Prihlasovací formulár
Stredoslovenský Pohár 2019 - 3.kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 20.06.2019 - 18:55

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
93
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub VT Číslo licencie
BB Deti (do 12,99 rokov)

Peter Šiagi

ŠK Orlík SLIAČ SVK1273
BB Deti (do 12,99 rokov)

Daniel Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK1532
BB Deti (do 12,99 rokov)

Róbert Szúdor

ŠK Orlík SLIAČ SVK1544
BB Deti (do 12,99 rokov)

Kristína Horváthová

ŠK Orlík SLIAČ
BB Kadet (do 17,99 rokov)

Matej Mala

ŠK Orlík SLIAČ SVK0884
BB Kadet (do 17,99 rokov)

Róbert Bejtic

ŠK Orlík SLIAČ III.VT SVK1290
BB Kadet (do 17,99 rokov)

Milan Čabala

ŠK Orlík SLIAČ SVK1268
BB Kadet (do 17,99 rokov)

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Kadet (do 17,99 rokov)

Sofia Malá

ŠK Orlík SLIAČ SVK1545
BB Kadet (do 17,99 rokov)

Ema Čabalová

ŠK Orlík SLIAČ SVK1289
BB Senior (nad 18 rokov)

Michal Majling

ŠK Orlík SLIAČ
BB Senior (nad 18 rokov)

Peter Valach

Lukostrelec BB SVK0885
BB Senior (nad 18 rokov)

Róbert Szúdor

ŠK Orlík SLIAČ SVK1555
BB Senior (nad 18 rokov)

Daniela Kubišová

LK Divín SVK0330
BB Senior (nad 18 rokov)

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Veterán (nad 51 rokov)

Jan Čeman

LK Divín SVK0917
BB Veterán (nad 51 rokov)

Ladislav Dorčák Ing.

XX SVK0675
CRB Senior (nad 18 rokov)

Filip Schwarz

LK Epirus II.VT SVK1387
CRB Senior (nad 18 rokov)

Roman Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0601
CRB Senior (nad 18 rokov)

Miroslav Loch

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0524
CRB Senior (nad 18 rokov)

Róbert Bejtic

ŠK Orlík SLIAČ SVK1578
CRB Senior (nad 18 rokov)

Adrian Sedlaček

SVK0289
HU Deti (do 12,99 rokov)

Samuel Sebastián Sádecký

ŠK Orlík SLIAČ II.VT SVK1266
HU Deti (do 12,99 rokov)

Nella Alexandra Sádecká

ŠK Orlík SLIAČ SVK1443
HU Deti (do 12,99 rokov)

Stella Nagyferencz

Individuálny člen SVK1161
HU Kadet (do 17,99 rokov)

Ivan Georgiev

ŠK Orlík SLIAČ MS.VT SVK1267
HU Kadet (do 17,99 rokov)

Henrietta Nagyferencz

Individuálny člen SVK1162
HU Kadet (do 17,99 rokov)

LAURA ANTAL HEGEDŰS

LK BAŠTA Rimavská Sobota MS.VT SVK1543
HU Senior (nad 18 rokov)

Ladislav Nagyferencz

Individuálny člen SVK1160
HU Senior (nad 18 rokov)

Ladislav Hegedűs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0680
HU Senior (nad 18 rokov)

Jozef Krnáč

HU Senior (nad 18 rokov)

Miroslav Osa

SVK0621
HU Senior (nad 18 rokov)

Jana Bejticová

ŠK Orlík SLIAČ SVK1577
HU Veterán (nad 51 rokov)

Daniel Benik

Individuálny člen III.VT SVK0596
HU Veterán (nad 51 rokov)

Jaroslav Žubrietovsky

SVK0563
HU Veterán (nad 51 rokov)

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota I.VT SVK0317
PBHB Deti (do 12,99 rokov)

Štefan Albert

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1574
PBHB Deti (do 12,99 rokov)

Gergő Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Deti (do 12,99 rokov)

Szabolcs Czene

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Deti (do 12,99 rokov)

Róbert Mészáros

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Kadet (do 17,99 rokov)

Tomáš Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1575
PBHB Kadet (do 17,99 rokov)

Kristóf Ladislav Čúr

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1573
PBHB Kadet (do 17,99 rokov)

András, Szabolcs Kelemen

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Kadet (do 17,99 rokov)

Evelin Mihályiová

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1357
PBHB Kadet (do 17,99 rokov)

Kinga Kovács

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Kadet (do 17,99 rokov)

Viktória Palcsová

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1406
PBHB Senior (nad 18 rokov)

Peter Kardos

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1464
PBHB Senior (nad 18 rokov)

Ján Rys

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0349
PBHB Senior (nad 18 rokov)

Ľuboš Dovrtel

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0348
PBHB Senior (nad 18 rokov)

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior (nad 18 rokov)

Zoltán Kakuk

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1368
PBHB Senior (nad 18 rokov)

Štefan Albert

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok II.VT SVK1371
PBHB Senior (nad 18 rokov)

Jozef Baláž

III.VT SVK1623
PBHB Senior (nad 18 rokov)

Ján Segeč

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1539
PBHB Senior (nad 18 rokov)

Štefan Palcso

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1405
PBHB Senior (nad 18 rokov)

Diana Šarinová

PBHB Veterán (nad 51 rokov)

Róbert Eibner

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1373
PBHB Veterán (nad 51 rokov)

Róbert Nagy

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1372
PBHB Veterán (nad 51 rokov)

Ladislav Čúr

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1572
PBHB Veterán (nad 51 rokov)

Márti Dávid

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
TRLB Deti (do 12,99 rokov)

Ján Bartoš

Sokol Vidiná
TRLB Kadet (do 17,99 rokov)

Patrik Predajniansky

Sokol Vidiná
TRLB Senior (nad 18 rokov)

Dušan Binder

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior (nad 18 rokov)

Loránt Lukács

Individuálny člen
TRLB Senior (nad 18 rokov)

Peter Štromajer

LK PERUN SVK1344
TRLB Senior (nad 18 rokov)

Sedlacekova Zuzana

TRLB Veterán (nad 51 rokov)

Daniel Hubač

SVK0942
TRLB Veterán (nad 51 rokov)

Ján Kapec

LK-Divín
TRLB Veterán (nad 51 rokov)

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Veterán (nad 51 rokov)

Ladislav Mihályi

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1358
TRRB Deti (do 12,99 rokov)

Ján Dováľ

Sokol Vidiná
TRRB Deti (do 12,99 rokov)

Juraj Dováľ

Sokol Vidiná
TRRB Deti (do 12,99 rokov)

Bruno Machava

Sokol Vidiná
TRRB Deti (do 12,99 rokov)

Maxim Huťan

ARQUITIS Blatnica SVK1553
TRRB Deti (do 12,99 rokov)

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica SVK0831
TRRB Deti (do 12,99 rokov)

Pavol Šulek

LK Divín SVK1475
TRRB Deti (do 12,99 rokov)

Noemi Kuráková

Sokol Vidiná
TRRB Kadet (do 17,99 rokov)

Tamara Lórinčíková

Sokol Vidiná
TRRB Kadet (do 17,99 rokov)

Gabriela Farkašová

LK Divín
TRRB Senior (nad 18 rokov)

Michal Samuel

LK Dobšiná SVK0947
TRRB Senior (nad 18 rokov)

Mário Zauška

Sokol Vidiná
TRRB Senior (nad 18 rokov)

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
TRRB Senior (nad 18 rokov)

Matej Huťan

ARQUITIS Blatnica SVK1609
TRRB Senior (nad 18 rokov)

Jaroslav Šalamún

Lukostrelec BB SVK1279
TRRB Senior (nad 18 rokov)

Štefunko Marian

SVK1624
TRRB Senior (nad 18 rokov)

Ladislav Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok III.VT SVK1401
TRRB Senior (nad 18 rokov)

Martin Fülöp

Lukostrelecký klub Turiec
TRRB Senior (nad 18 rokov)

Gabriel Farkaš

LK Divín
TRRB Senior (nad 18 rokov)

ZSolt Mihályi Mokusz

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1458
TRRB Senior (nad 18 rokov)

Michaela Gilániová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
TRRB Veterán (nad 51 rokov)

Milan Lalkovič

SVK1439
TRRB Veterán (nad 51 rokov)

Ivan Pacalaj

SVK1440
TRRB Veterán (nad 51 rokov)

Ľubomír Bátora

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1530
Štatistika: 33 Zlatých, 22 Strieborných, 16 Bronzových. Obedov navyše 8.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D


Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba