Prihlasovací formulár
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2020 - 2.kolo (náhradný termín)

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 10.09.2020 - 11:55
Na súťaž je obmedzený maximálny počet súťažiacich na 220

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
225
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub VT Číslo licencie
BB Deti

Nicolas Poliak

LK Epirus SVK2086
BB Deti

Samuel Földeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK1398
BB Deti

Michal Mazag

Lukostrelecký klub Stupava SVK1645
BB Deti

Matúš Kubiňák

Lukostrelecký klub Stupava SVK1711
BB Deti

Peter Šiagi

ŠK Orlík SLIAČ SVK1273
BB Deti

Ondrej Malík

Ivanská lukostrelecká družina SVK2024
BB Deti

Šteták Marek

LK Epirus SVK2047
BB Deti

Matej Ciglian

LK 3beč Partizánske SVK1617
BB Deti

Kristínka Polerecká

LK Epirus SVK2087
BB Deti

Julianka Repková

LK Epirus SVK2085
BB Deti

Nina Hubíková

SVK1434
BB Deti

Horvátová Kristína

ŠK Orlík SLIAČ SVK1978
BB Deti

Katarína Formanková

SVK2088
BB Deti

Pánisová Kira

LK Epirus SVK2078
BB Deti

Nina Klasová

Ivanská lukostrelecká družina SVK2002
BB Deti

Sára Brozmanová

Lukostrelecký klub route 66 SVK1314
BB Kadet

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D III.VT SVK0658
BB Kadet

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Kadet

Adam Hajdú

Lukostrelecký klub Stupava SVK1952
BB Kadet

Róbert Bejtic

ŠK Orlík SLIAČ III.VT SVK1290
BB Kadet

Sofia Malá

ŠK Orlík SLIAČ SVK1545
BB Kadet

Lenka Lopušná

Lukostrelecký klub route 66 SVK1459
BB Kadet

Lenka Landlová

Lukostrelecký klub Stupava III.VT SVK1515
BB Kadet

Viktoria Prokopova

LK Stupava SVK1470
BB Kadet

Nela Žitňanská

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1449
BB Kadet

Lucia Patáková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1551
BB Kadet

Jana Klasová

Ivanská lukostrelecká družina II.VT SVK2001
BB Senior 18+

Ondrej Janšto

SVK0972
BB Senior 18+

Benjamín Kun

LK Hubert Arrows SVK1012
BB Senior 18+

Patrik Plekanec

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1958
BB Senior 18+

Dušan Franců

Ivanská lukostrelecká družina SVK0679
BB Senior 18+

Jozef Žitňanský

Lukostreľba pre radosť ♥ I.VT SVK1483
BB Senior 18+

Marek Paták

LK Topoľ SVK1552
BB Senior 18+

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior 18+

Marián Bosý

LK Hubert Arrows SVK0677
BB Senior 18+

Ľudovít Malík

Ivanská lukostrelecká družina SVK2023
BB Senior 18+

Ladislav Kajma

LK Hubert Arrows SVK1159
BB Senior 18+

Dalibor Halík

LŠLK Liptovský Mikuláš II.VT SVK0925
BB Senior 18+

Ehrenreiter Josef

BSV-Potzneusiedl AT10003
BB Senior 18+

Edita Mlinkovicsová

LK Hubert Arrows SVK1115
BB Senior 18+

Daniela Kubišová

LK Divín SVK0330
BB Senior 18+

Michaela Franců

Ivanská lukostrelecká družina SVK0989
BB Senior 18+

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Senior 18+

Daniela Vajdová

Individuálny člen SVK0669
BB Senior 18+

Miriam Eliášová

Lukostrelecký klub Turiec III.VT SVK1004
BB Senior 18+

Diana Šarinová

SVK0955
BB Senior 18+

Brigitte Fassl

BSC Stockerau AUT8403
BB Veterán 51+

Ján Čeman

LK Divín SVK0917
BB Veterán 51+

Daniel Štorcel

LK Epirus SVK1212
BB Veterán 51+

Štefan Myšiak

Hunter Malá Fatra SVK0142
BB Veterán 51+

Ivan Filip

Lukostrelecký klub Stupava SVK1325
BB Veterán 51+

Juraj Čulák

KŠL Robin Zvolen III.VT SVK0584
BB Veterán 51+

Norbert Fassl

BSC Stockerau AUT8404
BB Veterán 51+

Ján Kúdela

Horné Húščie 3D SVK0499
BB Veterán 51+

Daniel Štefaňák

indi BA SVK0715
CRB Senior 18+

Roland Keseli

LK Hubert Arrows SVK1210
CRB Senior 18+

Miroslav Loch

SVK0524
CRB Senior 18+

Adrian Sedlaček

SVK0289
CRB Veterán 51+

Anton Mihal

Hunter Malá Fatra SVK0037
CU Kadet

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica II.VT SVK0831
CU Kadet

TAMÁS BALOGH

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1792
CU Kadet

Alexandra Kašubová

Lukostrelecký klub Turiec I.VT SVK1137
CU Senior 18+

Daniel Carsky

SVK1686
CU Senior 18+

Ján Lašak

SVK2063
CU Senior 18+

Pavol Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0375
CU Senior 18+

Miroslav Kurucz

LK Hubert Arrows SVK0829
CU Senior 18+

TOMAS SZABO

Geronimo Trnava SVK0501
CU Senior 18+

Dávid Kondicz

LK Artemis Dvory nad Žitavou SVK1546
CU Senior 18+

Lívia Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK1730
CU Veterán 51+

Peter Jankovič

SVK0034
CU Veterán 51+

Ladislav Barla

SVK1897
HU Deti

Matej Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK1391
HU Deti

Stella Nagyferencz

Lukostrelecký klub route 66 SVK1161
HU Deti

Nelka Ďatelinková

SVK1529
HU Deti

Nella Alexandra Sádecká

ŠK Orlík SLIAČ SVK1443
HU Kadet

Ivan Georgiev

ŠK Orlík SLIAČ MS.VT SVK1267
HU Kadet

Samuel Sebastián Sádecký

ŠK Orlík SLIAČ II.VT SVK1266
HU Senior 18+

Ladislav Nagyferencz

Lukostrelecký klub route 66 SVK1160
HU Senior 18+

Ladislav Kiss

SVK1139
HU Senior 18+

Róbert Goč

SVK1549
HU Senior 18+

Kristián Fülemits

SZIU SVK0823
HU Senior 18+

Stanislav Kollár

SVK1619
HU Senior 18+

Tomáš Fidrich

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1456
HU Senior 18+

Attila Szabó

SVK0062
HU Senior 18+

Attila Száraz

LK Legolas I.VT SVK0114
HU Senior 18+

Michal Brozman

Lukostrelecký klub route 66 SVK1121
HU Senior 18+

Henrietta Nagyferencz

Lukostrelecký klub route 66 SVK1162
HU Senior 18+

Jana Bejticová

LK Dobšiná SVK1577
HU Veterán 51+

Karol Spanyo

LK Legolas II.VT SVK0620
HU Veterán 51+

Jaroslav Žubrietovsky

SVK0563
HU Veterán 51+

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán 51+

Milan Školník

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK0485
HU Veterán 51+

Ľuboš Mordin

SVK1605
HU Veterán 51+

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota I.VT SVK0317
HU Veterán 51+

Daniel Benik

Individuálny člen III.VT SVK0596
OL Kadet

Alex Mlinkovics

LK Hubert Arrows III.VT SVK1112
OL Kadet

Juraj Rychtárech

Lukostrelecký klub Turiec SVK1005
OL Kadet

Ema Košarišťanová

Lukostrelecký klub Turiec MS.VT SVK1008
OL Senior 18+

Gustav Kendera

LO TJ Slávia Právnik Bratislava SVK1474
PBHB Deti

Daniel Mavrák ml.

LK 3beč Partizánske SVK1418
PBHB Deti

Adam Gajarský

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1949
PBHB Deti

Marek Králik

*Kysuckí Vlci* SVK1629
PBHB Deti

Ema Kleštincová

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1957
PBHB Kadet

Natanael Šebest

LK Epirus SVK2032
PBHB Kadet

Alžbeta Vargová

Lukostrelecký klub Stupava SVK1490
PBHB Kadet

Zuzana Králiková

*Kysuckí Vlci* SVK1628
PBHB Senior 18+

Daniel Mavrák

LK 3beč Partizánske SVK1416
PBHB Senior 18+

Jozef Baláž

LK BAŠTA Rimavská Sobota III.VT SVK1623
PBHB Senior 18+

Ľubomír Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D I.VT SVK0888
PBHB Senior 18+

Adrián Papp

SVK0255
PBHB Senior 18+

László Jónás

SVK0277
PBHB Senior 18+

Maroš Kolesnáč

LK 3beč Partizánske SVK1320
PBHB Senior 18+

Ľubomír Králik

*Kysuckí Vlci* I.VT SVK0649
PBHB Senior 18+

Štefan Palcso

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1405
PBHB Senior 18+

Peter Horňák

LK 3beč Partizánske SVK0347
PBHB Senior 18+

Tatiana Mandaková

Individuálny člen SVK0969
PBHB Senior 18+

Mária Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D I.VT SVK0611
PBHB Senior 18+

Viera Majchrovičová

SVK1231
PBHB Senior 18+

Monika Mezzeiová

Historický lukostrelecký klub - Fekete Sólyom - Történelmi Íjászklub SVK1286
PBHB Senior 18+

Zuzana Králiková

*Kysuckí Vlci* I.VT SVK1203
PBHB Veterán 51+

Štefan Albert

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok II.VT SVK1371
PBHB Veterán 51+

Jozef Holier

SVK1338
PBHB Veterán 51+

Miroslav štanga

LK Epirus SVK0514
PBHB Veterán 51+

Jozef Matejov

LK 3beč Partizánske SVK0664
PBHB Veterán 51+

Peter Mezzei

Historický lukostrelecký klub - Fekete Sólyom - Történelmi Íjászklub SVK0744
TRLB Deti

Viktor Stovíček

Lukostrelecký klub Stupava SVK1749
TRLB Deti

Svätopluk Obranec

Lukostrelecký klub Stupava SVK2053
TRLB Deti

Tobiáš Nagy

3D Horné Húštie SVK2000
TRLB Deti

Filip Mintál

LK Varín SVK0990
TRLB Kadet

Šimon Nagy

HORNÉ HÚŠTIE 3D SVK1960
TRLB Kadet

Benjamín Žember

LK 3beč Partizánske SVK1158
TRLB Kadet

Lukáš Hošek

LK 3beč Partizánske SVK1535
TRLB Kadet

Eliska Filipová

Lukostrelecký klub Stupava III.VT SVK1326
TRLB Kadet

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Kadet

Petra Havlíková

individuálny člen SVK2031
TRLB Senior 18+

Ladislav Darazs

LK Hubert Arrows SVK0476
TRLB Senior 18+

Peter Štromajer

LK PERUN SVK1344
TRLB Senior 18+

Miroslav Králl

Individuálny člen SVK1355
TRLB Senior 18+

Michal Poliak

SVK2062
TRLB Senior 18+

Peter Dobiáš

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1528
TRLB Senior 18+

Rastislav Sarka

LK Hubert Arrows SVK0923
TRLB Senior 18+

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRLB Senior 18+

Michal Švec

SVK1285
TRLB Senior 18+

Radek König

SVK0660
TRLB Senior 18+

Dušan Binder

SVK0063
TRLB Senior 18+

Imrich Csizmadia ,Ing.

LK X-FOCUS Prešov SVK1188
TRLB Senior 18+

Mária Darazs

LK Hubert Arrows SVK0497
TRLB Senior 18+

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Senior 18+

Ivana Kreneková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1913
TRLB Senior 18+

Monika Krasňanská

LK Hubert Arrows SVK1131
TRLB Senior 18+

Barbara Benkovičová

LK 3beč Partizánske SVK1639
TRLB Senior 18+

Mária Dobríková

LK Dobšiná SVK0948
TRLB Senior 18+

Mária Pátková

LK 3beč Partizánske SVK1244
TRLB Veterán 51+

Peter Bernát

Rakovice CZE2357
TRLB Veterán 51+

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Veterán 51+

Stanislav Bočkay

SVK0922
TRLB Veterán 51+

Ivan Majchrovič

SVK1230
TRLB Veterán 51+

Daniel Hubač

SVK0942
TRLB Veterán 51+

Ján Prevaj

Brezovan SVK1179
TRLB Veterán 51+

František Kondicz

LK Artemis Dvory nad Žitavou SVK0030
TRRB Deti

Alex Hubík

SVK1433
TRRB Deti

Tomáš Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1142
TRRB Deti

Martin Mikulec

LK Epirus SVK1583
TRRB Deti

Timotej Herceg

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1970
TRRB Deti

Pavol Šulek

LK Divín SVK1475
TRRB Deti

Matej Kleštinec

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1959
TRRB Deti

Juraj Mrázik

LK Epirus SVK2033
TRRB Deti

Sebastian Šebest

LK Epirus SVK2079
TRRB Deti

Timur Mader

Lukostrelecký klub Stupava SVK2067
TRRB Deti

Sofia Dobiášová

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1527
TRRB Deti

Anna Hodoňová

LK Varín 3D SVK2082
TRRB Deti

Terezka Petrášová

LK Epirus SVK2040
TRRB Deti

Alexandra Kmeťková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK2019
TRRB Deti

Dorotka Dubná

SVK1414
TRRB Deti

Diana Naomi Mulinová

LK 3beč Partizánske SVK2027
TRRB Kadet

Matúš Griga

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1713
TRRB Kadet

Marián Chudík

HH3D I.VT Svk1119
TRRB Kadet

Ondrej Škorňák

LK 3beč Partizánske SVK0975
TRRB Kadet

Adam Kollárik

LK Epirus SVK2035
TRRB Kadet

Lucia Matyšáková

Lukostrelecký klub Stupava III.VT SVK1514
TRRB Kadet

Lea Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D II.VT SVK0659
TRRB Kadet

Diana Orságová

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1420
TRRB Kadet

Tünde Baranyai

LK Hubert Arrows SVK1130
TRRB Kadet

Veronika Rybanská

LK 3beč Partizánske SVK2037
TRRB Kadet

Ema Hudecová

Individuálny člen III.VT SVK1140
TRRB Senior 18+

Róbert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior 18+

Július Griga

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1712
TRRB Senior 18+

Ján Varga

Lukostrelecký klub Stupava SVK1513
TRRB Senior 18+

Ján Kováč

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK0747
TRRB Senior 18+

Michal Guldan

SVK1435
TRRB Senior 18+

Martin Karas

Lukostrelecký klub Topoľ II.VT SVK1143
TRRB Senior 18+

Rastislav Mikulec

LK Epirus SVK1582
TRRB Senior 18+

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D II.VT SVK0693
TRRB Senior 18+

Ján Lörincz

SVK2068
TRRB Senior 18+

Ladislav Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok III.VT SVK1401
TRRB Senior 18+

Juraj Gavac

HH3D SVK1060
TRRB Senior 18+

Michal Samuel

LK Dobšiná SVK0947
TRRB Senior 18+

Juraj Kapusta

Individuálny člen SVK2089
TRRB Senior 18+

Milan Školník ml.

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1430
TRRB Senior 18+

Peter Petráš

LK Epirus SVK2039
TRRB Senior 18+

Jaroslav Šalamún

Lukostrelec BB SVK1279
TRRB Senior 18+

Michal Briatka

LK Epirus SVK0491
TRRB Senior 18+

Jozef Krajčovič

Bősi Rétisas Íjászklub SVK1507
TRRB Senior 18+

Juraj Vanovčan

III.VT SVK1911
TRRB Senior 18+

Zsolt Baranyai

LK Hubert Arrows SVK0838
TRRB Senior 18+

Dušan Medveď

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1594
TRRB Senior 18+

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Senior 18+

Gabriela Sárková Mgr.

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0372
TRRB Senior 18+

Erika Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D II.VT SVK0921
TRRB Senior 18+

Katarína Žitňanská

Lukostreľba pre radosť ♥ II.VT SVK1482
TRRB Senior 18+

Hana Jóžová

Ivanská lukostrelecká družina SVK0811
TRRB Senior 18+

Tatiana Binderová

SVK0307
TRRB Senior 18+

Milada Štefaňaková

indi BA SVK0716
TRRB Senior 18+

Katarína Hudecová

Individuálny člen SVK1321
TRRB Veterán 51+

Peter Krištofík

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0370
TRRB Veterán 51+

Ladislav Piroha

LK Varín 3D SVK0556
TRRB Veterán 51+

Igor Krasňanský

LK Hubert Arrows SVK0918
TRRB Veterán 51+

Jan Skrucany

HH3D SVK1059
TRRB Veterán 51+

Pavel Orság

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1419
TRRB Veterán 51+

Ladislav Csomor

B R I II.VT SVK1508
TRRB Veterán 51+

Ján Kitko

LK Epirus SVK2077
TRRB Veterán 51+

Vladimír Šálek

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK1066
TRRB Veterán 51+

Ľubomír Bátora

SVK1530
TRRB Veterán 51+

Bohumil Kocourek

AC Nove Zamky SVK0379
TRRB Veterán 51+

Ján Bitto

SVK1423
Štatistika: 43 Zlatých, 35 Strieborných, 29 Bronzových. Obedov navyše 7.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D


Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba