Prihlasovací formulár
Varín Cup 2020 Memoriál Jožka Ďugela ml.

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 24.07.2020 - 22:00
Na súťaž je obmedzený maximálny počet súťažiacich na 300

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
101
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub VT Číslo licencie
BB Kadet

Eliška Mahdalová

Chiméra HK CZE1270
BB Senior 18+

Rastislav Kovac

ML3D SVK0748
BB Senior 18+

Michal Bátora

SVK1633
BB Senior 18+

Štefan MyŠiak

CHimera CZE1625
BB Senior 18+

Ondrej Janšto

SVK0972
BB Senior 18+

Petr Dlesek

Chimera
BB Senior 18+

Jaroslav Múčka

BB Senior 18+

Juraj Vopát

Individuálny člen SVK1360
BB Senior 18+

Aleš Mahdal

Chiméra HK CZE0871
BB Senior 18+

Luděk Zimmer

Chimera
BB Senior 18+

Kateřina Burayová

SVK1548
BB Senior 18+

Daniela Vajdová

BB Veterán 51+

JERZY DIETRICH

KARIMA PRZĄSŁAW
BB Veterán 51+

Józef Karkoszka

CU Senior 18+

Mariusz Pluciennik

CU Senior 18+

Paweł Ptaku

CU Senior 18+

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
CU Veterán 51+

Ladislav Barla

SVK1897
HU Senior 18+

Michal Chovanec

HU Senior 18+

Arek Matkowski

HU Senior 18+

Tomasz Olejniczak

HU Senior 18+

Mariusz Portnicki-Boras

GÓRNOŚLĄSKI HAJMAT
HU Senior 18+

Leszek Suwalski

KS BURZA BW
HU Senior 18+

Andrzej Lewandowski

PBA KUJAWY
HU Senior 18+

Roman Majerčík

SVK1581
HU Senior 18+

Wioleta Nowak

KS BURZA BW
HU Senior 18+

Ewa Kremer

SoA Poland
HU Veterán 51+

Wacław Paleczny

GÓRNOŚLĄSKI HAJMAT
HU Veterán 51+

Peter Kapľavka

SVK1021
HU Veterán 51+

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán 51+

Karol Spanyo

LK Legolas II.VT SVK0620
PBHB Deti

Marek Androvič

PBHB Deti

Hunor Papp

PBHB Deti

Marek Králik

*Kysuckí Vlci* SVK1629
PBHB Deti

Ľubko Králik

*Kysuckí Vlci*
PBHB Deti

Hanna Papp

PBHB Kadet

Zuzana Králiková

*Kysuckí Vlci* SVK1628
PBHB Senior 18+

Peter Horňák

SVK0347
PBHB Senior 18+

Ľubomír Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D I.VT SVK0888
PBHB Senior 18+

Adrián Papp

SVK0255
PBHB Senior 18+

Ján Rys

PBHB Senior 18+

Lukáš Václav

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0804
PBHB Senior 18+

Ľuboš Dovrtel

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0348
PBHB Senior 18+

Juraj Vanovčan

III.VT SVK1911
PBHB Senior 18+

Ľubomír Králik

*Kysuckí Vlci* I.VT SVK0649
PBHB Senior 18+

Viera Majchrovičová

SVK1231
PBHB Senior 18+

Mária Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D I.VT Svk0611
PBHB Senior 18+

Tatiana Mandaková

Individuálny člen SVK0969
PBHB Senior 18+

Zuzana Králiková

*Kysuckí Vlci* I.VT SVK1203
PBHB Veterán 51+

Pavel Václav

Lukostrelecký klub Malinovo SVK1917
TRLB Deti

Šimon Lysičan

TRLB Deti

Filip Mintál

LK Varín
TRLB Deti

Marika Androvičová

TRLB Kadet

Tomáš Tlachač

LK Varín 3D SVK0722
TRLB Kadet

Michaela Valientová

LK Falcon Cze2092
TRLB Senior 18+

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0660
TRLB Senior 18+

Ladislav Koráb

Chimera CZE0838
TRLB Senior 18+

Michal Švec

SVK1285
TRLB Senior 18+

Jaroslav Gurín

SVK0994
TRLB Senior 18+

Marian Nemec

TRLB Senior 18+

Peter Bača

LK X-FOCUS Prešov SVK0961
TRLB Senior 18+

Vladimír Fryk

LK X-FOCUS Prešov SVK1189
TRLB Senior 18+

Imrich Csizmadia ,Ing.

LK X-FOCUS Prešov SVK1188
TRLB Senior 18+

Pavel Repák

LK Falcon CZE1485
TRLB Senior 18+

Pavol Valient

LK Falcon CZE2047
TRLB Senior 18+

Jaroslav Dobšiček

CZE1109
TRLB Senior 18+

Lucia Gurínová

TRLB Senior 18+

Renata Dobšíčková

CZE1231
TRLB Senior 18+

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Veterán 51+

Ivan Majchrovič

SVK1230
TRLB Veterán 51+

Peter Bernát

Rakovice CZE2357
TRRB Deti

Matej Hrošovský

TRRB Deti

Jakub Cachovan

TRRB Deti

Anna Hodoňová

LK Varín
TRRB Kadet

Martin Kamenistý

LK Sagittarius SVK1386
TRRB Kadet

Matúš Griga

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1713
TRRB Kadet

Jakub Lukáč

LK Hubert Arrows SVK1518
TRRB Kadet

Ema Hudecová

Individuálny člen III.VT SVK1140
TRRB Senior 18+

Rastislav Kamenistý

LK Sagittarius SVK1384
TRRB Senior 18+

Jakub Kamenistý

LK Sagittarius SVK1385
TRRB Senior 18+

Jaroslav Šalamún

Lukostrelec BB SVK1279
TRRB Senior 18+

Ferdinand Vlasatý

TRRB Senior 18+

Július Griga

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1712
TRRB Senior 18+

Tibor Mažgut

Partizánske SVK1367
TRRB Senior 18+

David Habáň

Dp lukostřelba Kunovice CZE2336
TRRB Senior 18+

Milan Nitrabor Lukáč

LK Hubert Arrows SVK1517
TRRB Senior 18+

Jan Koutný

CZE1064
TRRB Senior 18+

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D II.VT SVK0693
TRRB Senior 18+

Roman Kolář

Cze2195
TRRB Senior 18+

Ladislav Zapletal

SVK2007
TRRB Senior 18+

Ján Kováč

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK0747
TRRB Senior 18+

Veronika Kamenistá

LK Sagittarius SVK1906
TRRB Senior 18+

Veronika Bátorová

SVK1912
TRRB Senior 18+

Jarmila Korábečná

LK Falcon CZE1424
TRRB Senior 18+

Katarína Hudecová

Individuálny člen SVK1321
TRRB Senior 18+

Lívia Janštová

TRRB Senior 18+

Erika Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D II.VT SVK0921
TRRB Veterán 51+

Ľubomír Bátora

SVK1530
TRRB Veterán 51+

Ladislav Piroha

LK Varin SVK0556
TRRB Veterán 51+

Martin Červinka

LK Mrlínek CZE2239
TRRB Veterán 51+

Mária Bernátová

Rakovice
Štatistika: 30 Zlatých, 19 Strieborných, 13 Bronzových. Obedov navyše 4.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D


Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba