Prihlasovací formulár
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D 2020

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 16.09.2020 - 18:00
Na súťaž je obmedzený maximálny počet súťažiacich na 260

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
245
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Maximilián Németh

LK Malinovo SVK1408
BB Deti

Michal Mazag

Lukostrelecký klub Stupava SVK1645
BB Deti

Martin Pačan

SLK Spišské Vlachy SVK2016
BB Deti

Peter Šiagi

ŠK Orlík SLIAČ SVK1273
BB Deti

Samuel Földeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK1398
BB Deti

Sára Brozmanová

Lukostrelecký klub route 66 SVK1314
BB Deti

Katarína Formanková

SVK2088
BB Deti

Nina Hubíková

SVK1434
BB Deti

Michaela Hajková

SVK1350
BB Deti

Nina Klasová

Ivanská lukostrelecká družina SVK2002
BB Kadet

Matej Mala

ŠK Orlík SLIAČ SVK0884
BB Kadet

Samuel Deanko

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2021
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Róbert Bejtic

ŠK Orlík SLIAČ SVK1290
BB Kadet

Marián Chudík

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1119
BB Kadet

Lucia Patáková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1551
BB Kadet

Nela Žitňanská

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1449
BB Kadet

Viktoria Prokopová

Lukostrelecký klub Stupava SVK1470
BB Kadet

Silvia Rímešová

Ivanská lukostrelecká družina SVK0950
BB Kadet

Lenka Lopušná

Lukostrelecký klub route 66 SVK1459
BB Kadet

Sofia Malá

ŠK Orlík SLIAČ SVK1545
BB Kadet

Jana Klasová

Ivanská lukostrelecká družina SVK2001
BB Kadet

Lenka Landlová

Lukostrelecký klub Stupava SVK1515
BB Senior

Rastislav Kovac

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK0748
BB Senior

Ondrej Janšto

SVK0972
BB Senior

Marek Paták

Lk Topoľ SVK1552
BB Senior

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior

Štefan Myšiak

Hunter Malá Fatra SVK0142
BB Senior

Patrik Plekanec

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1958
BB Senior

Marián Bosý

Svk0677
BB Senior

Jozef Žitňanský

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1483
BB Senior

Stanislav Rímeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK0854
BB Senior

Peter Sebők

Bősi Rétisas Íjászklub SVK1505
BB Senior

Ladislav Kajma

LK Hubert Arrows SVK1159
BB Senior

Daniel Tarbaj

LK X-FOCUS Prešov SVK0960
BB Senior

Peter Muškát

Lukostrelecký klub Stupava SVK1795
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior

Dušan Franců

Ivanská lukostrelecká družina SVK0679
BB Senior

Dalibor Halík

LŠLK Liptovský Mikuláš SVK0925
BB Senior

Benjamín Kun

LK Hubert Arrows SVK1012
BB Senior

Daniela Vajdová

Individuálny člen SVK0669
BB Senior

Alzbeta Brehova

1.sšlk Petržalka SVK1705
BB Senior

Daniela Kubišová

Lk Divín SVK0330
BB Senior

Edita Mlinkovicsová

LK Hubert Arrows SVK1115
BB Senior

Miriam Eliášová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1004
BB Senior

Fassl Brigitte

BSC Stockerau Aut8403
BB Senior

Kristína Rostás

Lukostrelecký klub Bratislava SVK1893
BB Senior

Michaela Franců

Ivanská lukostrelecká družina SVK0989
BB Veterán

Ján Kúdela

Horné Húščie 3D SVK0499
BB Veterán

Ivan Filip

Lukostrelecký klub Stupava SVK1325
BB Veterán

Fassl Norbert

BSC Stockerau Aut8404
BB Veterán

Ján Čeman

LK Divín SVK0917
BB Veterán

Juraj Čulák

KŠL Robin Zvolen SVK0584
BB Veterán

Ehrenreiter Josef

BSV-Potzneusiedl AT10003
CRB Senior

Adrian Sedlaček

SVK0289
CRB Senior

Filip Schwarz

LK Epirus SVK1387
CRB Senior

Roland Keseli

LK Hubert Arrows SVK1210
CRB Senior

Miroslav LOCH

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0524
CRB Senior

Luboš Beláček

3D Bowhunters - Archery Club CZE1832
CRB Senior

Róbert Bejtic

Lk Dobšiná SVK1578
CRB Senior

Klaudia Krchňavá

SVK1721
CRB Veterán

Géza Dósa

LK Artemis Dvory nad Žitavou SVK0029
CU Deti

Dárius Tóth

LK Hubert arrows SVK1141
CU Deti

Leonard Pikla

SLK Spišské Vlachy SVK1044
CU Deti

Táňa Uhrinová

SLK Spišské Vlachy SVK2017
CU Kadet

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica SVK0831
CU Kadet

Maroš Tlachač

LK Varín 3D SVK0723
CU Kadet

Dárius Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0853
CU Kadet

TAMÁS BALOGH

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1792
CU Kadet

Peter Prochazka

SLK Spišské Vlachy SVK1473
CU Kadet

Alexandra Kašubová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1137
CU Kadet

Liliana Uhrinová

SLK Spišské Vlachy SVK1209
CU Senior

Pavol Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0375
CU Senior

Juraj Pagáčik

LK Reflex Žilina SVK0072
CU Senior

Ľuboš Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0465
CU Senior

Jozef Bošanský

LK Hubert Arrows SVK0672
CU Senior

Viliam Srdoš

Lukostrelecký klub Bratislava SVK1894
CU Senior

Ján Lašak

SVK2063
CU Senior

Tomáš Szabo

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0501
CU Senior

Peter Vida

Lukostrelecký klub Bratislava SVK0455
CU Senior

Miroslav Kurucz

LK Hubert Arrows SVK0829
CU Senior

Zoltán Rostás

Lukostrelecký klub Bratislava SVK1892
CU Senior

Patrik Boledovič

SVK0424
CU Senior

Mariusz Płuciennik

UKS Grot Ruda Śląska PL1975
CU Senior

Dávid Kondicz

LK Artemis Dvory nad Žitavou SVK1546
CU Senior

Tomáš Michlík

SLK Spišské Vlachy SVK0337
CU Senior

Denisa Baranková

LK Bratislava SVK2081
CU Senior

Alica Kočišová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0185
CU Senior

Klaudia Szatmáriová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1037
CU Senior

Soňa Vidová

Lukostrelecký klub Bratislava SVK2043
CU Senior

Lívia Rakovská

Archery Club Geronimo Trnava SVK1730
CU Veterán

Peter Jankovič

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0034
CU Veterán

Jaroslav Svitek

SVK0169
CU Veterán

Karol Deák Ing.

LK Hubert Arrows SVK0565
HU Deti

Matej Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK1391
HU Deti

Nella Alexandra Sádecká

ŠK Orlík SLIAČ SVK1443
HU Kadet

Ivan Georgiev

ŠK Orlík SLIAČ SVK1267
HU Kadet

Samuel Sebastián Sádecký

ŠK Orlík SLIAČ SVK1266
HU Senior

Róbert Goč

SVK1549
HU Senior

Tomáš Fidrich

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1456
HU Senior

Michal Brozman

Lukostrelecký klub route 66 SVK1121
HU Senior

Kristián Fülemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Peter Vilim

LK Dobšiná SVK0386
HU Senior

Mikuláš Pogány

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1034
HU Senior

Ladislav Kiss

SVK1139
HU Senior

Attila Szabó

SZIU SVK0062
HU Senior

Attila Száraz

LK Legolas SVK0114
HU Senior

Leszek Suwalski

KS Burza NW PL1968
HU Senior

Stanislav Kollár

SVK1619
HU Senior

Mária Vilimová

LK Dobšiná SVK1636
HU Senior

Anikó Kovácsová

SZIU SVK0559
HU Senior

Jana Bejticová

LK Dobšiná SVK1577
HU Senior

Wioleta Nowak

KS BURZA BW PL1981
HU Veterán

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán

Daniel Benik

Individuálny člen SVK0596
HU Veterán

Jaroslav Žubrietovsky

SVK0563
HU Veterán

Ivan Hudec

LK 3beč Partizánske SVK0666
HU Veterán

Karol Spanyo

LK Legolas SVK0620
HU Veterán

Peter Kapľavka

SVK1021
HU Veterán

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0317
OL Deti

Róbert Pobiják

Lukostrelecký klub - lukostreľba Svit SVK1222
OL Kadet

Alex Mlinkovics

LK Hubert Arrows SVK1112
OL Kadet

Juraj Rychtárech

Lukostrelecký klub Turiec SVK1005
OL Kadet

Filip Pagáčik

LK Reflex Žilina SVK0573
OL Kadet

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0658
OL Kadet

Ema Košarišťanová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1008
OL Kadet

Monika Topoliová

SLK Spišské Vlachy SVK1205
OL Senior

Gustav Kendera

LO TJ Slávia Právnik Bratislava SVK1474
OL Senior

Michal Velčík

Lukostrelecký klub ELÁN SVK0243
OL Senior

Patricia Gašparcová

LK PERUN SVK0775
OL Veterán

Frantisek Varga

LK TAS Leles SVK0818
PBHB Deti

Adam Gajarský

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1949
PBHB Deti

Marek Králik

*Kysuckí Vlci* SVK1629
PBHB Deti

Adam Krchňavý

SVK1641
PBHB Deti

Daniel Mavrák ml.

LK 3beč Partizánske SVK1418
PBHB Kadet

Natanael Šebest

LK Epirus SVK2032
PBHB Kadet

Zuzana Králiková

*Kysuckí Vlci* SVK1628
PBHB Kadet

Alžbeta Vargová

Lukostrelecký klub Stupava SVK1490
PBHB Kadet

Johanka Krchňavá

SVK1640
PBHB Senior

László Jónás

SVK0277
PBHB Senior

Lukáš Václav

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0804
PBHB Senior

Jozef Baláž

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1623
PBHB Senior

Ľubomír Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0888
PBHB Senior

Erik Kaľavský

SLK Spišské Vlachy SVK2055
PBHB Senior

Maroš Kolesnáč

LK 3beč Partizánske SVK1320
PBHB Senior

Dušan Kulisievič Mgr.

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0422
PBHB Senior

Peter Horňák

SVK0347
PBHB Senior

Ľubomír Králik

*Kysuckí Vlci* SVK0649
PBHB Senior

Ján Rys

SVK0349
PBHB Senior

Ľuboš Dovrtel

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0348
PBHB Senior

Daniel Mavrák

LK 3beč Partizánske SVK1416
PBHB Senior

Tatiana Mandaková

Individuálny člen SVK0969
PBHB Senior

Mária Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0611
PBHB Senior

Monika Mezzeiová

Historický lukostrelecký klub - Fekete Sólyom SVK1286
PBHB Senior

Zuzana Králiková

*Kysuckí Vlci* SVK1203
PBHB Veterán

Jozef Holier

SVK1338
PBHB Veterán

Julius Kazsmer

LK TAS SVK0820
PBHB Veterán

Peter Mezzei

Historický lukostrelecký klub - Fekete Sólyom - Történelmi Íjászklub SVK0744
PBHB Veterán

Štefan Kovács

LK TAS Leles SVK0839
PBHB Veterán

Ladislav Kovács

LK TAS Leles SVK1621
TRLB Deti

Tobiáš Nagy

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK2000
TRLB Deti

Henrieta Sarková

SVK1276
TRLB Kadet

Šimon Nagy

HORNÉ HÚŠTIE 3D SVK1960
TRLB Kadet

Tomáš Tlachač

LK Varín 3D SVK0722
TRLB Kadet

Eliska Filipová

Lukostrelecký klub Stupava SVK1326
TRLB Senior

Vladimír Fryk

LK X-FOCUS Prešov SVK1189
TRLB Senior

NOVÁK ATTILA

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1928
TRLB Senior

Samuel Chrastina

TJ Sokol Trenčianske Stankovce SVK0309
TRLB Senior

Miroslav Králl

Individuálny člen SVK1355
TRLB Senior

Cyril Križan

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0713
TRLB Senior

Peter Dobiaš

Topoľ Svk1528
TRLB Senior

Peter Bača

LK X-FOCUS Prešov SVK0961
TRLB Senior

Ferdinand Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0065
TRLB Senior

Pavol Magyarics

LK Hubert Arrows SVK0328
TRLB Senior

Michal Poliak

SVK2062
TRLB Senior

Jaroslav Gurín

Individuálny člen SVK0994
TRLB Senior

Ladislav Darázs

LK Hubert Arrows SVK0476
TRLB Senior

Rastislav Sarka

LK Hubert Arrows SVK0923
TRLB Senior

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRLB Senior

Mário Bugár

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0334
TRLB Senior

Imrich Csizmadia ,Ing.

LK X-FOCUS Prešov SVK1188
TRLB Senior

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0660
TRLB Senior

Mária Dobríková

LK Dobšiná SVK0948
TRLB Senior

Barbara Benkovičová

LK 3beč Partizánske SVK1639
TRLB Senior

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Senior

Mária Darázs

LK Hubert Arrows SVK0497
TRLB Senior

Monika Krasňanská

LK Hubert Arrows SVK1131
TRLB Veterán

Ivan Majchrovič

SVK1230
TRLB Veterán

Peter Bernát

Rakovice CZE2357
TRLB Veterán

Jozef Ďugel st.

LK Varín 3D SVK0343
TRLB Veterán

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Veterán

František Kondicz

LK Artemis Dvory nad Žitavou SVK0030
TRRB Deti

Pavol Šulek

LK Divín SVK1475
TRRB Deti

Alex Hubík

SVK1433
TRRB Deti

Tomáš Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1142
TRRB Deti

Martin Mikulec

LK Epirus SVK1583
TRRB Deti

Sofia Dobiášová

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1527
TRRB Deti

Diana Naomi Mulinová

LK 3beč Partizánske SVK2027
TRRB Deti

Viktória Priekalová

LK 3beč Partizánske SVK2026
TRRB Deti

Dorotka Dubná

SVK1414
TRRB Deti

Alexandra Kmeťková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2019
TRRB Kadet

Cyril Križan

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0714
TRRB Kadet

Diana Orságová

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1420
TRRB Kadet

Lucia Matyšáková

Lukostrelecký klub Stupava SVK1514
TRRB Kadet

Ema Hudecová

Individuálny člen SVK1140
TRRB Kadet

Sára Popluhárová

LK PERUN SVK1554
TRRB Kadet

Tünde Baranyai

LK Hubert Arrows SVK1130
TRRB Kadet

Lea Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0659
TRRB Senior

Roman Majerčík

SVK1581
TRRB Senior

Robert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior

Patrik Popluhár

LK PERUN SVK1463
TRRB Senior

Martin Müller

CZ CZE2240
TRRB Senior

Michal Samuel

LK Dobšiná SVK0947
TRRB Senior

Ján Kováč

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK0747
TRRB Senior

Peter Mráz

Kuchynské bobre SVK2054
TRRB Senior

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
TRRB Senior

Michal Guldan

SVK1435
TRRB Senior

Pavol Hajko

SVK1349
TRRB Senior

Juraj Gavač

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1060
TRRB Senior

Martin Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1143
TRRB Senior

Zsolt Baranyai

LK Hubert Arrows SVK0838
TRRB Senior

Ján Lörincz

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK2068
TRRB Senior

Miroslav Gápa

Kuchynské bobre SVK1461
TRRB Senior

Michal Briatka

LK Epirus SVK0491
TRRB Senior

Jozef Krajčovič

Bősi Rétisas Íjászklub SVK1507
TRRB Senior

Stanislav Stach

LK X-FOCUS Prešov SVK1932
TRRB Senior

Rastislav Mikulec

LK Epirus SVK1582
TRRB Senior

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0693
TRRB Senior

Henrieta Križanová

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0842
TRRB Senior

Katarína Hudecová

Individuálny člen SVK1321
TRRB Senior

Katarína Žitňanská

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1482
TRRB Senior

Monika Karasová

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1144
TRRB Senior

Michaela Gilániová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
TRRB Senior

Hana Jóžová

Ivanská lukostrelecká družina SVK0811
TRRB Senior

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Senior

Erika Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0921
TRRB Veterán

Michal Paulus

individuálne SVK1509
TRRB Veterán

Pavel Orság

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1419
TRRB Veterán

Ján Bitto

SVK1423
TRRB Veterán

Ladislav Csomor

B R I SVK1508
TRRB Veterán

Miroslav Sýs

Kuchynské bobre SVK1460
TRRB Veterán

Igor Krasňanský

LK Hubert Arrows SVK0918
TRRB Veterán

Bohumil Kocourek

AC Nove Zamky SVK0379
TRRB Veterán

Ľubomír Bátora

SVK1530
TRRB Veterán

Ladislav Piroha

LK Varín 3D SVK0556
Štatistika: 49 Zlatých, 36 Strieborných, 30 Bronzových. Obedov navyše 13.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba