Hľadáme titulnú fotografiu pre Slovenský pohár SLA 3D 2020 - uzávierka 12.1.2020!

Pripomíname Vám našu súťaž o titulnú fotografiu pre SP 2020, ktorú sme vyhlásili začiatkom decembra. Ak nájdete doma vhodné fotografie, tak ich prosím zašlite najneskôr do nedele 12.1.2020 (predľžili sme to o 2 dni)!
Zatiaľ sme dostali máličko námetov a fotiek, tak ak niečo dobré nájdete, posielajte. Ďakujem!


text pôvodnej výzvy z decembra:

Milí priatelia lukostrelci a fotografi lukostrelcov!

Opäť Vás oslovujeme pri výbere titulnej fotografie pre súťažnú sériu Slovenský pohár SLA 3D 2020. Dáme vyrobiť reklamnú plachtu rozmerov 3x1,36 metra a tá by rotovala po všetkých ôsmych kolách SP v roku 2020. Zvyčajne túto výzvu dávame až v januári a februári. V tomto roku výzvu dávame troška skôr, pretože chceme túto reklamnú plachtu využiť na výstavnom stánku SLA 3D počas februárovej výstavy Poľovníctva, rybárstva a včelárstva na výstavisku Agrokomplex v Nitre (kde budú paralelne prebiehať aj Halové Majstrovstvá Slovenska SLA 3D).

Naša predstava je taká, že okrem potrebných textov, nadpisov, sponzorov atď. by tam bola fotografia vystihujúca náš lukostrelecký šport. Lukostrelec v prírode, lukostrelec a 3D terč, dospelí a mladí lukostrelci apod. Keďže by bola hlúposť kupovať takúto fotografiu vo fotobanke, radšej budem, ak tam bude dajaký reálny strelec z našich radov, alebo aspoň fotografie niekoho z nás.

Chcem poprosiť. Určite každý z vás má kopu fotografií z lukostreleckých súťaží. A určite aj pekné kvalitné fotky. Ak chcete, aby práve Vaša fotografia bola "tvárou" Slovenského pohára 2020, tak mi pošlite svoju fotografiu v plnom rozlíšení na malek @archery3d.sk ( fotka musí byť väčšia ako 1,5 MB). Je potrebné, aby fotografia bola Vaša a ak na fotografií je osoba, aby ona (prípadne jej zákonný zástupca) s tým súhlasila a vedela o tom.

A ako by mala fotka vyzerať? Reálne musí byť hlavný motív na niektorej strane fotky, aby nám na obdĺžnikový formát vošli do opačnej strany potrebné texty. Čo sa veľmi ťažko použije? Napr. fotka fotená na výšku, kde ja v strede veľký záber lukostrelca. To sa ťažko dá využiť, keďže oba kraje nemáme veľmi ako vytvoriť. Pozrite si bannery z minulých rokov a presne v podobnej štylizácií fotky niečo potrebujeme.

Fotografie prosím zasielajte na mail malek @archery3d.sk do 10.1.2020. Následne urobíme výber s grafikom. Uvidíme, koľko toho bude.

A čo zato? Budeme Vám vďační a majiteľ najlepšej fotografie si môže celý banner zobrať na pamiatku po poslednom finálovom kole SP.

Ďakujem pekne za pomoc!

Peter Málek - predseda SLA 3D


A tu je víťazná fotografia Janky Harabinovej (LK Epirus) od Laca Madaja z roku 2017 a jej použitie na reklamnej plachte SP 2017:

SP 2017.JPG

ďalej reklamná plachta SP 2018 od Jakuba Štuka:

navrh final.jpg

V roku 2019 sme vybrali fotografiu Kataríny Žitňanskej:

Plagat_SLA_2019_PNG small.jpg

Posted in Dôležité on jan 08, 2020

Partneri:
Sme členmi
European archery association 3D
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba