SLA3D
Slovenská lukostrelecká asociácia 3D

Prihlásiť sa
Hlavný partner SLA3D:

Pripravujeme lukostrelecké bundy SLA 3D

Milí lukostrelci,

na základe požiadaviek našich členov a v súlade s plánom činnosti na rok 2022 sme začali v našej grafickej komisií SLA 3D pracovať na nových bundách SLA 3D. A dokončili sme spolu s výrobcom grafický návrh. Bundy budú korešpondovať s našimi dresmi, aby sme pekne ladili.

FINÁLNY NÁHĽAD:

bundy.jpg

 • materiál: Softshell
 • funkčnosť: nepremokavý materiál, vodný stĺpec 10.000
 • ostatné vlastnosti: vrecká zazipsovateľné, rukávy odopínateľné na zips, bunda je bez kapucne

VERZIE:

 • budete si môcť vybrať bundu s menom na chrbáte (a červeným pásom). Povinné je zverejnenie mena vo formáte: J.MRKVIČKA (čiže iniciálka mena a celé priezvisko). Žiadne zdrobneliny, prezývky apod. nie sú dovolené a nebudú vyrobené!
 • verzia bez mena na chrbáte (túto verziu odporúčame napr. deťom, ktoré rastú - bundu si posunú v klube, resp. osobám, ktoré nevedia, či zostanú dlho v lukostreľbe - bundu budú vedieť predať, resp. pre ľudí, ktorí chcú zostať v anonymite).

VEĽKOSTI:

 • XS, S, M, L, XL, XXL
 • strih je jednotný pre ženy i mužov
 • každý si bude môcť k svojej objednávke dať poznámku (akceptovateľná hlavne k rukávom - napr. rukáv + 5cm)

CENA:

 • 45 EUR + DPH = 54 EUR za kus

ČO BUDE NASLEDOVAŤ, AKÚ VEĽKOSŤ SI MÁM OBJEDNAŤ:

 1. objednám 6 ks vzorových búnd vo všetkých veľkostiach XS, S, M, L, XL, XXL - všetky bez mena. Mali by byť hotové do polovice januára
 2. následne bundy zoberiem od výrobcu, bundy pomeriame - dĺžky, výšky šírky a čo ja viem čo, odfotíme sa v nich, na našu stránku zverejníme tieto fotky a info k nameraným dĺžkam. Veľa lukostrelcom to bude stačiť na objednávku.
 3. na webe zverejníme v januári aj objednávkový formulár, na základe ktorého sa bude dať objednávať. Bude obsahovať: Meno priezvisko objednávateľa, požadovaná veľkosť, či chce s menom / bez mena, poznámka (tam sa bude dať napísať napríklad rukáv + 5cm pre dlhorukých), plus fakturačné údaje objednávateľa (klubu). Nech máme štandardizovaný systém objednávania.
 4. Vyzvem kluby, aby si zistili predbežný záujem o bundy. Kde bude viac záujemcov, tak 6 vzorových búnd zabalíme do balíka a pošleme do daného klubu. Tam budú mať napr. týždeň na odskúšanie a bundy pošlú ďalej do ďalšieho klubu v zozname. Takto sa to pošle aspoň po tých najväčších kluboch.
 5. Nakoniec by som bundy dal napr. Dušanovi Horváthovi do obchodu na odskúšanie, resp. ich zoberieme na 1.kolo SP apod..
 6. kvôli pružnosti som s výrobcom dohodol, že bundy nebudeme objednávať cez SLA 3D hromadne, ale budú si to objednávať kluby samostatne. Takto dostanú aj faktúru priamo na seba, aj si budú riešiť dodanie, platbu apod.
 7. Minimálna objednávka bude 5 ks búnd. Menšiu zakázku robiť nebudú. Takže individuálni lukostrelci, alebo kluby, kde bude malý záujem, spojte sa so silnejším klubom a urobte si spoločnú objednávku. Medzi sebou sa už vyrovnáte bez problémov.
 8. vzorové bundy nakoniec pravdepodobne rozpredáme, alebo si ich ponecháme na bezplatné požičiavanie pre reprezentáciu na MS/ME/GP apod. To sa ešte rozhodneme, čo s tým.

Takže lukostreleckí priatelia, dúfam, že som vám ozrejmil všetky otázky ohľadom búnd - hlavne ako to vyriešime s odskúšaním apod. Nie je to pár Eur a dať si vyrobiť bundu s menom, ktorá bude mať zlú veľkosť, by bolo zlé. Toto sa mi vidí ako najlepšie riešenie. Tie bundy budú určite super a ešte dlho nám vydržia!

Peter Málek

P.S.: pre budúci rok pripravujeme aj nálepky SLA 3D, ako aj odznaky s logom SLA 3D.

Posted in Komunikačná komisia on dec 09, 2021

Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D


Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba