Prihlasovací formulár
Slovenský Pohár - 10.kolo

Oznam:

​Súťaže sa môžu zúčastniť iba držitelia príslušných licencii.

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 02.08.2016 - 23:59

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
75
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0714
BB Deti

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Deti

Tereza Knižková

Lukostrelec BB SVK0844
BB Deti

Zina Valachová

Lukostrelec BB SVK1073
BB Kadet

Lukáš Václav

LO Malinovo SVK0804
BB Kadet

Maroš Machán

LO Malinovo SVK0535
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Kristof Papp

LK TAS Leles SVK0816
BB Kadet

Veronika Reťkovská

ARQUITIS Blatnica SVK1103
BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior

Peter Valach

Lukostrelec BB SVK0885
BB Senior

Marián Mati MUDr.

ARCHERY TEAM 2008 Michalovce SVK0441
BB Senior

Jozef Mozeš

LO Malinovo SVK0931
BB Veterán

Jan Čeman

LK-Divín SVK0917
CU Senior

Miroslav Gančár

LK X Focus Prešov 0503
CU Senior

Martin Flešar

LK X-FOCUS Prešov SVK0632
CU Senior

Marek Šitár

LK X-FOCUS Prešov SVK0731
HU Deti

Filip Kováč

LO 3D Sokol SVK0750
HU Deti

Maroš Tlachač

LK Varín 3D SVK0723
HU Deti

Darius Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0853
HU Deti

Matúš Miženko

LK X-FOCUS Prešov SVK0734
HU Kadet

Veronika Vilimová

LK Dobšiná SVK0463
HU Kadet

Viktória Vilimová

LK Dobšiná SVK0464
HU Senior

Attila Bodnár

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1035
HU Senior

Kristian Fulemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Peter Vilim

LK Dobšiná SVK0386
HU Senior

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas SVK0114
HU Senior

Radko Miženko

LK X-FOCUS Prešov SVK0733
HU Veterán

Marián Antal Ing. arch.

LK X-FOCUS Prešov SVK0287
OL Veterán

František Varga

LK TAS Leles SVK0818
PBHB Deti

Aurel Varga

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1030
PBHB Senior

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior

Peter Mezzei

Lk Fekete Sólyom SVK0744
PBHB Senior

Attila Soos

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1031
PBHB Senior

Stanislav Michalička

SVK0941
PBHB Senior

Robert Skácel MUDr.

LK Varín 3D SVK0417
PBHB Senior

Julius Kazsmer

LK TAS Leles SVK0819
PBHB Senior

Julius Kazsmer

LK TAS Leles SVK0820
PBHB Senior

Regina Pásztorová

TAS Leles SVK0840
PBHB Senior

Mária Dobríková

LK Dobšiná SVK0948
PBHB Veterán

Štefan Kovács

TAS Leles SVK0839
PBHB Veterán

Milan Čáni

TO-Lobo-Medzilaborce SVK0935
PBHB Veterán

Márti David

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
TRLB Deti

Tomáš Tlachač

LK Varín 3D SVK0722
TRLB Senior

Gergely Varga

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1029
TRLB Senior

Ferdinand Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0065
TRLB Senior

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRLB Senior

Dušan Binder Ing.

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior

Bohumil Paľo Ing.

LK Varín 3D SVK0508
TRLB Senior

Peter Bača

LK X-FOCUS Prešov SVK0961
TRLB Senior

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0713
TRLB Senior

Peter Karcel

LK Dobšiná SVK0890
TRLB Senior

Katarina Tlachačová

LK Varín 3D SVK0809
TRLB Senior

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Senior

Tatiana Mandaková

LO 3D Sokol SVK0969
TRLB Veterán

Jozef Ďugel st.

LK Varín 3D SVK0343
TRLB Veterán

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRRB Deti

Ema Košarišťanová

ARQUITIS Blatnica SVK1008
TRRB Kadet

Mikołaj Kapica

LK TAS Leles/Polska IFAAPL0023
TRRB Kadet

Stela Krotká

LK X-FOCUS Prešov SVK0738
TRRB Senior

Štefan Baran

LK X-FOCUS Prešov SVK0977
TRRB Senior

Michal Kukolos

TRRB Senior

Tomáš Zrubek

ARQUITIS Blatnica SVK0903
TRRB Senior

Jan Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

Robert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior

Artur Kapica

LK TAS Leles/Polska IFAAPL0022
TRRB Senior

Pavol Durec

ARQUITIS Blatnica SVK0956
TRRB Senior

Michal Samuel

LK Dobšiná SVK0947
TRRB Senior

Alica Kočišová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0185
TRRB Senior

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Senior

Henrieta Križanová

LO Malinovo SVK0842
TRRB Veterán

Attila Bukovszky

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0957
TRRB Veterán

Dušan Petrovaj

TO-Lobo-Medzilaborce SVK0936
Štatistika: 28 Zlatých, 16 Strieborných, 10 Bronzových. Obedov navyše 17.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba