Prihlasovací formulár
Zimná liga 2020 - 4.kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 06.02.2020 - 22:00

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
161
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Denis Jančich

LK 3beč Partizánske SVK1340
BB Deti

Jonáš Vaculík

LK Phoenix CZE0365
BB Senior

Rastislav Kovac

ML3D SVK0748
BB Senior

Ondrej Janšto

SVK0972
BB Senior

Tomáš Vaculík

LK Phoenix
BB Senior

Olívia Kreutzová

SVK1493
BB Senior

Ivana Šáleková

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK1165
BB Veterán

eduard krajčík

mameluk
BB Veterán

Ladislav Lukáč Ing.

Archery club Villa Diana
BB Veterán

Dušan Drobný Ing.

Archery club Villa Diana
CRB Senior

Luboš Beláček

CZE1832
CRB Senior

Róbert Kreutz

CU Kadet

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica SVK0831
CU Senior

Maciej Gadomski

Górnośląski Hajmat
CU Senior

Jarosław Sykuła

Górnośląski Hajmat
CU Senior

Mariusz Płuciennik

KS GROT Ruda Śląska
CU Senior

Rubens Vogt da Silva Lima

TJ Sokol Tišnov CZE2060
HU Deti

Matej Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK1391
HU Kadet

Marcin Słaboń

KS BURZA BW
HU Senior

Kristián Fülemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Ladislav Kiss

SVK1139
HU Senior

Leszek Suwalski

KS Burza BW
HU Senior

Piotr Słaboń

KS BURZA BW
HU Senior

Grzegorz Petryna

KS Burza BW
HU Senior

Anton Suchý

Lukostrelecký klub - lukostreľba Svit SVK1500
HU Senior

Ladislav Šašek

dp Lukostřelba Zlín CZE1756
HU Senior

Miroslav Horník

SK luků a kuší Hodonín CZE2207
HU Senior

Mariusz Portnicki-Boras

GÓRNOŚLĄSKI HAJMAT
HU Senior

Peter Leczkési

HU Senior

Wioleta Nowak

KS Burza BW
HU Veterán

Wacław Paleczny

Górnośląski hajmat
HU Veterán

Anton Suchý

Lukostrelecký klub - lukostreľba Svit SVK1616
HU Veterán

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
OL Senior

štefan Foťko

PBHB Deti

Jakub Lukáč

SVK1518
PBHB Deti

Natália Parnicivá

LK Sagittarius
PBHB Senior

Lukáš Václav

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0804
PBHB Senior

Norbert Štifner

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK1154
PBHB Senior

Martin Parnica

LK Sagittarius
PBHB Senior

Patrik Kuna

Brezovan SVK1063
PBHB Senior

Tomáš Parma

CZE1230
PBHB Senior

Renáta Nováková

LKFalcon CZE1205
PBHB Veterán

Pavel Václav

Lukostrelecký klub Malinovo SVK1917
PBHB Veterán

Branislav Lovich

TRLB Deti

Michaela Valientová

Cze2092
TRLB Kadet

Ota Repák

LK Falcon CZE1620
TRLB Senior

Cyril Križan

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0713
TRLB Senior

Pavel Repák

LK Falcon CZE1485
TRLB Senior

Roman Trčala

CZE1517
TRLB Senior

Michal Švec

SVK1285
TRLB Senior

Aleš Janík

TJ Sokol Tišnov CZE1858
TRLB Senior

Pavol Valient

LK Falcon Cze2047
TRLB Senior

Juraj Svitek

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK1152
TRLB Senior

Radovan Emanuel

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0688
TRLB Senior

Jiří Hrachovec

LKFalcon CZE1486
TRLB Senior

Jaroslav Dobšíček

BSH CZE1109
TRLB Senior

Samuel Chrastina

TJ Sokol Trenčianske Stankovce SVK0309
TRLB Senior

Miroslav Králl

Individuálny člen SVK1355
TRLB Senior

Jaromír Korábečný

LK Falcon cze1260
TRLB Senior

Miloš Lovíšek

TRLB Senior

Vladimíra Šáleková

LO 3D Sokol SVK1166
TRLB Senior

Monika Erbenová

LK Phoenix Kostelec cze1978
TRLB Senior

Renata Dobšíčková

BSH CZE1231
TRLB Senior

Viky Lovíšková

TRLB Veterán

Ján Prevaj

Brezovan SVK1179
TRLB Veterán

Vladimír Šálek

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK1066
TRRB Deti

Jakub Hála

CZE1673
TRRB Deti

Kevin Búbela

LK 3D Mrlínek CZE1539
TRRB Deti

Šimon Horák

LK 3D Mrlínek CZE2140
TRRB Deti

Jiří Rous

TJ Sokol Tišnov
TRRB Deti

Tomáš Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1142
TRRB Deti

Filip Mintál

LK Varín
TRRB Deti

Michal Ďulák

Lk Phoenix
TRRB Deti

Filip Burý

Lukostřelba ORION Němčice n/H.
TRRB Deti

Karolína Potáčová

Lukostřelba Orion Němčice n/H.
TRRB Deti

Zuzana Ježková

Lukostřelba Orion Němčice n/H.
TRRB Deti

Ema Hudecová

SVK1140
TRRB Deti

Ema Navrátilová

LK Phoenix CZE1314
TRRB Deti

Michaela Hanáková

ČLA3D CZE1112
TRRB Deti

Veronika Veselá

CZE1917
TRRB Deti

Barbora Čubová

Lk Phoenix CZE1145
TRRB Deti

Anna Hodoňová

LK Varín
TRRB Deti

Barbora Rousová

TJ Sokol Tišnov
TRRB Deti

Bára Podhajská

CZE1000
TRRB Kadet

Cyril Križan

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0714
TRRB Kadet

Nikolas Búbela

LK 3D Mrlínek CZE1042
TRRB Kadet

Pavel Bartošík

Lukostřelba Orion Němčice n/H. cze1993
TRRB Kadet

Michal Bartošík

Lukostřelba Orion Němčice n/H. cze1994
TRRB Kadet

Adam Horák

LK 3D Mrlínek CZE0910
TRRB Kadet

Ondřej Svršek

LK 3D Mrlínek CZE1212
TRRB Kadet

Alexandr Šašek

dp Lukostřelba Zlín CZE1505
TRRB Kadet

Šimon Havlíček

CZE1383
TRRB Kadet

Iveta Kocourková

Lukostřelba Orion Němčice n/H.
TRRB Kadet

Eva Zbranková

LK 3D Mrlinek CZE1324
TRRB Kadet

Adéla Prokešová

LK Mrlínek CZE1969
TRRB Kadet

Veronika Jandoušová

TRRB Senior

Ondřej Hála

CZE1672
TRRB Senior

Jan Novák

LK Falcon CZE0836
TRRB Senior

Robert Bubela

LK 3D Mrlínek CZE1206
TRRB Senior

Jan Karafiát

LK 3D Mrlínek CZE2229
TRRB Senior

Richard Janík

TJ Sokol Tišnov CZE1808
TRRB Senior

Bohumil Jančich

LK 3beč Partizánske SVK1339
TRRB Senior

Martin Müller

CZ2240
TRRB Senior

Antonín Bartošík

Lukostřelba Orion Němčice n/H. Cze1992
TRRB Senior

Jan Bartošík

Lukostřelba Orion Němčice n/H. cze1995
TRRB Senior

Robert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior

Josef Brož

1.LK Plzeň 1935 CZE1884
TRRB Senior

David Habáň

DP lukostřelba Kunovice CZE2336
TRRB Senior

Juraj Vanovčan

SVK1911
TRRB Senior

Jan Koutný

Templářští lukostřelci CZE1064
TRRB Senior

Miroslav Ondrušík

Škola tradiční lukostřelby Židlochovice CZE0832
TRRB Senior

Erich Kreutz

LK PERUN SVK1421
TRRB Senior

Jan Čepela

LK Phonenix Kostelec
TRRB Senior

Pavel Trs

TJ Sokol Tišnov CZE1859
TRRB Senior

Jaroslav Omelka

dp Lukostřelba Kunovice CZE2335
TRRB Senior

Libor Ivánek

TJ Sokol Tišnov CZE1721
TRRB Senior

Jiří Rous

TJ Sokol Tišnov
TRRB Senior

Martin Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1143
TRRB Senior

Jan Opletal

LK Falcon Rožnov pod Radhoštěm CZE0273
TRRB Senior

Ludvík Čuba

Lk Phoenix CZE1200
TRRB Senior

Petr Prokeš

LK Mrlínek CZE2145
TRRB Senior

Jirka Klofac

LK PHOENIX CZE1327
TRRB Senior

Jiří Lehký

LK Falcon CZE1494
TRRB Senior

Ján Kováč

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK0747
TRRB Senior

Tomáš Podroužek

TRRB Senior

Martin Žáček

dp Lukostřelba Zlín CZE1521
TRRB Senior

Juraj Peterka

SVK1902
TRRB Senior

Jan Štursa

SK luků a kuší Hodonín CZE1637
TRRB Senior

Ondřej Havlíček

CZE1381
TRRB Senior

Filip Havlíček

CZE1382
TRRB Senior

Roman Kolář

CZE2195
TRRB Senior

Martin Müller

3D Archery Ravens CZE2240
TRRB Senior

Aleš Búll

CZE1989
TRRB Senior

Daniel Cindler

ČLA3D CZE1320
TRRB Senior

Milan Nitrabor Lukáč

SVK1517
TRRB Senior

Petr Viceník

LK Phoenix Kostelec CZE1487
TRRB Senior

Henrieta Križanová

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0842
TRRB Senior

Lenka Búbelová

LK 3D Mrlínek CZE1393
TRRB Senior

Katarína Hudecová

SVK1321
TRRB Senior

Lucia Kadlečíková

LK Phoenix Kostelec SVK0385
TRRB Senior

Šárka Martincová

do Lukostřelba Zlín CZE1749
TRRB Senior

Dáša Zbranková

LK 3D Mrlinek CZE2316
TRRB Senior

Sára Čubová

Lk Phoenix CZE1043
TRRB Senior

Renata Rajtarová

lk phoenix cze1943
TRRB Senior

Alexandra Horniková

SK luků a kuší Hodonín Cze2304
TRRB Senior

Gabriela Patyková

CZE2288
TRRB Senior

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Senior

Šárka Viceníková

LK Phoenix Kostelec CZE1866
TRRB Veterán

Petr Gala

LO TJ Opava CZE1241
TRRB Veterán

Vogeltanz Jaroslav

dp lukostřelba Zlín CZE1988
TRRB Veterán

Jaroslav Kondicz

ČLA3D CZE0336
TRRB Veterán

Petr Martinec

do Lukostřelba Zlín CZE1750
TRRB Veterán

Martin Červinka

LK Mrlínek CZE2239
TRRB Veterán

Dolanský Jaroslav

dp Lukostřelba Zlín CZE1520
TRRB Veterán

Jaroslav Wunsch

CZE1082
TRRB Veterán

Luděk Ševčík

CZE1081
TRRB Veterán

Jaromír Uher

Lukostřelecký oddíl Phoenix Kostelec
TRRB Veterán

Tomáš Borek

CZE1227
TRRB Veterán

Peter Krištofík

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0370
TRRB Veterán

Josef Folta

ČLA3D CZE1768
TRRB Veterán

Renata Šašková

dp Lukostřelba Zlín CZE1757
Štatistika: 31 Zlatých, 20 Strieborných, 15 Bronzových. Obedov navyše 17.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba