Prihlasovací formulár
ZRUŠENÉ - Zimná liga 2020 - 6.kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 09.03.2020 - 8:00

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
87
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Matej Ciglian

LK 3beč Partizánske SVK1617
BB Deti

Marcel Pleknec

Lukostrelecký klub topoľ
BB Kadet

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0658
BB Kadet

Nela Žitňanská

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1449
BB Senior

Marcelka Durcova

LKP
BB Senior

Ondrej Janšto

SVK0972
BB Senior

Jozef Žitňanský

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1483
BB Senior

Michal Bátora

SVK1633
BB Senior

Olívia Kreutzová

SVK1493
BB Senior

Marcelka Durcova

LKP
BB Veterán

Peter Križan

SVK1910
BB Veterán

eduard krajčík

mameluk
BB Veterán

Ján Kúdela

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0499
CRB Senior

Róbert Kreutz

CRB Senior

Klaudia Krchňavá

SVK1721
HU Senior

Anton Suchý

Lukostrelecký klub - lukostreľba Svit SVK1500
HU Senior

Ladislav Kiss

SVK1139
HU Senior

Leszek Suwalski

KS Burza BW
HU Senior

Mariusz Portnicki-Boras

GÓRNOŚLĄSKI HAJMAT
HU Senior

Wioleta Nowak

HU Veterán

Anton Suchý

Lukostrelecký klub - lukostreľba Svit SVK1616
HU Veterán

Ivan Hudec

3bec SVK0666
HU Veterán

Karol Spanyo

LK Legolas SVK0620
PBHB Deti

Adam Krchňavý

SVK1641
PBHB Deti

Marek Králik

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub
PBHB Deti

Ľubko Králik

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub
PBHB Deti

Daniel Mavrák ml.

LK 3beč Partizánske SVK1418
PBHB Deti

Zuzka Králiková

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub
PBHB Kadet

Johanka Krchňavá

SVK1640
PBHB Senior

Ľubomír Králik

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK0649
PBHB Senior

Miroslav Svetlošák

Zámocká skupina historickej lukostreľby Aquilas SVK1613
PBHB Senior

Tomáš Pokus

Zámocká skupina historickej lukostreľby Aquilas SVK1614
PBHB Senior

Zuzana Králiková

SVK1203
PBHB Senior

Vladimír Krchňavý

SVK1718
PBHB Senior

Viera Majchrovičová

SVK1231
PBHB Senior

Tatiana Mandaková

Individuálny člen SVK0969
TRLB Deti

Leo Žúbor

Topoľ
TRLB Senior

Miroslav Králl

Individuálny člen SVK1355
TRLB Senior

Michal Švec

SVK1285
TRLB Senior

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRLB Senior

jaroslav Dobšíček

BSH CZE1109
TRLB Senior

Dušan Binder

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0660
TRLB Senior

Vladimíra Šáleková

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK1166
TRLB Senior

Barbara Benkovičová

LK 3beč Partizánske SVK1639
TRLB Senior

Ivana Kreneková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1913
TRLB Senior

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Senior

Renata Dobšíčková

BSH CZE1231
TRLB Senior

Monika Krasňanská

LK Hubert Arrows SVK1131
TRLB Veterán

Ivan Majchrovič

SVK1230
TRLB Veterán

Ján Prevaj

SVK1179
TRLB Veterán

Peter Bernát

Rakovice
TRLB Veterán

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRRB Deti

Norbert Horváth

TRRB Deti

PETER Chrkavý

TRRB Deti

Tobiáš Zelinka

Lukostrelecký klub Topoľ
TRRB Deti

Tomáš Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1142
TRRB Deti

Alan Kubaliak

Lukostrelecký klub Topoľ
TRRB Deti

Michaela Hanáková

ČLA3D CZE3545
TRRB Deti

Denis Horváth

TRRB Deti

Dorotka Dubná

SVK1414
TRRB Deti

Ema Hudecová

Individuálny člen SVK1140
TRRB Deti

Alexandra Kmeťková

Lkt
TRRB Kadet

Tünde Baranyai

LK Hubert Arrows SVK1130
TRRB Kadet

Lea Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0659
TRRB Kadet

Stela Stanková

Lukostrelecký klub Topoľ
TRRB Senior

Norbert Horváth

TRRB Senior

Zsolt Baranyai

LK Hubert Arrows SVK0838
TRRB Senior

David Habáň

Dp lukostřelba Kunovice CZE2336
TRRB Senior

Ján Kováč

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK0747
TRRB Senior

Juraj Peterka

SVK1902
TRRB Senior

Libor Zelinka

Lukostrelecký klub Topoľ
TRRB Senior

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0693
TRRB Senior

Daniel Cindler

ČLA3D CZE1320
TRRB Senior

Roman Kolář

CZE2195
TRRB Senior

Katarína Žitňanská

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1482
TRRB Senior

Lucia Kadlečíková

LK Phoenix Kostelec SVK0385
TRRB Senior

Katarína Hudecová

Individuálny člen SVK1321
TRRB Senior

Zuzana Kováčová

SVK1547
TRRB Veterán

Jaroslav Orság

SK luků a kuší Hodonín cze1377
TRRB Veterán

Bohumil Kocourek

AC Nove Zamky SVK0379
TRRB Veterán

Ján Bitto

SVK1423
TRRB Veterán

Jaroslav Kondicz

ČLA3D CZE0336
TRRB Veterán

Josef Folta

ČLA3D CZE1768
TRRB Veterán

Ľubomír Bátora

Individuálny člen SVK1530
TRRB Veterán

Igor Krasňanský

LK Hubert Arrows SVK0918
TRRB Veterán

Martin Červinka

LK Mrlínek CZE2239
Štatistika: 26 Zlatých, 18 Strieborných, 16 Bronzových. Obedov navyše 6.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba