Prihlasovací formulár
Stredoslovenský pohár - 1. kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 13.04.2016 - 5:58

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
88
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Ronald Botlík

Ivanská Lukostrelecká Družina sk1017
BB Deti

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Deti

Tereza Knižková

Lukostrelec BB SVK0844
BB Deti

Zina Valachová

Lukostrelec BB
BB Kadet

Ján Repka

ŠK ORLÍK SLIAČ
BB Senior

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Senior

Attila Varga

HUN
BB Senior

Peter Valach

Lukostrelec BB SVK0885
BB Senior

Gabriel Buzási

BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Diana Hamáry Gurová

ŠK ORLÍK SLIAČ
BB Senior

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
CRB Kadet

Timothy Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0602
CRB Senior

Peter Puffler

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0934
CRB Senior

Roman Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0601
CRB Senior

Katarína Lochová

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0525
CU Senior

Konrád Keczeli

Buják Íjász HUN
CU Senior

Michal Kiššimon

SVK0993
CU Veterán

Pavol Kubiš Ing.

LK Divín SVK0329
HU Deti

Filip Kováč

LO 3D Sokol SVK0750
HU Kadet

Viktória Kormošová

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0425
HU Kadet

Veronika Vilimová

LK Dobšiná SVK0463
HU Kadet

Viktória Vilimová

LK Dobšiná SVK0464
HU Senior

Gábor Keczeli

Buják Íjász HUN
HU Senior

Miroslav Osa

SVK0621
HU Senior

Pavel Vaigel

SVK
HU Senior

Tibor Gonda

SVK0652
HU Senior

Gábor Varga

Cserháti hiúzok hun
HU Senior

Peter Vilim

LK Dobšiná SVK0386
HU Senior

Gabriel Popovič

I.Č. SVK0413
HU Veterán

Jaroslav Žubrietovsky

SVK0563
HU Veterán

Daniel Beník

LK BAŠTA R.SOBOTA SK0596
OL Veterán

Ervin Šišák

- -
OL Veterán

Tomáš Dóša

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0318
PBHB Deti

Norbert Oravec

Buják Íjász HUN
PBHB Deti

Stanislav Michalička

SVK
PBHB Deti

Tamás Cupper

Fiľakovské vĺčatá- Füleki farkaskölykök
PBHB Deti

Kristóf Kakuk

Fiľakovské vĺčatá- Füleki farkaskölykök
PBHB Deti

Viktória Palcsová

Fiľakovské vlčatá- Füleki farkaskölykök
PBHB Kadet

Adrián Nagy

Fiľakovskí vlci- Füleki Farkasok
PBHB Kadet

Tamás Tóth

Fiľakovské vĺčatá- Füleki farkaskölykök
PBHB Kadet

András Kelemen

Fiľakovské vĺčatá- Füleki farkaskölykök
PBHB Kadet

András Gáspár

Fiľakovské vĺčatá- Füleki farkaskölykök
PBHB Kadet

Krisztián Cupper

Fiľakovské vĺčatá- Füleki farkaskölykök
PBHB Kadet

Bálint Kakuk

Fiľakovské vĺčatá- Füleki farkaskölykök
PBHB Senior

Attila Patkós

Buják Íjász HUN
PBHB Senior

Stanislav Michalička

SVK0941
PBHB Senior

Tamás PÓCZOS

Salgótarjáni Parducok Ijasz Club Hun
PBHB Senior

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior

Zoltán Kakuk

Fiľakovskí vlci- Füleki Farkasok
PBHB Senior

László Benkó

HUN
PBHB Senior

Luis Serra

PBHB Senior

Gyöngyike Csonka

Fiľakovskí vlci- Füleki Farkasok
PBHB Senior

Mária Dobríková

SVK0948
PBHB Veterán

Pál Szvák

HUN8887
PBHB Veterán

Márti David

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
TRLB Kadet

Samuel Sogel

I.Č. SVK0325
TRLB Senior

Loránt Lukács

I.Č. SVK0326
TRLB Senior

Peter Karcel

SVK0890
TRLB Senior

István Palcso

Fiľakovskí vlci- Füleki Farkasok
TRLB Senior

Ján Kováčik

SVK0946
TRLB Senior

Miroslav Loch

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0524
TRLB Senior

Dominika Lochová

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0933
TRLB Veterán

Ján Kapec

LK Divín SVK0273
TRRB Deti

Peter Šiagi

ŠK ORLÍK SLIAČ
TRRB Deti

Ivan Georgiev

ŠK ORLÍK SLIAČ
TRRB Kadet

Erik Chaban

ŠK ORLÍK SLIAČ
TRRB Kadet

Miroslav Gábor

ŠK ORLÍK SLIAČ
TRRB Kadet

Frederika Piarová

ŠK ORLÍK SLIAČ
TRRB Senior

István Kövesdligeti

Salgótarjáni Párducok HUN7439
TRRB Senior

Miroslav Líška

SVK
TRRB Senior

Attila Bukovszky

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0957
TRRB Senior

Jan Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

Martin Hrebenár

LK Dobšiná SVK0468
TRRB Senior

Ervin Filip

Cserháti Hiúzok HUN
TRRB Senior

Michal Samuel

SVK0947
TRRB Senior

István Pozsonyi

Salgótarjáni Párducok Íjász Club HUN8376
TRRB Senior

Rudolf Hofierka

SVK0943
TRRB Senior

László Tóth

Fiľakovskí vlci- Füleki Farkasok
TRRB Senior

Dalibor Halik

SVK0925
TRRB Senior

Mária Kumštárová

LK Divín SVK0682
TRRB Senior

Éva Keczeliné Horváth

Buják Íjász HUN
TRRB Senior

Anna Balázs

HUN
TRRB Senior

Krisztina Bukovszky Attiláné

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0477
TRRB Senior

ing. Dana Maková

SVK0945
TRRB Senior

Stanislava Hofierková

SVK0944
TRRB Veterán

István Pálinkás

Buják Íjász HUN
Štatistika: 31 Zlatých, 19 Strieborných, 10 Bronzových. Obedov navyše 12.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba