Prihlasovací formulár
XIII. Lukostrelecká súťaž o titul,,Lukostrelec Novohradu – XIII. Ijász verseny a ,, Nógrád íjásza címért,, .

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 15.06.2019 - 23:55
Na súťaž je obmedzený maximálny počet súťažiacich na 150

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
149
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Senior

Farkas Dániel

Mátrai Farkasok HIE
BB Senior

János Molnár

Cserháti Hiúzok
BB Senior

László Valent

robin ZVOLEN
BB Veterán

Attila Varga

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
BB Veterán

Jan Čeman

LK Divín SVK0917
CB Senior

Michal Feledy

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1020
HU Deti

Péter Molnár

Cserháti Hiúzok
HU Deti

Boldizsar Szvite-Varsányi

Célpont 2010
HU Kadet

LAURA ANTAL HEGEDŰS

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1543
HU Senior

Peter Sluka

HU Senior

Ladislav Hegedűs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0680
HU Senior

Štefan Pekarovič

HU Senior

Istvánné Szvitek

Célpont 2010
HU Veterán

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0317
PBHB Deti

Denis Schneider

PBHB Deti

Štefan Albert

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1574
PBHB Deti

Szabolcs Cene

PBHB Deti

Zsolt Tanyi

PBHB Deti

Norbert Tanyi

PBHB Deti

Gergely Tóth

PBHB Deti

Tamás Cupper

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1404
PBHB Deti

Ádám Jakub

PBHB Deti

Kerecsen Csutora

PBHB Deti

Ľubomír Izák

PBHB Deti

Szabolcs Surányi

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Deti

Tibor Surányi

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Deti

Bencze Fukács

PBHB Deti

Márk Péhli

Atkári Sportegyesület
PBHB Deti

Áron Bobák

Atkári Sportegyesület
PBHB Deti

Kristóf Lucsányi

PBHB Deti

Anna Gergely

Bujáki Sport klub
PBHB Deti

Zita Bobák

Atkári Sportegyesület
PBHB Kadet

András Kelemen

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Kadet

Tomáš Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1575
PBHB Kadet

Patrik Vikor

PBHB Kadet

Kevin Bodor

PBHB Kadet

Ákos Asztalos

PBHB Kadet

Kristián Cupper

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1403
PBHB Kadet

Zoltán Balogh

Egri Vitézlő Oskola
PBHB Kadet

Daniel Drótoš

PBHB Kadet

Kristóf Csúr

Filakovské vlci-Füleki Farkasok
PBHB Kadet

Zsuzsanna Takács

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Kadet

Evelin Mihályiová

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1357
PBHB Kadet

Luca DANCS

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1542
PBHB Kadet

Viktória Palcsová

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1406
PBHB Kadet

Klaudia Zuzana Tunyiová

PBHB Senior

Nikolasz Fandák

PBHB Senior

Zoltán Nagy

PBHB Senior

Szilárd Terman

Baracsi Íjász Egyesület
PBHB Senior

Zsolt Árva

PBHB Senior

Tihamér Bódi

Cserháti Hiúzok
PBHB Senior

Gömöri László

Egri Vitézlő Oskola
PBHB Senior

László Izsóf

Célpont 2010
PBHB Senior

Štefan Albert

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1371
PBHB Senior

Károly Tanyi

PBHB Senior

Adrián Nagy

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Senior

Peter Kardos

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1464
PBHB Senior

Zoltán Kakuk

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1368
PBHB Senior

Zoltán Cupper

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1402
PBHB Senior

Adrian Agócs

PBHB Senior

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior

Gábor Oravecz

PBHB Senior

Víktor Csóri

PBHB Senior

Štefan Palcso

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1405
PBHB Senior

Jozef Baláž

SVK1623
PBHB Senior

Csaba Horváth

Bujáki Sport klub
PBHB Senior

László Gergely

Bujáki Sport klub
PBHB Senior

László Csíki

PBHB Senior

Tibor Kerekes

PBHB Senior

Tomàš Bodor

PBHB Senior

Szabolcs Péhli

Atkári Sportegyesület
PBHB Senior

Attila Bobák

Atkári Sportegyesület
PBHB Senior

István Kövesligeti

PBHB Senior

Tímea Rabb

Egri Vitézlő Oskola
PBHB Senior

Renáta Vályiné

PBHB Senior

Dominika Tunyiová

PBHB Senior

Krisztina Bukovszky Attiláné

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0477
PBHB Senior

Orsolya Rovnyai

PBHB Senior

Gabriella Németh

PBHB Senior

Eszter Jakub

PBHB Senior

Eszter Nemoda

PBHB Senior

Éva Krizst

PBHB Senior

Éva Kriszt

PBHB Senior

Judith Bial

PBHB Veterán

Ladislav Futo

SZIU SVK0699
PBHB Veterán

Robert Futo

SZIU SVK0698
PBHB Veterán

József Korim

PBHB Veterán

Róbert Nagy

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1372
PBHB Veterán

Péter Nahócki

PBHB Veterán

Dénes Árva

-
PBHB Veterán

Miklós Tóth

Atkári Sportegyesület
PBHB Veterán

Pál Géczy

Szécsény
PBHB Veterán

Sándor Zöldi

PBHB Veterán

Pál Vereska

PBHB Veterán

Róbert Eibner

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1373
PBHB Veterán

Ladislav Csúr

Filakovské vlci - Füleki Farkasok
PBHB Veterán

Štefan Kocúr

LK Divín SVK0605
PBHB Veterán

Tivadar Bazsó

Pásztó
PBHB Veterán

Bea Szinyei

PBHB Veterán

Anikó Mezö

PBHB Veterán

Márti Dávid

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
TRLB Deti

Ján Bartoš

Sokol Vidiná
TRLB Deti

Kitti Eszter Kovács

Atkári Sportegyesület
TRLB Kadet

Patrik Predajniansky

Sokol Vidiná
TRLB Senior

Ferenc Pót

TRLB Senior

László Jónás

SVK0277
TRLB Senior

György Molnár

TRLB Senior

Loránt Lukacs

Individuálny člen
TRLB Senior

Robert Ladányi

TRLB Senior

Jozef Hýroš

SVK1311
TRLB Senior

Marek Běhula

TRLB Senior

Katalin Holkáné Lovas

TRLB Senior

Brigitta Ungvári

TRLB Senior

Krisztína Vad

TRLB Senior

Mónika Ladányi Győri

TRLB Veterán

Ottó Holka

TRLB Veterán

Ján Kapec

LK Divín SVK0273
TRRB Deti

Pavol Šulek

LK Divín SVK1475
TRRB Deti

Adam Hýroš

SVK1309
TRRB Deti

Bruno Machava

Sokol Vidiná
TRRB Deti

Ján Dováľ

Sokol Vidiná
TRRB Deti

Juraj Dováľ

Sokol Vidiná
TRRB Deti

Petra Molnár

Cserháti Hiúzok
TRRB Deti

Noemi Kuráková

Sokol Vidiná
TRRB Kadet

Bence Sümegi

Cserháti Hiúzok
TRRB Senior

András Miklósi

Füzesgyarmati Aranysólyom HIE
TRRB Senior

Zsolt Oravec

LK VICTORIA Želovce SVK1052
TRRB Senior

Robert Nemcsok

TRRB Senior

István Szvitek

Célpont 2010
TRRB Senior

ZSolt Mihályi Mokusz

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1458
TRRB Senior

Zsolt Kovács

Atkári Sportegyesület
TRRB Senior

Ladislav Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1401
TRRB Senior

István Jakub

TRRB Senior

Imrich Bodor

TRRB Senior

Mário Zauška

Sokol Vidiná
TRRB Senior

Peter Cvik

SVK1644
TRRB Senior

Gabriel Farkaš

LK-Divín
TRRB Senior

Bence Burik

Célpont 2010
TRRB Senior

Nikolett Miklósiné Takács

Füzesgyarmati Aranysólyom HIE
TRRB Senior

Eva Zdechovanová

TRRB Senior

Mária Kumštárová

LK Divín
TRRB Veterán

Gábor Gyarmati

gyulai KLIE
TRRB Veterán

Istvan Pozsonyi

Salgotarjani Parducok Ijasz Club HUN8376
TRRB Veterán

Ottó Grešina

LK VICTORIA Želovce SVK1242
TRRB Veterán

Peter Berec

TRRB Veterán

Tibor Tompa

TRRB Veterán

Ladislav Mihályi

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1358
TRRB Veterán

Attila Bukovszky

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0957
TRRB Veterán

György Szőke

Štatistika: 28 Zlatých, 20 Strieborných, 15 Bronzových. Obedov navyše 39.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba