Prihlasovací formulár
Zimná liga 2020 - 5.kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 28.02.2020 - 11:55

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
183
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Samuel Földeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK1398
BB Deti

Michaela Hajková

SVK1350
BB Deti

Nina Hubíková

SVK1434
BB Kadet

Nela Kumštová

Duhovka Břeclav CZE2222
BB Kadet

Jana Vymazalová

Duhovka Břeclav CZE2341
BB Kadet

Nela Žitňanská

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1449
BB Senior

Ladislav Lukáč Ing.

Archery club Villa Diana SVK0145
BB Senior

Dušan Drobný Ing.

Archery club Villa Diana SVK0175
BB Senior

Marek Herzán

TJ Sokol Vlkoš
BB Senior

Ondrej Janšto

SVK0972
BB Senior

Michal Bátora

SVK1633
BB Senior

Jozef Žitňanský

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1483
BB Senior

Rastislav Kovac

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK0748
BB Senior

Petr Nižnanský

CZE1604
BB Senior

Lenka Madurkay

Chiméra HK CZE0996
BB Senior

Lenka Fialová

TJ Sokol Vlkoš
BB Senior

Olívia Kreutzová

SVK1493
BB Senior

Ivana Šáleková

ML3D SVK1165
BB Veterán

Josef Frolec

Templářští lukostřelci CZE2198
BB Veterán

eduard krajčík

mameluk
CRB Kadet

Adrian Sebastian Vallašek

CRB Senior

Róbert Kreutz

CU Senior

Jarosław Sykuła

Górnośląski Hajmat
CU Senior

Maciej Gadomski

Górnośląski Hajmat
HU Kadet

Marcin Słaboń

KS BURZA BW
HU Senior

Leszek Suwalski

KS BURZA BW
HU Senior

Ladislav Kiss

SVK1139
HU Senior

Kristián Fülemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Anton Suchý

Lukostrelecký klub - lukostreľba Svit SVK1500
HU Senior

Ladislav Šašek

dp Lukostřelba Zlín CZE1756
HU Senior

Mariusz Portnicki-Boras

GÓRNOŚLĄSKI HAJMAT
HU Senior

Peter Leczkési

HU Senior

Piotr Słaboń

KS BURZA BW
HU Senior

Miroslav Horník

Sk luku a kuší Hodonín cze2207
HU Senior

Wioleta Nowak

KS BURZA BW
HU Veterán

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán

Wacław Paleczny

Górnośląski hajmat
HU Veterán

Anton Suchý

Lukostrelecký klub - lukostreľba Svit SVK1616
OL Senior

Ondřej Zela

Opava
PBHB Senior

Lukáš Václav

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0804
PBHB Senior

Tomáš Parma

CZE1230
PBHB Senior

Patrik Kuna

SVK1063
PBHB Senior

Ivan Stašák

LK Jurský strapec SVK0568
PBHB Senior

Norbert Štifner

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK1154
PBHB Senior

Tatiana Mandaková

Individuálny člen SVK0969
PBHB Senior

Viera Majchrovičová

SVK1231
PBHB Veterán

Pavel Václav

Lukostrelecký klub Malinovo SVK1917
TRLB Deti

Matouš Heřman

CZE1851
TRLB Deti

Linda Fasurová

3D Pálava CZE2017
TRLB Kadet

Ota Repák

LK Falcon CZE1620
TRLB Senior

Cyril Križan

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0713
TRLB Senior

Rastislav Sarka

LK HA SVK0923
TRLB Senior

Miroslav Králl

Individuálny člen SVK1355
TRLB Senior

Roman Trčala

CZE1517
TRLB Senior

Aleš Janík

Sokol Tišnov CZE1858
TRLB Senior

Ladislav Homola

3D Pálava CZE1258
TRLB Senior

Juraj Svitek

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK1152
TRLB Senior

Ondřej Fasura

3D Pálava CZE1472
TRLB Senior

Jaroslav Dobšíček

BSH CZE1109
TRLB Senior

Mário Bugár

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0334
TRLB Senior

Pavel Repák

LK Falcon CZE1485
TRLB Senior

Monika Krasňanská

LK Hubert Arrows SVK1131
TRLB Senior

Vladimíra Šáleková

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK1166
TRLB Senior

Marcela Veliskova

LK Phoenix Kostelec Cze1597
TRLB Senior

Renata Dobšíčková

BSH CZE1231
TRLB Senior

Lenka Heřmanová

CZE1850
TRLB Senior

Martina Kledrovcová

CZE1980
TRLB Veterán

Vladimír Šálek

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK1066
TRLB Veterán

Ján Prevaj

SVK1179
TRLB Veterán

Peter Bernát

Rakovice
TRLB Veterán

Ivan Majchrovič

SVK1230
TRRB Deti

Petr Jarošek

Templářští lukostřelci
TRRB Deti

Jakub Hála

CZE1673
TRRB Deti

Šimon Horák

LK 3D Mrlínek CZE2141
TRRB Deti

Jakub Mádl

Duhovka Břeclav CZE2347
TRRB Deti

Alex Hubík

SVK1433
TRRB Deti

Tomáš Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1142
TRRB Deti

Petr Ondruch

DP Lukostrelba Zlin CZ1526
TRRB Deti

Lukáš Fasura

3D Pálava CZE1577
TRRB Deti

Michal Ďulák

Lk Phoenix
TRRB Deti

Jiří Rous

Sokol Tišnov
TRRB Deti

Filip Mintál

LK Varín
TRRB Deti

Michaela Hanáková

ČLA3D CZE0001
TRRB Deti

Tomáš Slezák

SK Luků a kuší Hodonín
TRRB Deti

Zuzana Ježková

Lukostřelba Orion Němčice n/H.
TRRB Deti

Ema Navrátilová

LK Phoenix CZE1314
TRRB Deti

Veronika Veselá

Duhovka Břeclav CZE1917
TRRB Deti

Alexandra Kmeťková

Lukostrelecký klub Topoľ
TRRB Deti

Karolína Potáčová

Lukostřelba Orion Němčice n/H.
TRRB Deti

Barbora Čubová

LK Phoenix CZE1145
TRRB Deti

Markéta Čubová

LK Phoenix
TRRB Deti

Barbora Rousová

Sokol Tišnov
TRRB Deti

Anna Hodoňová

LK Varín
TRRB Deti

Vendy Hrnčárková

Sokol Tišnov CZE1776
TRRB Kadet

Cyril Križan

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0714
TRRB Kadet

Tadeáš Stávek

Templářští lukostřelci
TRRB Kadet

David Blažek

Templářští lukostřelci
TRRB Kadet

Petr Trávník

Templářští lukostřelci
TRRB Kadet

Kryštof Viceník

LK Phoenix Kostelec CZE1488
TRRB Kadet

Adam Horák

LK 3D Mrlínek CZE0910
TRRB Kadet

Dominik Ježdík Dominik Ježdík

dplukostřelbakunovice
TRRB Kadet

Alexandr Šašek

dp Lukostřelba Zlín CZE1505
TRRB Kadet

Michal Bartošík

Lukostřelba Orion Němčice n/H. cze1994
TRRB Kadet

Samuel Rajtar

Lk phoenix Cze1729
TRRB Kadet

Adam Velička

Duhovka Břeclav CZE2177
TRRB Kadet

Dominik Majer

Lukostřelba Orion Němčice n/H.
TRRB Kadet

Adam Hrnčárek

Sokol Tišnov CZE1775
TRRB Kadet

Anna Janíková

Sokol Tišnov Cze1951
TRRB Kadet

Marie Oulehlová

Lukostřelba Orion Němčice n/H.
TRRB Kadet

Iveta Kocourková

Lukostřelba SVČ Orion Nemčice nad Hanou CZ2055
TRRB Senior

Petr Viceník

LK Phoenix Kostelec CZE1487
TRRB Senior

Petr Madurkay

Chiméra HK CZE0908
TRRB Senior

František Miklík

Templářští lukostřelci
TRRB Senior

Jan Benešovský

Templářští lukostřelci
TRRB Senior

Ondřej Hála

CZE1672
TRRB Senior

Ján Kováč

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK0747
TRRB Senior

Pavel Krejča

LK Mrlínek CZE1208
TRRB Senior

Ferdinand Vlasatý

TRRB Senior

Pavol Hajko

SVK1349
TRRB Senior

Tomáš Borek

TRRB Senior

Richard Janík

Sokol Tišnov CZE1808
TRRB Senior

Antonín Bartošík

Lukostřelba Orion Němčice n/H. CZE1992
TRRB Senior

Silvestr Mach

DP lukostřelba Kunovice
TRRB Senior

Norbert Horváth

TRRB Senior

David Habáň

Dp lukostřelba Kunovice CZE2336
TRRB Senior

Zsolt Baranyai

LK Hubert Arrows SVK0838
TRRB Senior

Erich Kreutz

LK PERUN SVK1421
TRRB Senior

Roman Kolář

CZE2195
TRRB Senior

Miroslav Ondrušík

Škola tradiční lukostřelby Židlochovice CZE0832
TRRB Senior

Jan Bartošík

Lukostřelba Orion Němčice n/H CZE1995
TRRB Senior

Libor Ivánek

TJ Sokol Tišnov CZE1721
TRRB Senior

Pavel Velisek

LK Phoenix Kostelec Cze1596
TRRB Senior

Juraj Gavac

HH3D SVK1060
TRRB Senior

Jan Štursa

SK luků a kuší Hodonín CZE1637
TRRB Senior

Michal Guldan

SVK1435
TRRB Senior

Dalibor Peška

Škola tradiční lukostřelby CZE1794
TRRB Senior

Martin Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1143
TRRB Senior

Jiří Holub

TJ Sokol Tišnov CZE1873
TRRB Senior

Petr Zámečník

dp Lukostřelba Zlín CZE1763
TRRB Senior

Radek Ďulák

Lk Phoenix
TRRB Senior

Zdeněk Korábečný

LK Falcon
TRRB Senior

Rastislav Kamenistý

LK Sagittarius SVK1384
TRRB Senior

Milan Nitrabor Lukáč

LK Hubert Arrows SVK1517
TRRB Senior

Josef Hromek

TJ Sokol Vlkoš
TRRB Senior

Ludvík Čuba

LK Phoenix CZE1200
TRRB Senior

Jiří Rous

Sokol Tišnov
TRRB Senior

Daniel Cindler

ČLA3D CZE1320
TRRB Senior

Pavel Trs

TJ Sokol Tišnov CZE1859
TRRB Senior

Aleš Hrnčárek

Sokol Tišnov CZE1874
TRRB Senior

Henrieta Križanová

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0842
TRRB Senior

Šárka Viceníková

LK Phoenix Kostelec CZE1866
TRRB Senior

Veronika Bátorová

SVK1912
TRRB Senior

Lucie Horáková

LK 3D Mrlínek CZE212
TRRB Senior

Katarína Žitňanská

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1482
TRRB Senior

Radka Navrátilová

LK Phoenix CZE1998
TRRB Senior

Lucia Kadlečíková

LK Phoenix Kostelec SVK0385
TRRB Senior

Renata Rajtarová

Lk phoenix Cze1943
TRRB Senior

Lenka Šmidová

SK luků a kuší Hodonín CZE2076
TRRB Senior

Monika Karasová

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1144
TRRB Senior

Šárka Martincová

dp lukostřelba Zlín CZE1749
TRRB Senior

Jarmila Korábečná

LK Falcon CZE1424
TRRB Senior

Alexandra Horníková

Sk luku a kuší Hodonín cze2304
TRRB Senior

Veronika Kamenistá

LK Sagittarius SVK1906
TRRB Senior

Sára Čubová

LK Phoenix CZE1043
TRRB Veterán

Igor Krasňanský

LK Hubert Arrows SVK0918
TRRB Veterán

Ľubomír Bátora

SVK1530
TRRB Veterán

Petr Jarošek

Templářští lukostřelci
TRRB Veterán

Tomáš Borek

TJ Sokol Tišnov CZE1227
TRRB Veterán

Jan Čepela

LK Phonenix Kostelec
TRRB Veterán

Martin Červinka

LK Mrlínek CZE2239
TRRB Veterán

Jaroslav Žampach

Sk luků a kuší Hodonín Cze2977
TRRB Veterán

Miroslav Šteflík

SK luků a kuší Hodonín CZE1546
TRRB Veterán

Ján Bitto

SVK1423
TRRB Veterán

Petr Gala

LO TJ Opava CZE1241
TRRB Veterán

Jaroslav Wunsch

CZE1082
TRRB Veterán

Luděk Ševčík

CZE1081
TRRB Veterán

Jaroslav Orság

SK luků a kuší Hodonín cze1377
TRRB Veterán

Petr Martinec

dp lukostřelba Zlín CZE1750
TRRB Veterán

Josef Večerka

SK luků a kuší Hodonín CZE0341
TRRB Veterán

Jiří Gebauer

3D Pálava CZE1847
TRRB Veterán

Josef Folta

ČLA3D CZE1768
TRRB Veterán

Jaroslav Kondicz

ČLA3D CZE0336
TRRB Veterán

Renata Šašková

dp Lukostřelba Zlín CZE1757
Štatistika: 31 Zlatých, 20 Strieborných, 16 Bronzových. Obedov navyše 8.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba