Zoznam prihlásených
Pohár Košického kraja 2019 - 3.kolo

50
prihlásených z 0
Divízia Kategória Meno Klub VT Číslo licencie Štartovné + obedy
BB Deti do 12,99

Adam Kakalejčík

SLK Spišské Vlachy SVK1201 0,00€
BB Deti do 12,99

Jakub Getlík

SVK1689 0,00€
BB Kadet 13+

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848 0,00€
BB Senior 18+

Marián Mati MUDr.

Archery team 98 Michalovc... SVK0441 0,00€
BB Senior 18+

Ferdinand Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0065 0,00€
BB Senior 18+

Tibor Prevužňák

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK1541 0,00€
BB Senior 18+

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815 0,00€
BB Senior 18+

Pavol Kamenický

SLK Spišské Vlachy SVK1396 0,00€
CU Deti do 12,99

Karina Kamenická

SLK Spišské Vlachy SVK0770 0,00€
CU Deti do 12,99

Liliana Uhrínová

SLK Spišské Vlachy SVK1209 0,00€
CU Kadet 13+

Dárius Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0853 0,00€
CU Senior 18+

Miloš Rozhoň

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0590 0,00€
CU Senior 18+

Pavol Vasiľ

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0345 0,00€
CU Senior 18+

Martin Flešar

LK X-FOCUS Prešov 5.VT SVK0632 0,00€
CU Senior 18+

Alica Kočišová

LK Nimrod Veľké Kapušany 4.VT SVK0185 0,00€
CU Senior 18+

Klaudia Szatmáriová

LK Nimrod Veľké Kapušany 1.VT SVK1037 0,00€
CU Senior 18+

Mária Pogány

SVK1097 0,00€
HU Senior 18+

Mikuláš Pogány

LK Nimrod Veľké Kapušany 2.VT SVK1034 0,00€
HU Senior 18+

Attila Bodnár

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1035 0,00€
HU Senior 18+

Jozef Hýroš

SVK1311 0,00€
HU Senior 18+

Ján Jacečko

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0855 0,00€
OL Deti do 12,99

Dávid Urban

TJ Slávia UVLF Košice SVK1347 0,00€
OL Deti do 12,99

Monika Topoliová

SLK Spišské Vlachy SVK1205 0,00€
OL Senior 18+

František Varga

LK TAS Leles 4.VT SVK0818 0,00€
OL Senior 18+

František Mihok

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK1531 0,00€
PBHB Deti do 12,99

Aurel Varga

LK Nimrod Veľké Kapušany 0,00€
PBHB Senior 18+

Milan Čáni

ML SVK0935 0,00€
PBHB Senior 18+

Ladislav Kovács

LK TAS Leles 5.VT SVK1621 0,00€
PBHB Senior 18+

Zsolt Novákovics

0,00€
PBHB Senior 18+

Štefan Kovács

LK TAS Leles 5.VT SVK0839 0,00€
PBHB Senior 18+

Matej Zaduban

0,00€
PBHB Senior 18+

Tibor Višnai

TAS Leles 0,00€
TRLB Senior 18+

Vladimír Fryk

LK X-FOCUS Prešov 4.VT SVK1189 0,00€
TRLB Senior 18+

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice 4.VT SVK0056 0,00€
TRLB Senior 18+

Imrich Csizmadia ,Ing.

LK X-FOCUS Prešov 4.VT SVK1188 0,00€
TRLB Senior 18+

Gergely Varga

LK Nimrod Veľké Kapušany 0,00€
TRRB Deti do 12,99

Patrik Vojtko

0,00€
TRRB Deti do 12,99

Maximilián Jusko

Archery team 98 0,00€
TRRB Deti do 12,99

Alexandra Fryková

LK X-FOCUS Prešov SVK1183 0,00€
TRRB Kadet 13+

Adam Hýroš

SVK1309 0,00€
TRRB Kadet 13+

Norbert Šebeš

LK X-FOCUS Prešov 2.VT SVK1380 0,00€
TRRB Kadet 13+

Damian Ferrares

LK X-FOCUS Prešov SVK1565 0,00€
TRRB Kadet 13+

Lýdia Kmecová

LK X-FOCUS Prešov SVK1561 0,00€
TRRB Senior 18+

Marcel PharmDr. Jusko PhD.

Archery team 98 Michalovc... 0,00€
TRRB Senior 18+

Marek Varchola

SVK1502 0,00€
TRRB Senior 18+

Dušan Petrovaj

ML SVK0936 0,00€
TRRB Senior 18+

Norbert Šebeš

LK X-FOCUS Prešov 5.VT SVK1563 0,00€
TRRB Senior 18+

Tibor Bezák

0,00€
TRRB Senior 18+

Miloslav Košík

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0589 0,00€
TRRB Senior 18+

Michal Pavlus

ML 0,00€
Štatistika: 19 Zlatých, 12 Strieborných, 8 Bronzových. Počet obedov: 54.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže) Export prihlásených pre online bodovačku Otvoriť v online bodovačke (zoznam prihlásených sa naimportuje automaticky)
Partneri:
Sme členmi
European archery association 3D
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba