Prihlasovací formulár
Slovenský Pohár - 4.kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 03.05.2016 - 23:59

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
127
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Martin Podracký

BB Deti

Róbert Pobiják

Lk lukostrelba Svit 1391
BB Deti

Ján Pavlík

SLK Spišské Vlachy SVK0914
BB Deti

Matej Klešč

SLK Spišské Vlachy SVK1040
BB Deti

Zina Valachová

Lukostrelec BB
BB Deti

Karina Kamenická

SLK Spišské Vlachy SVK0770
BB Kadet

Matej Mistrík

LK Sagittarius SVK
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Samuel Varga

Lk lukostrelba Svit 1392
BB Kadet

Karol Rybanský

BB Kadet

Kristof Papp

LK TAS Leles SVK0816
BB Kadet

Karol Rybanský

Lk lukostrelba Svit 1395
BB Kadet

Karol Rybanský

Lk lukostrelba Svit 1395
BB Kadet

Petra Hudecová

LK lukostreľba Svit 1542
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior

Peter Valach

Lukostrelec BB SVK0885
BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Tomáš Tomaškovič

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0924
BB Senior

Marián Mati MUDr.

ARCHERY TEAM 2008 Michalovce SVK0441
BB Senior

Peter Kubík

MŠK Lukostreľba Kežmarok
BB Senior

Tomáš Klocek

SLK Spišské Vlachy SVK0768
BB Senior

Marcela Horanská

MŠK Kežmarok SVK1054
BB Senior

Miriam Eliášová

Arquitis Blatnica 1004
BB Senior

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Senior

Zinaiyda Mizdošová

MŠK Lukostreľba Kežmarok
BB Senior

Michaela Holečková

SVK0916
BB Veterán

František Varga

LK TAS Leles SVK0818
BB Veterán

jozef Pavlík

mšk Kežmarok 1055
BB Veterán

Štefan Bozo

LK VICTORIA Želovce SVK0939
CRB Senior

Peter Puffler

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0934
CU Senior

Michal Bombuškár

SVK0932
CU Senior

Milan Bombuškár

SVK0048
CU Senior

Jozef Bošanský

LK Hubert Arrows SVK0672
CU Senior

Tomáš Michlík

SLK Spišské Vlachy SVK0337
CU Senior

Rastislav Žídek

LK Orava Bobrov SVK0003
CU Senior

Michal Kiššimon

SVK0993
CU Senior

Marek Šitár

LK X-FOCUS Prešov SVK0731
CU Senior

Miroslav Gančár

LK X FOCUS Prešov SVK0503
CU Senior

Miloš Rozhoň

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0590
CU Senior

Anna Žideková

LK Orava Bobrov SVK0006
CU Veterán

Pavol Kubiš Ing.

LK Divín SVK0329
HU Deti

Filip Kováč

LO 3D Sokol SVK0750
HU Deti

Matúš Miženko

LK X-FOCUS Prešov SVK0734
HU Kadet

Rastislav Kováč ml.

LO 3D Sokol SVK0749
HU Kadet

Andrej Šluch

SVK1051
HU Kadet

Veronika Vilimová

LK Dobšiná SVK0463
HU Kadet

Viktória Vilimová

LK Dobšiná SVK0464
HU Kadet

Viktória Kormošová

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0425
HU Senior

Peter Vilim

LK Dobšiná SVK0386
HU Senior

Ivan Hudec

LK 3beč Partizánske SVK0666
HU Senior

Lukáš Čurilla

HU Senior

Radko Miženko

LK X-FOCUS Prešov SVK0733
HU Senior

Kristian Fulemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Tibor Gonda

LK VICTORIA Želovce SVK0652
HU Veterán

Ladislav Korsch

mšk Kežnarok
HU Veterán

Marián Antal Ing. arch.

LK X-FOCUS Prešov SVK0287
HU Veterán

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0317
HU Veterán

Jaroslav Žubrietovsky

SVK0563
HU Veterán

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
OL Deti

Radko Kamenický

SLK Spišské Vlachy SVK0771
OL Kadet

Lukáš Martinko

SLK Spišské Vlachy SVK1041
OL Kadet

Katarina Martinková

SLK Spišské Vlachy SVK1042
OL Kadet

Adam Kandra

SLK Spišské Vlachy SVK0769
PBHB Deti

Leonard Pikla

SLK Spišské Vlachy SVK1044
PBHB Senior

Stanislav Michalička

SVK0941
PBHB Senior

Ján Rys

KarpatskY Gunar SVK0349
PBHB Senior

Ľuboš Dovrtel

KarpatskY Gunar SVK0348
PBHB Senior

Vladimír Majerčák

MŠK Lukostreľba Kežmarok
PBHB Senior

Lubomír Pikla

SLK Spišské Vlachy SVK1045
PBHB Senior

Michaela Kyselová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
PBHB Senior

Mária Dobríková

SVK0948
PBHB Senior

Zuzana Hicklová

LK Epirus SVK0968
PBHB Veterán

Milan Čáni

TO.Lobo-Medzilaborce SVK0935
PBHB Veterán

Julius Kazsmer

LK TAS Leles SVK0820
PBHB Veterán

Julius Kazsmer

LK TAS Leles SVK0820
TRLB Deti

Tomáš Tlachač

LK Varín 3D SVK0722
TRLB Deti

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Senior

Bohumil Paľo Ing.

LK Varín 3D SVK0508
TRLB Senior

Jozef Kožár

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0911
TRLB Senior

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0660
TRLB Senior

Dušan Binder Ing.

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior

Ján Kováčik

SVK0946
TRLB Senior

Peter Karcel

SVK0890
TRLB Senior

Robert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0538
TRLB Senior

Miroslav Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK0868
TRLB Senior

Rado Papcun

SLK Spišské Vlachy SVK0767
TRLB Senior

Katarina Tlachačová

LK Varín 3D SVK0809
TRLB Veterán

Dezider Szabó Ing.

ARCHERY TEAM 2008 Michalovce SVK0445
TRLB Veterán

Stanislav Bočkay

LK 3beč Partizánske SVK0922
TRLB Veterán

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Veterán

Jozef Matejov

LK 3beč Partizánske SVK0664
TRLB Veterán

Jozef Ďugel st.

LK Varín 3D SVK0343
TRRB Deti

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica SVK0831
TRRB Deti

Samuel Chochula

LK 3beč Partizánske SVK0746
TRRB Deti

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0658
TRRB Deti

Filip Mintál

LK Varín 3D SVK0990
TRRB Deti

Maroš Tlachač

LK Varín 3D SVK0723
TRRB Deti

Ema Košarišťanová

ARQUITIS Blatnica SVK1008
TRRB Deti

Emma Mendelová

ARQUITIS Blatnica SVK0754
TRRB Deti

Dorota Kosová

ARQUITIS Blatnica SVK0849
TRRB Deti

Lea Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0659
TRRB Kadet

Ondrej Škorňák

LK 3beč Partizánske SVK0975
TRRB Kadet

Dorotka Oríšková

LK X-FOCUS Prešov SVK0739
TRRB Kadet

Branislav Tlachač

LK Varín 3D SVK0724
TRRB Kadet

Juraj Skácel

LK Varín 3D SVK0418
TRRB Senior

Ján Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

Goran Marjanovič

SVK0986
TRRB Senior

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
TRRB Senior

Martin Javornícky

ARQUITIS Blatnica SVK0752
TRRB Senior

Pavol Durec

ARQUITIS Blatnica SVK0956
TRRB Senior

Tomáš Zrubek

ARQUITIS Blatnica SVK0903
TRRB Senior

Miroslav Mendel

ARQUITIS Blatnica SVK0755
TRRB Senior

Martin Hrebenár

LK Dobšiná SVK0468
TRRB Senior

Miloslav Košík

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0589
TRRB Senior

Michal Samuel

SVK0947
TRRB Senior

Rudolf Hofierka

SVK0943
TRRB Senior

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0693
TRRB Senior

Lukáš Androvič

LK X-FOCUS Prešov SVK0743
TRRB Senior

Jana Žilincová

ARQUITIS Blatnica SVK1053
TRRB Senior

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Senior

Stanislava Hofierková

SVK0944
TRRB Senior

ing. Dana Maková

SVK0945
TRRB Senior

Erika Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0921
TRRB Senior

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Veterán

Dušan Petrovaj

TO.Lobo-Medzilaborce SVK0936
TRRB Veterán

Peter Krištofík

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0370
TRRB Veterán

Ladislav Piroha

LK Varín 3D SVK0556
Štatistika: 33 Zlatých, 24 Strieborných, 21 Bronzových. Obedov navyše 22.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba