Prihlasovací formulár
Slovenský Pohár - 11.kolo

Oznam:

​​Súťaže sa môžu zúčastniť iba držitelia príslušných licencii.

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 09.08.2016 - 23:00
Na súťaž je obmedzený maximálny počet súťažiacich na 240

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
153
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Lukáš Grňo

Ivanská lukostrelecká družina SVK1101
BB Deti

Viliam Apfel

Ivanská lukostrelecká družina SVK1055
BB Deti

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0658
BB Deti

Jozef Šarmír

Ivanská lukostrelecká družina SVK0949
BB Deti

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Deti

Ronald Botlík

Ivanská Lukostrelecká Družina SVK1017
BB Deti

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0714
BB Deti

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0808
BB Deti

Silvia Rímešová

Ivanská lukostrelecká družina SVK0950
BB Deti

Natália Rímešová

Ivanská lukostrelecká družina SVK0951
BB Deti

Tereza Knižková

Lukostrelec BB SVK0844
BB Deti

Zina Valachová

Lukostrelec BB SVK1073
BB Kadet

Kristof Papp

LK TAS Leles SVK0816
BB Kadet

Maroš Machán

LO Malinovo SVK0535
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Lukáš Václav

LO Malinovo SVK0804
BB Kadet

Diana Šarinová

SVK0955
BB Kadet

Veronika Reťkovská

ARQUITIS Blatnica SK1104
BB Kadet

Nicol Klcova

LO Malinovo SVK1048
BB Kadet

Karin Kovacsova

LO Malinovo SVK0981
BB Senior

Dušan Franců, Ing.

Ivanská lukostrelecká družina SVK0679
BB Senior

Michaela Franců

Ivanská lukostrelecká družina SVK0989
BB Senior

Stanislav Rímeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK0854
BB Senior

Peter Horňák

LK Epirus SVK0353
BB Senior

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior

Peter Valach

Lukostrelec BB SVK0885
BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Lubomír Styk

Lukostrelec BB SVK0887
BB Senior

Ján Kúdela

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0499
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0400
BB Senior

Miriam Eliašová

ARQUITIS Blatnica SVK1004
BB Senior

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Senior

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Veterán

Daniel Štefaňák

Indi Ba SVK0715
BB Veterán

Vladimír Sedilek

individuálny SVK1076
BB Veterán

Jan Čeman

LK-Divín SVK0917
BB Veterán

Miroslav Kontina

LK Epirus SVK0952
BB Veterán

Štefan Bozo

LK VICTORIA Želovce SVK0939
BB Veterán

Miroslav Koncek

LaPK Elan SVK0663
CU Senior

Peter Jankovič

SVK0034
CU Senior

Jozef Venglovič

SVCK1038
CU Senior

Tomáš Szabo

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0501
CU Senior

Rastislav Žídek

LK Orava Bobrov SVK0003
CU Senior

Anna Žideková

LK Orava Bobrov SVK0006
CU Veterán

Peter Kaplávka

SVK1021
HU Deti

Tomáš Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0901
HU Deti

Filip Kováč

LO 3D Sokol SVK0750
HU Kadet

Andrej Šluch

SVK1051
HU Kadet

Rastislav Kováč ml.

LO 3D Sokol SVK0749
HU Kadet

Viktória Kormošová

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0425
HU Senior

Kristian Fulemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas SVK0114
HU Senior

Vincent Szabo

SZIU SVK0701
HU Senior

Attila Szabó

SZIU SVK0062
HU Senior

Miroslav Osa

SVK0621
HU Senior

Soňa Chochulová

LK 3beč Partizánske SVK0745
HU Veterán

Daniel Benik

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0596
HU Veterán

Jaroslav Žubrietovsky

SVK0563
HU Veterán

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0317
HU Veterán

Karol Spanyo

LK Legolas SVK0620
HU Veterán

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
OL Senior

Dušan Körmöczy

SVK0637
OL Veterán

František Varga

LK TAS Leles SVK0818
PBHB Senior

Stanislav Michalička

SVK0941
PBHB Senior

Marian Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0930
PBHB Senior

Ľubomír Králik

LK Varín 3D SVK0649
PBHB Senior

Michal Cingel

LO Malinovo SVK0859
PBHB Senior

Robert Skácel MUDr.

LK Varín 3D SVK0417
PBHB Senior

Mária Kramplová

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0611
PBHB Senior

Mária Dobríková

LK Dobšiná SVK0948
PBHB Veterán

Ladislav Dorčák Ing.

XX SVK0675
PBHB Veterán

Július Kázsmér JUDr.

LK TAS Leles SVK820
TRLB Deti

Miroslav Janík

LK Varín 3D SVK0489
TRLB Deti

Timotej Paňák

LK Varín 3D SVK0532
TRLB Deti

Jan Bela

varin 3d 1000
TRLB Deti

Jakub Skácel

LK Varín 3D SVK0656
TRLB Deti

Tomáš Tlachač

LK Varín 3D SVK0722
TRLB Deti

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Deti

Lea Cvečková

LK Varín 3D SVK1015
TRLB Deti

Adela Bogárová

LO Sokol Trenč. Stankovce SVK0763
TRLB Kadet

Samuel Chrastina

LO 3D Sokol SVK0309
TRLB Kadet

Filip Paňak

LK Varín 3D SVK0719
TRLB Kadet

Ema Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0991
TRLB Senior

Bohumil Paľo Ing.

LK Varín 3D SVK0508
TRLB Senior

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRLB Senior

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0660
TRLB Senior

Miroslav Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK0868
TRLB Senior

Štefan Myšiak

Hunter Malá Fatra SVK0142
TRLB Senior

Ladislav Darázs

LK Hubert Arrows SVK0476
TRLB Senior

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Senior

Pavol Magyarics

SVK0328
TRLB Senior

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0713
TRLB Senior

Dušan Binder Ing.

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior

Viliam Paňák

LK Varín 3D SVK0630
TRLB Senior

Marcel Korenčík

LK 3beč Partizánske SVK0995
TRLB Senior

Bohumil Paľo Ing.

LK Varín 3D SVK0508
TRLB Senior

Peter Karcel

LK Dobšiná SVK0890
TRLB Senior

Ján Kováčik

SVK0946
TRLB Senior

Mária Darázs Mgr.

LK Hubert Arrows SVK0497
TRLB Senior

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Senior

Katarina Tlachačová

LK Varín 3D SVK0809
TRLB Veterán

Daniel Hubač

SVK0942
TRLB Veterán

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Veterán

Stanislav Bočkay

LK 3beč Partizánske SVK0922
TRLB Veterán

Jozef Matejov JUDr.

LK 3beč Partizánske SVK0664
TRLB Veterán

Jozef Ďugel st.

LK Varín 3D SVK0343
TRRB Deti

Miroslav Cibula

LK 3beč Partizánske SVK0999
TRRB Deti

Juraj Rychtárech

ARQUITIS Blatnica SVK1005
TRRB Deti

Samuel Chochula

LK 3beč Partizánske SVK0746
TRRB Deti

Adam Kvasnica

ARQUITIS Blatnica SVK1006
TRRB Deti

Marcel Korenčík ml.

LK 3beč Partizánske SVK0996
TRRB Deti

Maroš Tlachač

LK Varín 3D SVK0723
TRRB Deti

Filip Mintál

LK Varín 3D SVK0990
TRRB Deti

Petra Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0992
TRRB Deti

Dorota Kosová

ARQUITIS Blatnica SVK0849
TRRB Deti

Emma Mendelová

ARQUITIS Blatnica SVK0754
TRRB Deti

Veronika Bohačíková

ARQUITIS Blatnica SVK0761
TRRB Deti

Diana Bohačíková

ARQUITIS Blatnica SVK1007
TRRB Deti

Ema Košarišťanová

ARQUITIS Blatnica SVK1008
TRRB Kadet

Marek Minarovský

ARQUITIS Blatnica SVK1009
TRRB Kadet

Ondrej Škorňák

LK 3beč Partizánske SVK0975
TRRB Kadet

Tobiáš Ľupták

LK Varín 3D SVK0629
TRRB Kadet

Tomáš Olbert

LK Varín 3D SVK0628
TRRB Kadet

Šimon Strelčík

LK Varín 3D SVK0726
TRRB Kadet

Juraj Skácel

LK Varín 3D SVK0418
TRRB Kadet

Branislav Tlachač

LK Varín 3D SVK0724
TRRB Kadet

Veronika Janštová

xxx SVK0971
TRRB Kadet

Katarína Brezániová

ARQUITIS Blatnica xxx
TRRB Senior

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0693
TRRB Senior

Ondrej Janšto

xxx SVK0972
TRRB Senior

Michal Briatka

LK Epirus SVK0491
TRRB Senior

Ľubomír Málek Ing.

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0888
TRRB Senior

Miroslav Mendel

ARQUITIS Blatnica SVK0755
TRRB Senior

Jan Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

Jozef Olbert

LK Varín 3D SVK0871
TRRB Senior

Robert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior

Zsolt Baranyai

LK Hubert Arrows SVK0838
TRRB Senior

Michal Samuel

LK Dobšiná SVK0947
TRRB Senior

Rudolf Hofierka

SVK0943
TRRB Senior

Dalibor Hálik

SVK0925
TRRB Senior

Hana Jóžová

Ivanská lukostrelecká družina SVK0811
TRRB Senior

Milada Štefaňáková

Indi Ba SVK0716
TRRB Senior

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Senior

Henrieta Križanová

LO Malinovo SVK0842
TRRB Senior

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Senior

ing. Dana Maková

SVK0945
TRRB Senior

Stanislava Hofierková

SVK0944
TRRB Veterán

Bohumil Kocourek

individ. SVK0379
TRRB Veterán

Peter Krištofík

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0370
TRRB Veterán

Miroslav Stanga

LK Epirus SVK0514
TRRB Veterán

Peter Hirjak

LO 3D Sokol SVK0469
TRRB Veterán

Ladislav Piroha

LK Varín 3D SVK0556
Štatistika: 35 Zlatých, 28 Strieborných, 22 Bronzových. Obedov navyše 28.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba