Prihlasovací formulár
Slovenský Pohár - 2. kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 06.04.2016 - 5:55

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
164
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub VT Číslo licencie
BB Deti

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Deti

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0714
BB Deti

Ronald Botlík

Ivanská lukostrelecká družina sk1017
BB Deti

Tereza Knižková

Lukostrelec BB SVK0844
BB Deti

Zina Valachová

Lukostrelec BB
BB Kadet

Kristof Papp

LK TAS Leles SVK0816
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Lukáš Václav

LO Malinovo SVK0804
BB Kadet

Diana Šarinová

0955
BB Senior 18+

Dušan Franců, Ing.

Ivanská lukostrelecká družina SVK0679
BB Senior 18+

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior 18+

Stanislav Rímeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK0854
BB Senior 18+

Peter Horňák

LK Epirus SVK0353
BB Senior 18+

Filip Jakubec

LK Varín 3D SVK0828
BB Senior 18+

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior 18+

Jozef Mozeš

LO Malinovo SVK0931
BB Senior 18+

Peter Valach

Lukostrelec BB SVK0885
BB Senior 18+

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior 18+

Milan Harabin

LK Epirus SVK0913
BB Senior 18+

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Senior 18+

Miriam Eliašová

ARQUITIS Blatnica SVK1004
BB Senior 18+

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Veterán 51+

Miroslav Kontina

LK Epirus SVK0952
BB Veterán 51+

Stanislav Gažík

Blue Arrows Viničné SLZ1483
BB Veterán 51+

Miroslav Koncek

LaPK Elan SVK0807
BB Veterán 51+

Štefan Bozó

LK VICTORIA Želovce SVK0939
BB Veterán 51+

Jan Čeman

SVK0917
BB Veterán 51+

František Varga

LK TAS Leles SVK0818
CRB Kadet

Timothy Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0602
CRB Senior 18+

Miroslav Loch

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0524
CRB Senior 18+

Peter Puffler

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0934
CRB Senior 18+

János Veres

SVK0653
CRB Senior 18+

Roman Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0601
CRB Senior 18+

Katarína Lochová

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0525
CU Senior 18+

Miroslav Gančár

LK Košice SVK0503
CU Senior 18+

Jozef Bošanský

LK Hubert Arrows SVK0672
CU Senior 18+

Pavol Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0375
CU Senior 18+

Miloš Rozhoň

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0590
CU Senior 18+

Marek Šitár

LK X-FOCUS Prešov SVK0731
CU Senior 18+

Patrik Boledovič

SVK0424
CU Senior 18+

Klaudia Szatmáriová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1037
CU Veterán 51+

Karol Deák

LK Hubert arrows SVK0565
HU Deti

Matúš Miženko

LK X-FOCUS Prešov SVK0734
HU Deti

Tomáš Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0901
HU Deti

Jakub Boledovič

SVK0958
HU Deti

Filip Kováč

LO 3D Sokol SVK0750
HU Deti

Darius Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany I.VT SVK0853
HU Kadet

Andrej Šluch

SVK1051
HU Kadet

Rastislav Kováč ml.

LO 3D Sokol SVK0749
HU Kadet

Viktória Kormošová

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0425
HU Senior 18+

Miloš Nádašský

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0548
HU Senior 18+

Kristian Fulemits

SZIU I.VT SVK0823
HU Senior 18+

Tibor Gonda

LK VICTORIA Želovce SVK0652
HU Senior 18+

Radko Miženko

LK X-FOCUS Prešov SVK0733
HU Senior 18+

Jaroslav Svitek

SVK0169
HU Senior 18+

Gabriel Kačmarik

LK TAS Leles SVK0575
HU Senior 18+

Ľuboš Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0465
HU Senior 18+

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas I.VT SVK0114
HU Senior 18+

Gabriel Popovič

I.Č. SVK0413
HU Senior 18+

Mikuláš Pogány

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1034
HU Senior 18+

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán 51+

Karol Spanyo

LK Legolas II.VT SVK0620
HU Veterán 51+

Jaroslav Žubrietovsky

i.č. SVK0563
HU Veterán 51+

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota I.VT SVK0317
HU Veterán 51+

Daniel Beník

LK BAŠTA R.SOBOTA SVK0596
OL Kadet

Lukáš Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0801
OL Senior 18+

Dušan Körmöczy

SVK0637
OL Senior 18+

Patricia Gašparcová

LK PERUN SVK0775
OL Veterán 51+

Ervin Šišák

PBHB Kadet

Filip Halo

LK 3beč Partizánske SVK0998
PBHB Kadet

Jakub Šiška

LK 3beč Partizánske SVK1002
PBHB Senior 18+

László Jónás

SVK0277
PBHB Senior 18+

Marian Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0930
PBHB Senior 18+

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior 18+

Stanislav Michalička

SVK0941
PBHB Senior 18+

Robert Skácel MUDr.

LK Varín 3D SVK0417
PBHB Senior 18+

Mária Kramplová

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0611
PBHB Senior 18+

Michaela Kyselová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
PBHB Senior 18+

Mária Dobríková

SVK0948
PBHB Senior 18+

Zuzana Hicklová

LK Epirus SVK0968
PBHB Veterán 51+

Štefan Kovács

Tas Leles SVK0839
PBHB Veterán 51+

Milan Čáni

TO,-Lobo-Medzilaborce SVK0935
PBHB Veterán 51+

Julius Kazsmer

LK TAS Leles SVK0820
PBHB Veterán 51+

Márti David

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
TRLB Deti

Timotej Paňák

LK Varín 3D SVK0532
TRLB Deti

Mirko Janík

SVK489
TRLB Deti

Oliver Žiška

LO 3D Sokol SVK0846
TRLB Deti

Adela Bogárová

LO 3D Sokol SVK0763
TRLB Deti

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Deti

Petra Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0992
TRLB Kadet

Filip Paňak

LK Varín 3D SVK0719
TRLB Kadet

Samuel Sogel

Individualny člen SVK0325
TRLB Kadet

Samuel Chrastina

LO 3D Sokol SVK0309
TRLB Senior 18+

Dušan Binder Ing.

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior 18+

Bohumil Paľo Ing.

LK Varín 3D SVK0508
TRLB Senior 18+

Viliam Paňak

LK Varín SVK0630
TRLB Senior 18+

Ján Kováčik

SVK0946
TRLB Senior 18+

Štefan Myšiak

Hunter Malá Fatra SVK0142
TRLB Senior 18+

Peter Karcel

Lukostrelec BB SVK0890
TRLB Senior 18+

Jozef Kožár

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0911
TRLB Senior 18+

Peter Bača

LK X-FOCUS Prešov SVK0961
TRLB Senior 18+

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0713
TRLB Senior 18+

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Senior 18+

Tomáš Slávik

individual SVK0987
TRLB Senior 18+

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRLB Senior 18+

Loránt Lukács

Individuálny člen SVK0326
TRLB Senior 18+

Ladislav Darázs

LK HA SVK0476
TRLB Senior 18+

Miroslav Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK0868
TRLB Senior 18+

Ferdinand Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany II.VT SVK0065
TRLB Senior 18+

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0660
TRLB Senior 18+

Dominika Lochová

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0933
TRLB Senior 18+

Mária Darázs

LK HA SVK0497
TRLB Veterán 51+

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Veterán 51+

Stanislav Bočkay

LK 3beč Partizánske SVK0922
TRLB Veterán 51+

Jozef Matejov

LK 3beč Partizánske SVK0664
TRLB Veterán 51+

Daniel Hubač

SVK0942
TRRB Deti

Juraj Rychtárech

ARQUITIS Blatnica III.VT SVK1005
TRRB Deti

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica II.VT SVK0831
TRRB Deti

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D III.VT SVK0658
TRRB Deti

Filip Mintál

LK Varín SVK0990
TRRB Deti

Miroslav Cibula

LK 3beč Partizánske SVK0999
TRRB Deti

Dorota Kosová

ARQUITIS Blatnica SVK0849
TRRB Deti

Emma Mendelová

ARQUITIS Blatnica SVK0754
TRRB Deti

Ema Košarišťanová

ARQUITIS Blatnica SVK1008
TRRB Deti

Lenka Liptáková

LO 3D Sokol SVK0764
TRRB Kadet

Samuel Petrík

LK X-FOCUS Prešov SVK0963
TRRB Kadet

Tomáš Olbert

LK Varín SVK0628
TRRB Kadet

Tobiáš Ľupták

LK Varín SVK0629
TRRB Kadet

Róbert Polhorský

LO 3D Sokol SVK0174
TRRB Kadet

Martin Žiška

LO 3D Sokol SVK0595
TRRB Kadet

Šimon Strelčík

LK Varín 3D SVK0726
TRRB Kadet

Ondrej Škorňák

LK 3beč Partizánske SVK0975
TRRB Kadet

Veronika Janštová

ind. SVK0971
TRRB Senior 18+

Robert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior 18+

Miroslav Mendel

ARQUITIS Blatnica SVK0755
TRRB Senior 18+

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
TRRB Senior 18+

Michal Samuel

SVK0947
TRRB Senior 18+

Rudolf Hofierka

SVK0943
TRRB Senior 18+

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D I.VT SVK0693
TRRB Senior 18+

Miloslav Košík

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0589
TRRB Senior 18+

Ľubomír Málek Ing.

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0888
TRRB Senior 18+

Michal Briatka

LK Epirus SVK0491
TRRB Senior 18+

Ladislav Madaj

LK Epirus SVK0953
TRRB Senior 18+

Martin Javornícky

ARQUITIS Blatnica SVK0752
TRRB Senior 18+

Tomáš Zrubek

ARQUITIS Blatnica SVK0903
TRRB Senior 18+

Pavol Durec

ARQUITIS Blatnica SVK0956
TRRB Senior 18+

Jozef Olbert

LK Varín 3D SVK0871
TRRB Senior 18+

Ondrej Janšto

ind. SVK0972
TRRB Senior 18+

Jan Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior 18+

Juraj Skácel

LK Varín 3D SVK0418
TRRB Senior 18+

Ladislav Piroha

LK Varín 3D SVK0556
TRRB Senior 18+

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Senior 18+

Hana Jóžová

Ivanská lukostrelecká družina SVK0811
TRRB Senior 18+

ing. Dana Maková

SVK0945
TRRB Senior 18+

Stanislava Hofierková

SVK0944
TRRB Senior 18+

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Senior 18+

Jana Žilincová

Arquitis Blatnica
TRRB Senior 18+

Henrieta Križanová

LO Malinovo SVK0842
TRRB Senior 18+

Gabriela Sárková Mgr.

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0372
TRRB Senior 18+

Alica Kočišová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0185
TRRB Veterán 51+

Peter Krištofík

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0370
TRRB Veterán 51+

Dušan Petrovaj

TO.-Lobo-Medzilaborce SVK0936
TRRB Veterán 51+

Bohumil Kocourek

indiv. SVK0379
TRRB Veterán 51+

Peter Hirjak

LO 3D Sokol SVK0469
Štatistika: 40 Zlatých, 28 Strieborných, 24 Bronzových. Obedov navyše 20.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D


Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba