Prihlasovací formulár
Jarný turnaj v tradičnej lukostreľbe o pohár vojvodu Ctibora

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 11.04.2019 - 18:00

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
247
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
DL (TL) Deti

Elinka Grácova

DL (TL) Kadet

Michal Falťan

Ivanská lukostrelecká družina
DL (TL) Kadet

Milan Šiška

DL (TL) Kadet

Juraj Mráz

Bogensport Hohenau
DL (TL) Kadet

Peter Šmatlava

DL (TL) Kadet

Ivan Šmatlava

DL (TL) Senior

Juraj Precák

VINEDI - skupina historickej lukostreľby SVK1521
DL (TL) Senior

Ján Prevaj

Brezovan SVK1179
DL (TL) Senior

David Filip

Aquilas
DL (TL) Senior

Tomáš Pokus

Aquilas
DL (TL) Senior

Michal Chropeň

aquilas
DL (TL) Senior

Miroslav Svetlošák

Aquilas SVK1613
DL (TL) Senior

Filip Čupeľa

VINEDI - skupina historickej lukostreľby SVK1520
DL (TL) Senior

Igor Sádecký

DL (TL) Senior

Ondrej Melicherik

Vinedi
DL (TL) Senior

Tomáš Kostelník

Vinedi
DL (TL) Senior

Andrej Jobus

DL (TL) Senior

Jozef Šefčík

LK Vres Pieštany
DL (TL) Senior

Patrik Milán

DL (TL) Senior

Miroslav Králl

Individuálny člen SVK1355
DL (TL) Senior

Alois Schulz

Ita club CZE1705
DL (TL) Senior

Oliver Šiška

Vres
DL (TL) Senior

Petr Záhorka

LK Jihočeská Titěva
DL (TL) Senior

Branislav Mihálik

Vinedi
DL (TL) Senior

Michal Málik

DL (TL) Senior

Martin Macko

Aquilas
DL (TL) Senior

Oliver Šiška

Vres
DL (TL) Senior

Valter Pajer

Vinedi SVK1519
DL (TL) Senior

Miloslav Križan

CSWBS
DL (TL) Senior

Ivan Rafajdus

Aquilas
DL (TL) Senior

Jakub Ščasný

DL (TL) Senior

Radek Kroča

Šumperk
DL (TL) Senior

Jozef Patka

DL (TL) Senior

Evžen Blecha

DL (TL) Senior

Martin Parnica

LK Sagittarius
DL (TL) Senior

Jakub Pokorný

Jursky Strapec
DL (TL) Senior

Štefan Grác

DL (TL) Senior

Martin Haberle

cswbs
DL (TL) Senior

Alena Blahová

Dvor Anjou
DL (TL) Senior

Zuzana Gorejová

DL (TL) Senior

Zuzana Lintnerová

Dvor Anjou
DL (TL) Senior

Petra Rubešová

OZ Cech Terra de Selinan
DL (TL) Senior

Lenka Pšenčíková

Dvor Anjou
DL (TL) Senior

Barbora Križanová

VINEDI - skupina historickej lukostreľby SVK1522
DL (TL) Senior

Johanka Suchardová

Ita club CZE1704
DL (TL) Senior

Daniela Čižmárová

DL (TL) Senior

Tatiana Manďáková

JL (TL) Deti

Michal Roziak

JL (TL) Deti

Daniel Mavrák ml.

LK 3beč Partizánske SVK1418
JL (TL) Deti

Marek Králik

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub
JL (TL) Deti

Simonka Kunová

Brezovan SVK1485
JL (TL) Deti

Natália Parnicová

LKsagittarius
JL (TL) Kadet

Michal Rožko

Vres
JL (TL) Kadet

Nela Žitňanská

SVK1449
JL (TL) Kadet

Zuzka Králiková

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub
JL (TL) Kadet

Erika Krallova

Individuálny člen
JL (TL) Senior

Michal Cingel

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0859
JL (TL) Senior

Matej Kacko

Broň
JL (TL) Senior

Lukáš Haluška

broň
JL (TL) Senior

Jan Mucalík

LK Mrlínek CZ1057
JL (TL) Senior

Marek Tauber

JL (TL) Senior

Norbert Szabó

JL (TL) Senior

Mário Hurtoš

Dvor Anjou
JL (TL) Senior

Michal Hanic

JL (TL) Senior

Viliam Petráš Ing.

LK Sagittarius SVK0585
JL (TL) Senior

Tibor Mihálik

Vinedi
JL (TL) Senior

Jozef Lucký

JL (TL) Senior

Peter Znamenák

JL (TL) Senior

Patrik Kuna

Brezovan SVK1063
JL (TL) Senior

Daniel Mavrák

LK 3beč Partizánske SVK1416
JL (TL) Senior

Tomáš Lysák

JL (TL) Senior

Milan Laurinec

SVK1364
JL (TL) Senior

Ľubomír Králik

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK0649
JL (TL) Senior

Pavol Honza

JL (TL) Senior

Jonáš Vavro

JL (TL) Senior

Ján Rys

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0349
JL (TL) Senior

Ľuboš Dovrtel

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0348
JL (TL) Senior

Lukáš Václav

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0804
JL (TL) Senior

Martinec Juraj

JL (TL) Senior

Dávid Nomilner

JL (TL) Senior

Marek Štetiar

JL (TL) Senior

marián Velebný

JL (TL) Senior

Viera Majchrovičová

SVK1231
JL (TL) Senior

Adriana Takacsova

JL (TL) Senior

Michaela Petrášová

LK Sagittarius SVK0586
JL (TL) Senior

Zuzana Králiková

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1203
JL (TL) Senior

Zuzana Šíblová

ML (TL) Deti

Adam Krchnavy

Individuálny člen
ML (TL) Deti

Adam Štovka

LK Sagittarius Malacky
ML (TL) Deti

Marek Milata

Lukostrelecký klub Topoľ
ML (TL) Deti

Matúš Milata

Lukostrelecký klub Topoľ
ML (TL) Deti

Jozef Paulovič

LK Epirus Prievidza
ML (TL) Deti

Marcel Plekanec

Lukostrelecky klub Topoľ
ML (TL) Deti

Michal Šovčík

ML (TL) Deti

Tomáš Karas

Lukostrelecký klub Topoľ Svk1142
ML (TL) Deti

Alan Kubaliak

Lukostrelecký klub Topoľ
ML (TL) Deti

Martin Berec

LK 3beč Partizánske SVK1472
ML (TL) Deti

Barbora Čubová

LK Phoenix CZE1145
ML (TL) Deti

Henrieta Sarková

SVK1276
ML (TL) Deti

Lucia Šovčíková

LK Sagittarius
ML (TL) Deti

Sára Vražicová

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1612
ML (TL) Deti

Nela Novanská

ML (TL) Deti

Terézia Petrášová

epirus
ML (TL) Deti

Michaela Hajková

SVK1350
ML (TL) Kadet

Ondrej Popluhár

LK PERUN
ML (TL) Kadet

Daniel Plekanec

Lukostrelecky klub Topoľ
ML (TL) Kadet

Matúš Griga

LOVEC-Kysucký lukostrelecký klub
ML (TL) Kadet

Jirka Buřval

ML (TL) Kadet

Martin Kamenistý

LK Sagittarius SVK1386
ML (TL) Kadet

Adam Hýroš

SVK1309
ML (TL) Kadet

Olívia Kreutzová

SVK1493
ML (TL) Kadet

Sára Čubová

LK Phoenix CZE1043
ML (TL) Kadet

Iva Jedková

dp lukostřelba Zlín CZE1740
ML (TL) Kadet

Oľga Michálková

OZ Cech Terra de Selinan
ML (TL) Kadet

Lucia Patáková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1551
ML (TL) Kadet

Lea Ďatelinková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1479
ML (TL) Kadet

Markéta Matavová

ML (TL) Kadet

Janka Mrázová

Bogensport Hohenau
ML (TL) Kadet

Jitka Bětíková

dp lukostřelba Zlín CZE1735
ML (TL) Kadet

Samanta Dusíková

LK Perun
ML (TL) Kadet

Kristýna Vlková

dp Lukostřelba Zlín CZE1760
ML (TL) Kadet

Michelle Hladíková

LK Sagittarius
ML (TL) Kadet

Sabina Sekmanová

Lukostrelecký klub Topoľ
ML (TL) Kadet

Alexandra Gloserová

OZ Cech Terra de Selinan
ML (TL) Senior

Ludvík Čuba

LK Phoenix CZE1200
ML (TL) Senior

Patrik Belansky

Hurka
ML (TL) Senior

Ondrej Turan

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0421
ML (TL) Senior

Patrik Plekanec

ML (TL) Senior

Marek Paták

Lukostrelecky klub Topoľ SVK1552
ML (TL) Senior

Juraj Kapusta

Individuálny člen SVK1322
ML (TL) Senior

Martin Tomášek

ML (TL) Senior

Erich Kreutz

LK PERUN SVK1421
ML (TL) Senior

Martin Hlavačka

ML (TL) Senior

Patrik Popluhár

LK PERUN SVK1463
ML (TL) Senior

Erik Varga

Lukostrelecký klub Topoľ
ML (TL) Senior

Alexander Čupka

ML (TL) Senior

Juraj Vopát

Zámocká skupina historickej lukostreľby Aquilas SVK1360
ML (TL) Senior

Ivan Kollárik

LK PERUN
ML (TL) Senior

Lubomir Hlustik

CZE1111
ML (TL) Senior

Roman Majercik

SVK1581
ML (TL) Senior

Mário Obšivan

LK Topoľ
ML (TL) Senior

Erik Kovačovic

Brezovan
ML (TL) Senior

Stanislav Rímeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK0854
ML (TL) Senior

Marcel Hladik

LK Sagittarius
ML (TL) Senior

Kevin Mészáros

LK Hubert Arrows
ML (TL) Senior

Július Griga

LOVEC-Kysucký lukostrelecký klub
ML (TL) Senior

Jozef Holier

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1338
ML (TL) Senior

Matúš Gajdy

ML (TL) Senior

Andrej Gloser

OZ Cech Terra de Selinan SVK1411
ML (TL) Senior

Peter Jurda

žiadna
ML (TL) Senior

Martin Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1143
ML (TL) Senior

Norbert KOLLAR

ML (TL) Senior

Rastislav Kamenistý

LK Sagittarius SVK1384
ML (TL) Senior

Jakub Kamenistý

LK Sagittarius SVK1385
ML (TL) Senior

Ján Rímeš

ML (TL) Senior

Milan Školník ml.

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1430
ML (TL) Senior

Rastislav Novanský

ML (TL) Senior

Roman Suhaj

ML (TL) Senior

Pavol Hajko

SVK1349
ML (TL) Senior

Jozef Hýroš

ML (TL) Senior

Peter Šušlík

ML (TL) Senior

Milan Lukáč

ML (TL) Senior

Miroslav Koncek

SSLK Petrzalka SVK1557
ML (TL) Senior

Jozef Žitňanský

Individuálny člen SVK1483
ML (TL) Senior

Daniel Cindler

ČLA3D CZE1320
ML (TL) Senior

Igor Krasňanský

BSH SVK0918
ML (TL) Senior

Peter Hummel

TJ Sokol Trenčianske Stankovce
ML (TL) Senior

Kateřina Burayová Růžičková

SVK1548
ML (TL) Senior

Eva Tenorova

CZE1110
ML (TL) Senior

Kateřina Záhorková

LK Jihočeská Titěva
ML (TL) Senior

Alenka Blaščáková

Brezovan
ML (TL) Senior

Anna Sarková

SVK1056
ML (TL) Senior

Vanda Dospíšilová

ML (TL) Senior

Renáta Svetlíková

LK Sagittarius Malacky
ML (TL) Senior

Patrícia Majerčíková

ML (TL) Senior

Zuzana Kováčová

SVK1547
ML (TL) Senior

Veronika Jambrichová

ML (TL) Senior

Monika Karasová

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1144
ML (TL) Senior

Lenka Pokorná

Jursky Strapec
ML (TL) Senior

Beata Lichtnekerova

ML (TL) Senior

Katarína Žitňanská

Individuálny člen SVK1482
TL (TL) Deti

Juraj Staník

Aquilas
TL (TL) Deti

Milo Lacko

TL (TL) Deti

Šimon Klamo

TL (TL) Deti

Viktor Krall

TL (TL) Deti

František Záhorka

LK Jihočeská Titěva
TL (TL) Deti

Sebastián Végh

TL (TL) Deti

Hugo Végh

TL (TL) Deti

Michaela Bartoková

Ivanská lukostrelecká družina
TL (TL) Deti

Nelka Ďatelinková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1529
TL (TL) Deti

Michaela Valientová

LK Falcon SVK1108
TL (TL) Kadet

Petr Neveriš

SEBU Kladno
TL (TL) Kadet

Martin Kianicka

TL (TL) Kadet

Michal Šašek

Sebu Kladno
TL (TL) Kadet

Daniela Milánová

Ivanská lukostrelecká družina
TL (TL) Kadet

Barbora Hofmanová

Spolek evropských bojových umění
TL (TL) Kadet

Jasmína Majzúnová

LK Sagittarius SVK1415
TL (TL) Senior

Samuel Pšeno

Broň
TL (TL) Senior

Marek Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK1134
TL (TL) Senior

Štefan Rímeš

TL (TL) Senior

Daniel Lev

TL (TL) Senior

Lambert Juriš

TL (TL) Senior

Matúš Ganzarčík

Dvor Anjou
TL (TL) Senior

Luboš Diňa

TL (TL) Senior

Martin Mikulecký

Lukostřelecký oddíl Tišnov
TL (TL) Senior

Ivan Majchrovič

SVK1230
TL (TL) Senior

Rastislav Sarka

LK Sagittarius SVK0923
TL (TL) Senior

Marian Paulovič

LK Epiorus Prievidza
TL (TL) Senior

Branislav Kianicka

TL (TL) Senior

Tomáš Slávik

TL (TL) Senior

MIROSLAV SOPOCI

TL (TL) Senior

Michal Švec

SVK1285
TL (TL) Senior

Jaroslav Gurín

SVK0994
TL (TL) Senior

Aleš Čižmár

TL (TL) Senior

Roman Trčala

dp Lukostřelba Zlín CZE1517
TL (TL) Senior

Peter Prekop

TL (TL) Senior

Pavol Valient

LK Falcon SVK1106
TL (TL) Senior

Jaroslav Gottfried

Třebíč
TL (TL) Senior

Erik Kovačovic

Brezovan
TL (TL) Senior

Tibor Végh

TL (TL) Senior

Juraj Végh

TL (TL) Senior

Lukáš Kozlík

OZ Cech Terra de Selinan SVK0446
TL (TL) Senior

Mário Bugár

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0334
TL (TL) Senior

Ferdinand Nagy

TL (TL) Senior

Štefan Besnyei

TL (TL) Senior

Petr Zámečník

dp Lukostřelba Zlín CZE1763
TL (TL) Senior

František Čujdík

OZ Cech Terra de Selinan SVK1337
TL (TL) Senior

Jan Kluka

LK Mrlínek CZE1322
TL (TL) Senior

Ľubomír Čellár

TL (TL) Senior

Peter Petráš

epirus
TL (TL) Senior

Marcel Petráš

epirus
TL (TL) Senior

Jozef Hýroš

SVK1311
TL (TL) Senior

Martin Machálik

TL (TL) Senior

Slavomir Frčka

TL (TL) Senior

Samuel Chrastina

TJ Sokol Trenčianske Stankovce SVK0309
TL (TL) Senior

Dárius Meravý

TJ Sokol Trenčianske Stankovce
TL (TL) Senior

Karolína Zoltánová

TL (TL) Senior

Barbora Majchrovičová

SVK1232
TL (TL) Senior

Hana Hornáková

OZ Cech Terra de Selinan SVK1413
TL (TL) Senior

Pavlína Herentinová

dp Lukostřelba Zlín CZE2187
TL (TL) Senior

Sylvia Petrášová

LK Sagittarius SVK0896
TL (TL) Senior

Ivana Kreneková

Lukostrelecký klub Topoľ
TL (TL) Senior

Lenka Česká

SEBU Kladno
TL (TL) Senior

Tamara Bartková

TL (TL) Senior

Alena Blaščáková

Brezovan
TL (TL) Senior

Zuzana Vaneková

Ivanská lukostrelecká družina
TL (TL) Senior

Monika Krasňanská

BSH SVK1131
Štatistika: 22 Zlatých, 20 Strieborných, 19 Bronzových. Obedov navyše 45.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba