový trojboj - 1.kolo
16.12.2017 - 16.12.2017 Trnovec nad Váhom
Trnovecký halový trojboj
9
December
Tepličianská halová 3D lukostrelba
09.12.2017 - 09.12.2017 Teplička nad Váhom
2
December
Zimná liga 2017/2018 - 3.kolo
02.12.2017 - 02.12.2017 Chvalčov
2
December
Mikulášsky pretek
02.12.2017 - 02.12.2017 Rimavská Sobota
18
November
Zimná liga 2017/2018 - 2.kolo
18.11.2017 - 18.11.2017 Nezbudská Lúčka
17
November
Výročná členská schôdza SLA 3D
17.11.2017 - 17.11.2017 Varín
11
November
IV. jesenný kamarátsky pretek
11.11.2017 - 11.11.2017 Spišské Vlachy
5
November
Jesenné 3D na brehu Dunaja
05.11.2017 - 05.11.2017 Zlatná na Ostrove
4
November
Zimná liga 2017/2018 - 1.kolo
04.11.2017 - 04.11.2017 Mníchova Lehota
28
Október
Záhorácke zbojníčenie 2017
28.10.2017 - 28.10.2017 Kuchyňa
21
Október
3D West Cup - 6.kolo, Finále
21.10.2017 - 21.10.2017 Horná Ves
3D West Cup
14
Október
Pohár košického kraja - 4.kolo
14.10.2017 - 14.10.2017 Veľké Kapušany, Leles
Pohár Košického kraja
14
Október
Turnaj o pohár 3 krajín - 3.kolo (finále)
14.10.2017 - 14.10.2017 Hohenau an der March
Turnaj 3 krajín
8
Október
Jesenné 3D v Bernolákove 2017
08.10.2017 - 08.10.2017 Bernolákovo
7
Október
LK Epirus 3D lukostrelba
07.10.2017 - 07.10.2017 Bojnice
30
September
Pohár košického kraja - 3.kolo
30.09.2017 - 30.09.2017 Košice
Pohár Košického kraja
30
September
3D West Cup - 5.kolo
30.09.2017 - 30.09.2017 Malinovo
3D West Cup
24
September
Južná 5-ka, 6.kolo - Finále
24.09.2017 - 24.09.2017 Komoča
23
September
Memoriál Jožka Ďugela ml 2017
23.09.2017 - 23.09.2017 Varín
23
September
SSPohár Finále
23.09.2017 - 23.09.2017 Koprovnica
Stredoslovenský pohár
17
September
3D West Cup - 4.kolo
17.09.2017 - 17.09.2017 Bzince pod Javorinou
3D West Cup
16
September
Turnaj o pohár 3 krajín - 2.kolo
16.09.2017 - 16.09.2017 Hodonín
Turnaj 3 krajín
9
September
Slovenský Pohár SLA 3D - 7.kolo - FINÁLE
09.09.2017 - 09.09.2017 Partizánske
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
3
September
Južná 5-ka - 5.kolo
03.09.2017 - 03.09.2017 Dvory nad Žitavou
29
August
Rakovické lukošenie 7. ročník
29.08.2017 - 29.08.2017 Rakovice
26
August
Majstrovstvá Slovenska SLA 3D s medzinárodnou účasťou
26.08.2017 - 27.08.2017 Spišské Vlachy
19
August
Reflexácka terénna a 3D o všestranného strelca
19.08.2017 - 20.08.2017 Belá - Dulice
19
August
Moravsko-Slovácky Spartan 3D
19.08.2017 - 19.08.2017 Záhorská Bystrica
12
August
Slovenský Pohár SLA 3D - 6.kolo
12.08.2017 - 12.08.2017 Látky
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
6
August
Stredoslovenský pohár - 4.kolo
06.08.2017 - 06.08.2017 Látky
Stredoslovenský pohár
5
August
Detviansky maratón - I.ročník
05.08.2017 - 06.08.2017 Látky
29
Júl
Varín Cup 2017
29.07.2017 - 30.07.2017 Varín
22
Júl
Slovenský Pohár SLA 3D - 5.kolo
22.07.2017 - 22.07.2017 Divín
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
15
Júl
Sliačske zlaté pierko
15.07.2017 - 15.07.2017 Sliač
8
Júl
Pohár košického kraja - 2.kolo
08.07.2017 - 08.07.2017 Spišské Vlachy
Pohár Košického kraja
8
Júl
Tepličianská ,,25,,
08.07.2017 - 08.07.2017 Zástranie
1
Júl
SSPohár - 3.kolo
01.07.2017 - 01.07.2017 Rimavská Sobota
Stredoslovenský pohár
1
Júl
3D West Cup - 3.kolo
01.07.2017 - 01.07.2017 Mníchova Lehota
3D West Cup
25
Jún
Južná 5-ka - 4.kolo
25.06.2017 - 25.06.2017 Nové Zámky
24
Jún
Turnaj o pohár 3 krajín - 1.kolo
24.06.2017 - 24.06.2017 Jakubov
Turnaj 3 krajín
17
Jún
Slovenský Pohár SLA 3D - 4.kolo
17.06.2017 - 17.06.2017 Leles
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
11
Jún
Lovecké 3D o putovný pohár (IFAA vzdialenosti)
11.06.2017 - 11.06.2017 Trnovec nad Váhom
10
Jún
Ostrolúcke 3D
10.06.2017 - 10.06.2017 Ostrá Lúka
10
Jún
SSPohár - 2.kolo
10.06.2017 - 10.06.2017 Dobšiná
Stredoslovenský pohár
3
Jún
3D West Cup - 2.kolo
03.06.2017 - 03.06.2017 Valča
3D West Cup
28
Máj
Južná 5-ka - 3.kolo
28.05.2017 - 28.05.2017 Hurbanovo
27
Máj
Pohár košického kraja 1.kolo
27.05.2017 - 27.05.2017 Leles
Pohár Košického kraja
27
Máj
Malokarpatské lukošenie 2 0 1 7
27.05.2017 - 27.05.2017 Kuchyňa
20
Máj
GRAND PRIX HDH IAA, Varín
20.05.2017 - 21.05.2017 Varín
13
Máj
Slovenský Pohár SLA 3D - 3.kolo
13.05.2017 - 13.05.2017 Rimavská Sobota
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
30
Apríl
Južná 5-ka - 2.kolo
30.04.2017 - 30.04.2017 Trnovec nad Váhom
22
Apríl
Slovenský Pohár SLA 3D - 2.kolo
22.04.2017 - 22.04.2017 Dechtice
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
15
Apríl
SSPohár - 1.kolo
15.04.2017 - 15.04.2017 Divín
Stredoslovenský pohár
9
Apríl
3D West Cup - 1.kolo
09.04.2017 - 09.04.2017 Trnovec nad Váhom
3D West Cup
2
Apríl
Jubilejný 10. ročník prvého jarného preteku ELÁN
02.04.2017 - 02.04.2017 Bernolákovo
1
Apríl
Slovenský Pohár SLA 3D - 1.kolo
01.04.2017 - 01.04.2017 Stará Turá
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
26
Marec
Južná 5+1 2017, 1. Kolo
26.03.2017 - 26.03.2017 Zlatná na Ostrove
25
Marec
Šíp Peruna - O pohár mesta Trnava
25.03.2017 - 25.03.2017 Trnava
25
Február
TEPLIČIANSKA 3D HALOVKA
25.02.2017 - 25.02.2017 Teplička nad Váhom
18
Február
Zimná liga 5.kolo - Partizánske
18.02.2017 Partizánske
11
Február
Prvá Ivanská lukostrelecká súťaž
11.02.2017 - 11.02.2017 Ivanka pri Dunaji
11
Február
Valentínska šípka
11.02.2017 - 11.02.2017
5
Február
Halové 3D - Trnovec nad Váhom
05.02.2017 - 05.02.2017 Trnovec nad Váhom
4
Február
Zimná Liga 4.kolo Kostelec- Zlín
04.02.2017 Kostelec u Zlína
21
Január
Zimná Liga 3.kolo - Čremošné
21.01.2017 Čremošné
31
December
Silvestrovské 3D
31.12.2016 - 31.12.2016 Varín
17
December
Zimná halová liga 3d Vianočný halový 3d pretek
17.12.2016 - 17.12.2016 Teplička nad Váhom
10
December
Halové 3D
10.12.2016 - 11.12.2016 Trnovec nad Váhom
3
December
MIKULÁŠ 3D RIMAVSKÁ SOBOTA
03.12.2016 - 03.12.2016 Rimavská Sobota
19
November
Zimná Liga 1.kolo Trenčianske Stankovce
19.11.2016 Mníchova Lehota
13
November
29
Október
Záhorácke zbojníčenie
29.10.2016 Kuchyňa v okolí Camping Park Karpaty.
22
Október
Slovenský Pohár - 14.kolo Finále
22.10.2016 Rimavská Sobota
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
16
Október
Južná päťka - 6. kolo - Finále
16.10.2016 Okolie streleckého areálu Hubert Trnovec nad Váhom
15
Október
Memoriál Jožka Ďugela ml.
15.10.2016 Varín
8
Október
Slovenský Pohár - 13.kolo
08.10.2016 Trnovec nad Váhom
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
2
Október
Južná päťka - 5. kolo
02.10.2016 Komoča
2
Október
Jesenné 3D v Bernolákove
02.10.2016 Bernolákovo
1
Október
3D West Cup - 6. kolo - Finále
01.10.2016 Partizánske
3D West Cup
1
Október
Pohár Košického kraja - 4. kolo
01.10.2016 Bufet pri moste cez Latoricu medzi obcou Leles a mestom Veľké Kapušany
Pohár Košického kraja
18
September
3D West Cup - 5. kolo
18.09.2016 Camping Park Karpaty Kuchyňa
3D West Cup
10
September
Slovenský Pohár - 12.kolo
10.09.2016 Dobšinská Ľadová Jaskyňa (Ranč pod ostrou skalou)
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
4
September
Južná päťka - 4. kolo
04.09.2016 Dvory nad Žitavou
3
September
Pohár Košického kraja - 3. kolo
03.09.2016 Košice
Pohár Košického kraja
3
September
Stredoslovenský Pohár FINÁLE
03.09.2016 Divín
Stredoslovenský pohár
29
August
Rakovické lukošenie 6. ročník
29.08.2016 Rakovice
20
August
Stredoslovenský pohár - 4. kolo
20.08.2016 Dobšiná
Stredoslovenský pohár
20
August
Detský maraton
20.08.2016 Varín
13
August
Slovenský Pohár - 11.kolo
13.08.2016 Blatnica
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
6
August
Slovenský Pohár - 10.kolo
06.08.2016 Leles
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
16
Júl
Slovenský Pohár - 9.kolo
16.07.2016 Látky- Prašivá
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
9
Júl
Detský Maratón
09.07.2016 Varín
2
Júl
Slovenský Pohár - 8.kolo
02.07.2016 Trenčianske Stankovce
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
26
Jún
Južná päťka - 3. kolo
26.06.2016 Nové Zámky
25
Jún
Stredoslovenský pohár - 3. kolo
25.06.2016 Rimavská Sobota
Stredoslovenský pohár
18
Jún
Slovenský Pohár - 7.kolo
18.06.2016 Camping Park Karpaty
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
12
Jún
3D West Cup - 4. kolo
12.06.2016 Trnovec nad Váhom
3D West Cup
11
Jún
Pohár Košického kraja - 2. kolo
11.06.2016 Spišské Vlachy
Pohár Košického kraja
4
Jún
Slovenský Pohár - 6. kolo SLA3D, 2. kolo SP 3D SLZ
04.06.2016 Ostrá Lúka
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
28
Máj
3D West Cup - 3. kolo
28.05.2016 Mníchova Lehota
3D West Cup
21
Máj
Slovenský Pohár - 5. kolo SLA3D, 1. kolo SP 3D SLZ
21.05.2016 Trnava
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
15
Máj
Južná päťka - 2. kolo
15.05.2016 Hurbanovo
14
Máj
Stredoslovenský pohár - 2. kolo
14.05.2016 Látky
Stredoslovenský pohár
14
Máj
Pohár Košického kraja - 1. kolo
14.05.2016 Leles
Pohár Košického kraja
14
Máj
Malokarpatské lukošenie
14.05.2016 Kuchyňa v okolí Camping Park Karpaty.
7
Máj
Slovenský Pohár - 4.kolo
07.05.2016 Spišské Vlachy
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
30
Apríl
3D West Cup - 2. kolo
30.04.2016 Malacky
3D West Cup
30
Apríl
Tepličská 25 ka
30.04.2016 Teplička nad Váhom
23
Apríl
Slovenský Pohár - 3. kolo
23.04.2016 Stará Turá
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
17
Apríl
Južná päťka - 1. kolo
17.04.2016 Zlatná na Ostrove
16
Apríl
Stredoslovenský pohár - 1. kolo
16.04.2016 Želovce
Stredoslovenský pohár
9
Apríl
Slovenský Pohár - 2. kolo
09.04.2016 Divín
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
3
Apríl
Prvá jarná súťaž 3D
03.04.2016 Bernolákovo
3
Apríl
3D West Cup - 1. kolo
03.04.2016 916 11 Bzince pod Javorinou
3D West Cup
19
Marec
Slovenský Pohár - 1. kolo
19.03.2016 Partizánske
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D
12
Marec
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba