Prihlasovací formulár
Stredoslovenský Pohár 2022 - 3.kolo

Prihlásenie nie je možné!

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 07.07.2022 - 20:00

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
69
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub VT Číslo licencie
BB Deti do 12,99

Vivien Májer

Nagyhegyesi Íjász Egyesület HUN12373
BB Deti do 12,99

Sára Brozmanová

Lukostrelecký klub route 66 SVK1314
BB Kadet 13+

Peter Šiagi

ŠK Orlík SLIAČ III.VT svk1273
BB Kadet 13+

Matej Mala

ŠK Orlík SLIAČ SVK0884
BB Kadet 13+

Sofia Malá

ŠK Orlík SLIAČ III.VT SVK1545
BB Kadet 13+

Natália Schwartzová

ŠK Orlík SLIAČ
BB Kadet 13+

Lenka Lopušná

Lukostrelecký klub route 66 SVK1459
BB Senior 18+

Michal Bátora

Team PACOV VZM SVK1633
BB Senior 18+

SÁNDOR HARANGI

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1878
BB Senior 18+

Ján Knižka

Horehronské luky SVK0843
BB Senior 18+

Diana Šarinová

Individual ZH
BB Veterán 55+

Juraj Čulák

KŠL Robin Zvole6 SVK0584
BB Veterán 55+

Ján Čeman

LK Divín SVK0917
CU Senior 18+

Ján Lašak

Archery Klub Geronimo Trnava SVK2063
CU Senior 18+

Ján Sakmar

SLK Spišské Vlachy SVK0335
CU Senior 18+

Jozef Venglovic

SVK1038
CU Senior 18+

Peter Palša

SVK2222
CU Senior 18+

Martin Valenčin

SVK2223
HU Deti do 12,99

Michal Kurimský

SVK2340
HU Kadet 13+

Matej Hrošovský

SVK2080
HU Senior 18+

Miloš Kurimský

SVK2211
HU Senior 18+

Gábor Balogh

LK BAŠTA Rimavská Sobota III.VT SVK2071
HU Senior 18+

GYULA RACSKÓ

LK BAŠTA Rimavská Sobota III.VT SVK1876
HU Senior 18+

Michal Feledy

LK BAŠTA Rimavská Sobota III.VT SVK1020
HU Senior 18+

Michal Brozman

Lukostrelecký klub route 66 SVK1121
HU Senior 18+

Ladislav Nagyferencz

Lukostrelecký klub route 66 SVK1160
HU Veterán 55+

Daniel Benik

Lukostrelecký klub route 66 III.VT SVK0596
HU Veterán 55+

Jaroslav Žubrietovsky

i.ć. Lućenec SVK0563
HU Veterán 55+

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota I.VT SVK0317
OL Kadet 13+

Pavol Šulek

LK Divín SVK1475
PBHB Deti do 12,99

David Hank

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK2311
PBHB Deti do 12,99

Tibor Surányi

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1943
PBHB Deti do 12,99

Szabolcs Surányi

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1944
PBHB Kadet 13+

Kinga Kovács

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK2136
PBHB Senior 18+

Ivan Hajko

Lukostrelecký klub ELÁN SVK0623
PBHB Senior 18+

Jozef Baláž

LK BAŠTA Rimavská Sobota III.VT SVK1623
PBHB Senior 18+

Július Kovács

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK2135
PBHB Senior 18+

Štefan Albert

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1371
PBHB Senior 18+

Viktor Csóri

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok II.VT SVK2138
PBHB Senior 18+

Štefan Palcso

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1405
PBHB Senior 18+

Evelin Mihályiová

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1357
PBHB Veterán 55+

Róbert Nagy

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1372
PBHB Veterán 55+

Tibor Nagy

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1370
TRLB Deti do 12,99

Ján Bartoš

Sokol Vidiná SVK2153
TRLB Kadet 13+

Terézia Hrabovcová

OZ Cech Terra de Selinan SVK2345
TRLB Senior 18+

Dušan Binder

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior 18+

Imrich Csizmadia

Lukostrelecký klub Prešov SVK1188
TRLB Senior 18+

Mihály Ádámku

Nagyhegyesi Íjász Egyesület HUN1138
TRLB Senior 18+

Lukáš KOZLÍK

OZ Cech Terra de Selinan SVK0446
TRLB Senior 18+

ATTILA NOVÁK

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1928
TRLB Veterán 55+

Daniel Hubač

Individual ZH
TRLB Veterán 55+

János Popovics

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK2304
TRLB Veterán 55+

Peter Čeljuska

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRRB Deti do 12,99

Laura Novotná

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2243
TRRB Deti do 12,99

Michaela Hricišínová

Lukostrelecký klub Prešov SVK2283
TRRB Kadet 13+

Bruno Majoroš

Sokol Vidiná
TRRB Kadet 13+

Nina Kulichová

Sokol Vidiná
TRRB Senior 18+

ZSolt Mihályi Mokusz

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1458
TRRB Senior 18+

Eduard Novotný

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2242
TRRB Senior 18+

ORSOLYA RACSKÓNÉ RIBÁRSZKI

LK BAŠTA Rimavská Sobota II.VT SVK1877
TRRB Senior 18+

Michal Hricišín

Lukostrelecký klub Prešov SVK2162
TRRB Senior 18+

Jaroslav Šalamún

Horehronské luky SVK1279
TRRB Senior 18+

Tomaš Milo

TRRB Senior 18+

Ján Bartoš

Sokol Vidiná SVK2152
TRRB Senior 18+

Martin Hrebenár

LK Dobšiná SVK0468
TRRB Senior 18+

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Veterán 55+

Milan Lalkovič

SVK1439
TRRB Veterán 55+

Ivan Pacalaj

SVK1440
TRRB Veterán 55+

Ladislav Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1401
Štatistika: 27 Zlatých, 16 Strieborných, 11 Bronzových. Počet obedov: 60.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže) Export prihlásených pre online bodovačku
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D


Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba