Prihlasovací formulár
Slovenský Pohár - 6. kolo SLA3D, 2. kolo SP 3D SLZ

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 31.05.2016 - 20:00
Na súťaž je obmedzený maximálny počet súťažiacich na 192

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
180
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Peter Holka

Lukostrelec BB SLZ1531
BB Deti

Klára Kľačanová

Lukostrelec BB SLZ...
BB Deti

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Deti

Martin Podracký

BB Deti

Ján Pavlík

SLK Spišské Vlachy SVK0914
BB Deti

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0808
BB Deti

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0714
BB Deti

Marko Jakubčo

LO Malinovo SVK0900
BB Deti

Zina Valachová

Lukostrelec BB SVK1073
BB Deti

Tereza Knižková

Lukostrelec BB SVK0844
BB Kadet

Kristof Papp

LK TAS Leles SVK0816
BB Kadet

Martin Gombala

Lukostrelec BB SLZ1673
BB Kadet

Adam Bodor

LukostreleBB SLZ...
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Stanislav Baláž

MŠK Kežmarok SLZ1230
BB Kadet

Maroš Machán

LO Malinovo SVK0535
BB Kadet

Lukáš Václav

LO Malinovo SVK0804
BB Kadet

Andrej Szigl

LO Malinovo SVK0470
BB Kadet

Petra Krúppová

MŠK Kežmarok SLZ1645
BB Kadet

Diana Šarinová

SVK0955
BB Senior

Peter Valach

LukostrelecBB SLZ1488
BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Martin Jasny

Lukostrelec BB SLZ1164
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior

Daniel Kundracik

LK Bratislava SVK0517
BB Senior

Peter Michlík

SLK Spišské Vlachy SVK0336
BB Senior

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0400
BB Senior

Lubomír Styk

Lukostrelec BB SVK0887
BB Senior

Štefan Myšiak

Hunter Malá Fatra SVK0142
BB Senior

Peter Horňák

LK Epirus SVK0353
BB Senior

Jan Hanuliak

LK Reflex Žilina SVK0788
BB Senior

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior

Miriam Ševčíková

LukostrelecBB SLZ1712
BB Senior

Iveta Kundraciková

LK Bratislava SVK0516
BB Senior

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Senior

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Veterán

Štefan Bozo

LK VICTORIA Želovce SVK0939
BB Veterán

Oldřich Bagar

LO TJ Slávia Právnik Bratislava SVK0075
BB Veterán

Cyril Chalupa

Individuálny člen SVK1084
BB Veterán

Soňa Chalupová

Individuálny člen SVK1085
BB Veterán

Miroslav Kontina

LK Epirus SVK0952
BB Veterán

Juraj Čulák Ing.

KŠL Robin Zvolen SVK0584
BB Veterán

Stanislav Gažík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK1019
BB Veterán

Jan Čeman

LK Divín SVK0917
BB Veterán

Miroslav Koncek

LaPK Elan SVK0663
BB Veterán

Vladimír Sedilek

individuálny SVK1076
CRB Kadet

Timothy Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0602
CRB Senior

János Veres

SVK0653
CRB Senior

Peter Puffler

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0934
CRB Senior

Roman Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0601
CRB Senior

Miroslav Loch

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0524
CU Senior

Juraj Pagáčik Ing.

LK Reflex SVK0072
CU Senior

Tomáš Szabo

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0501
CU Senior

Tomáš Michlík

SLK Spišské Vlachy SVK0337
CU Senior

Viktor Hupka

Lukostrelec BB SLZ1493
CU Senior

Pavol Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0375
CU Senior

Jozef Bošanský

LK Hubert Arrows SVK0672
CU Veterán

Pavol Kubiš Ing.

LK Divín SVK0329
CU Veterán

Karol Deák

LK Hubert arrows SVK0565
CU Veterán

Rastislav Žídek

LK Orava Bobrov SVK0003
CU Veterán

Anna Žideková

LK Orava Bobrov SVK0006
HU Deti

Filip Kováč

LO 3D Sokol SVK0750
HU Deti

David Cibík

LK Sagittarius SVK0984
HU Deti

Tomáš Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0901
HU Kadet

Rastislav Kováč ml.

LO 3D Sokol SVK0749
HU Kadet

Viktória Kormošová

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0425
HU Kadet

Andrej Šluch

SVK1051
HU Kadet

Veronika Vilimová

LK Dobšiná SVK0463
HU Kadet

Viktória Vilimová

LK Dobšiná SVK0464
HU Senior

Peter Vilim

LK Dobšiná SVK0386
HU Senior

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas SVK0114
HU Senior

Kristian Fulemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Marek Hlavina

LK Epirus SVK0825
HU Senior

Tibor Gonda

LK VICTORIA Želovce SVK0652
HU Senior

Ľuboš Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0465
HU Senior

Gabriel Popovič

I.Č. Lučenec SVK0413
HU Senior

Soňa Chochulová

LK 3beč Partizánske SVK0745
HU Veterán

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0317
HU Veterán

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán

Ivan Hudec

LK 3beč Partizánske SVK0666
HU Veterán

Karol Spanyo

LK Legolas SVK0620
HU Veterán

Jaroslav Žubrietovsky

SVK0563
OL Deti

Filip Pagáčik

LK Reflex SVK0573
OL Deti

Peter Pagáčik

LK Reflex SVK0574
OL Deti

Matúš Peťko

LukostrelecBB SLZ1497
OL Deti

Igor Drábik

LukostrelecBB SLZ1671
OL Deti

Veronika Hanuliaková

LK Reflex Žilina
OL Kadet

Andrej Šimo

LukostrelecBB SLZ1499
OL Kadet

Matej Kaštan

Lukostrelec BB SLZ1674
OL Kadet

Lukáš Martinko

SLK Spišské Vlachy SVK1041
OL Kadet

Juraj Bublík

MŠK Kežmarok SLZ1283
OL Kadet

Jan Jakub Hanuliak

LK Reflex Žilina SVK0789
OL Kadet

Peter Pastorek

LK Reflex Žilina
OL Kadet

Samanta Homolová

LukostrelecBB SLZ1672
OL Kadet

Júlia Hanzelová

LukostrelecBB SLZ1487
OL Kadet

Katarina Martinková

SLK Spišské Vlachy SVK1042
OL Kadet

Kristína Drdáková

LK Reflex Žilina
OL Kadet

Kristína Kmecíková

LK Reflex Žilina
OL Senior

Hugo Belička

Lukostrelec BB SLZ1345
OL Senior

Dušan Körmöczy

SVK0637
OL Veterán

František Varga

LK TAS Leles SVK0818
PBHB Deti

Alex Szekeres

SVK0928
PBHB Deti

Leonard Pikla

SLK Spišské Vlachy SVK1044
PBHB Senior

František Szekeres

SVK0929
PBHB Senior

László Jónás

SVK0277
PBHB Senior

Stanislav Michalička

SVK0941
PBHB Senior

Lubomír Pikla

SLK Spišské Vlachy SVK1045
PBHB Senior

Marian Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0930
PBHB Senior

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
PBHB Senior

Mária Kramplová

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0611
PBHB Senior

Zuzana Hicklová

LK Epirus SVK0968
PBHB Senior

Michaela Kyselová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
PBHB Senior

Mária Dobríková

SVK0948
PBHB Veterán

Ladislav Dorčák Ing.

XX SVK0675
PBHB Veterán

Štefan Kovács

TAS Leles SVK0839
TRLB Deti

Timotej Paňák

LK Varín 3D SVK0532
TRLB Deti

Miroslav Janík

LK Varín SVK0498
TRLB Deti

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Deti

Lea Cvečková

LK Varín 3D SVK1015
TRLB Kadet

Filip Paňak

LK Varín 3D SVK0719
TRLB Kadet

Ema Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0991
TRLB Senior

Bohumil Paľo Ing.

LK Varín 3D SVK0508
TRLB Senior

Viliam Paňak

LK Varín 3D SVK0630
TRLB Senior

Miroslav Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK0868
TRLB Senior

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0660
TRLB Senior

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Senior

Pavol Magyarics

Individuálny člen SVK0328
TRLB Senior

Rastislav Sarka

LK Sagittarius SVK0923
TRLB Senior

Radovan Emanuel

ACGTT SVK0688
TRLB Senior

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0713
TRLB Senior

Peter Karcel

SVK0890
TRLB Senior

Ján Kováčik

SVK0946
TRLB Senior

Ladislav Darázs

LK Hubert Arrows SVK0476
TRLB Senior

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Senior

Mária Darázs Mgr.

LK Hubert Arrows SVK0497
TRLB Senior

Ingrid Vajsová

Lukostrelec BB SLZ1344
TRLB Senior

Lubomíra Vavrrová

LK Reflex Žilina SVK1065
TRLB Veterán

Vratislav Zavadil

LukostrelecBB SLZ1649
TRLB Veterán

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Veterán

Stanislav Bočkay

LK 3beč Partizánske SVK0922
TRLB Veterán

Daniel Hubač

SVK0942
TRLB Veterán

Jozef Matejov JUDr.

LK 3beč Partizánske SVK0664
TRRB Deti

Peter Šiagi

ŠK ORLÍK SLIAČ SLZ1624
TRRB Deti

Miroslav Cibula

LK 3beč Partizánske SVK0999
TRRB Deti

Marcel Korenčík ml.

LK 3beč Partizánske SVK0996
TRRB Deti

Matej Klešč

SLK Spišské Vlachy SVK1040
TRRB Deti

Matej Mistrík

LK Sagittarius SVK1075
TRRB Deti

Filip Mintál

LK Varín 3D SVK0990
TRRB Deti

Samuel Chochula

LK 3beč Partizánske SVK0746
TRRB Deti

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0658
TRRB Deti

Petra Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0992
TRRB Deti

Lea Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0659
TRRB Kadet

Ondrej Škorňák

LK 3beč Partizánske SVK0975
TRRB Kadet

Tomáš Olbert

LK Varín 3D SVK0628
TRRB Kadet

Erik Chaban

ŠK ORLÍK SLIAČ SLZ1675
TRRB Kadet

Tobiáš Ľupták

LK Varín 3D SVK0629
TRRB Kadet

Šimon Strelčík

LK Varín 3D SVK0726
TRRB Kadet

Veronika Janštová

xxx SVK0971
TRRB Senior

Jan Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

Ondrej Janšto

xxx SVK0972
TRRB Senior

Jozef Olbert

LK Varín 3D SVK0871
TRRB Senior

Vladimír Šálek

SVK1066
TRRB Senior

Peter CHudík

SLK Spišské Vlachy SVK1074
TRRB Senior

Zsolt Baranyai

LK Hubert Arrows SVK0838
TRRB Senior

Pavol Cibík

LK Sagittarius SVK0985
TRRB Senior

Ladislav Madaj

LK Epirus SVK0953
TRRB Senior

Ľubomír Málek Ing.

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0888
TRRB Senior

Michal Briatka

LK Epirus SVK0491
TRRB Senior

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0693
TRRB Senior

Pavol Durec

ARQUITIS Blatnica SVK0956
TRRB Senior

Rudolf Hofierka

SVK0943
TRRB Senior

Anna Sarková

LK Sagittarius SVK1056
TRRB Senior

Henrieta Križanová

LO Malinovo SVK0842
TRRB Senior

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Senior

Erika Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0921
TRRB Senior

Stanislava Hofierková

SVK0944
TRRB Senior

ing. Dana Maková

SVK0945
TRRB Veterán

Ladislav Piroha

LK Varín 3D SVK0556
TRRB Veterán

Mirislav štanga

LK Epirus SVK0514
TRRB Veterán

Bohumil Kocourek

xxx SVK379
Štatistika: 42 Zlatých, 34 Strieborných, 25 Bronzových. Obedov navyše 21.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba