Prihlasovací formulár
Stredoslovenský Pohár 2019 - 3.kolo

Prihlásenie nie je možné!

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 20.06.2019 - 18:55

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
93
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub VT Číslo licencie
BB Deti do 12,99

Peter Šiagi

ŠK Orlík SLIAČ III.VT SVK1273
BB Deti do 12,99

Daniel Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK1532
BB Deti do 12,99

Róbert Szúdor

ŠK Orlík SLIAČ SVK1544
BB Deti do 12,99

Kristína Horváthová

ŠK Orlík SLIAČ
BB Kadet 13+

Matej Mala

ŠK Orlík SLIAČ SVK0884
BB Kadet 13+

Róbert Bejtic

ŠK Orlík SLIAČ MS.VT SVK1290
BB Kadet 13+

Milan Čabala

ŠK Orlík SLIAČ SVK1268
BB Kadet 13+

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Kadet 13+

Sofia Malá

ŠK Orlík SLIAČ III.VT SVK1545
BB Kadet 13+

Ema Čabalová

ŠK Orlík SLIAČ SVK1289
BB Senior 18+

Michal Majling

ŠK Orlík SLIAČ
BB Senior 18+

Peter Valach

Lukostrelec BB SVK0885
BB Senior 18+

Róbert Szúdor

ŠK Orlík SLIAČ SVK1555
BB Senior 18+

Daniela Kubišová

LK Divín SVK0330
BB Senior 18+

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Veterán 55+

Jan Čeman

LK Divín SVK0917
BB Veterán 55+

Ladislav Dorčák Ing.

XX SVK0675
CRB Senior 18+

Filip Schwarz

LK Epirus I.VT SVK1387
CRB Senior 18+

Roman Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0601
CRB Senior 18+

Miroslav Loch

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0524
CRB Senior 18+

Róbert Bejtic

ŠK Orlík SLIAČ SVK1578
CRB Senior 18+

Adrian Sedlaček

SVK0289
HU Deti do 12,99

Samuel Sebastián Sádecký

ŠK Orlík SLIAČ MS.VT SVK1266
HU Deti do 12,99

Nella Alexandra Sádecká

ŠK Orlík SLIAČ SVK1443
HU Deti do 12,99

Stella Nagyferencz

Individuálny člen SVK1161
HU Kadet 13+

Ivan Georgiev

ŠK Orlík SLIAČ SVK1267
HU Kadet 13+

Henrietta Nagyferencz

Individuálny člen SVK1162
HU Kadet 13+

LAURA ANTAL HEGEDŰS

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1543
HU Senior 18+

Ladislav Nagyferencz

Individuálny člen SVK1160
HU Senior 18+

Ladislav Hegedűs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0680
HU Senior 18+

Jozef Krnáč

HU Senior 18+

Miroslav Osa

SVK0621
HU Senior 18+

Jana Bejticová

ŠK Orlík SLIAČ II.VT SVK1577
HU Veterán 55+

Daniel Benik

Individuálny člen III.VT SVK0596
HU Veterán 55+

Jaroslav Žubrietovsky

SVK0563
HU Veterán 55+

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota I.VT SVK0317
PBHB Deti do 12,99

Štefan Albert

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1574
PBHB Deti do 12,99

Gergő Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Deti do 12,99

Szabolcs Czene

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Deti do 12,99

Róbert Mészáros

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Kadet 13+

Tomáš Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1575
PBHB Kadet 13+

Kristóf Ladislav Čúr

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1573
PBHB Kadet 13+

András, Szabolcs Kelemen

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Kadet 13+

Evelin Mihályiová

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1357
PBHB Kadet 13+

Kinga Kovács

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Kadet 13+

Viktória Palcsová

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1406
PBHB Senior 18+

Peter Kardos

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1464
PBHB Senior 18+

Ján Rys

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0349
PBHB Senior 18+

Ľuboš Dovrtel

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0348
PBHB Senior 18+

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior 18+

Zoltán Kakuk

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1368
PBHB Senior 18+

Štefan Albert

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok I.VT SVK1371
PBHB Senior 18+

Jozef Baláž

III.VT SVK1623
PBHB Senior 18+

Ján Segeč

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1539
PBHB Senior 18+

Štefan Palcso

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok III.VT SVK1405
PBHB Senior 18+

Diana Šarinová

PBHB Veterán 55+

Róbert Eibner

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1373
PBHB Veterán 55+

Róbert Nagy

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok II.VT SVK1372
PBHB Veterán 55+

Ladislav Čúr

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1572
PBHB Veterán 55+

Márti Dávid

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
TRLB Deti do 12,99

Ján Bartoš

Sokol Vidiná
TRLB Kadet 13+

Patrik Predajniansky

Sokol Vidiná
TRLB Senior 18+

Dušan Binder

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior 18+

Loránt Lukács

Individuálny člen
TRLB Senior 18+

Peter Štromajer

LK PERUN SVK1344
TRLB Senior 18+

Sedlacekova Zuzana

TRLB Veterán 55+

Daniel Hubač

SVK0942
TRLB Veterán 55+

Ján Kapec

LK-Divín
TRLB Veterán 55+

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Veterán 55+

Ladislav Mihályi

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1358
TRRB Deti do 12,99

Ján Dováľ

Sokol Vidiná
TRRB Deti do 12,99

Juraj Dováľ

Sokol Vidiná
TRRB Deti do 12,99

Bruno Machava

Sokol Vidiná
TRRB Deti do 12,99

Maxim Huťan

ARQUITIS Blatnica SVK1553
TRRB Deti do 12,99

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica MS.VT SVK0831
TRRB Deti do 12,99

Pavol Šulek

LK Divín SVK1475
TRRB Deti do 12,99

Noemi Kuráková

Sokol Vidiná
TRRB Kadet 13+

Tamara Lórinčíková

Sokol Vidiná
TRRB Kadet 13+

Gabriela Farkašová

LK Divín
TRRB Senior 18+

Michal Samuel

LK Dobšiná SVK0947
TRRB Senior 18+

Mário Zauška

Sokol Vidiná
TRRB Senior 18+

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
TRRB Senior 18+

Matej Huťan

ARQUITIS Blatnica SVK1609
TRRB Senior 18+

Jaroslav Šalamún

Lukostrelec BB SVK1279
TRRB Senior 18+

Štefunko Marian

SVK1624
TRRB Senior 18+

Ladislav Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok MS.VT SVK1401
TRRB Senior 18+

Martin Fülöp

Lukostrelecký klub Turiec
TRRB Senior 18+

Gabriel Farkaš

LK Divín
TRRB Senior 18+

ZSolt Mihályi Mokusz

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1458
TRRB Senior 18+

Michaela Gilániová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
TRRB Veterán 55+

Milan Lalkovič

SVK1439
TRRB Veterán 55+

Ivan Pacalaj

SVK1440
TRRB Veterán 55+

Ľubomír Bátora

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1530
Štatistika: 33 Zlatých, 22 Strieborných, 16 Bronzových. Počet obedov: 101.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže) Export prihlásených pre online bodovačku
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D


Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba