Prihlasovací formulár
Zimná halová liga o pohár starostu obce Teplička n.V. - 3.kolo FINÁLE

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 14.02.2020 - 23:55

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
70
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Kadet

Róbert Bejtic

ŠK Orlík SLIAČ SVK1290
BB Kadet

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0658
BB Kadet

Matej Mala

ŠK Orlík SLIAČ SVK0884
BB Kadet

Tobias Mrazik

BB Senior

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior

Rastislav Kovac

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK0748
BB Senior

Juraj Vopát

Individuálny člen SVK1360
BB Senior

Jozef Žitňanský

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1483
BB Senior

Jana Harabinová

LK Epirus Slovensko
BB Senior

Diana Šarinová

BB Senior

Kateřina Burayová

SVK1548
BB Senior

Nela Žitňanská

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1449
BB Veterán

Miroslav Gřunděl

LK Phoenix
BB Veterán

Daniel Štefaňák

indi BA SVK0715
CU Veterán

Laco Barla

HU Senior

Jana Bejticová

LK Dobšiná SVK1577
HU Veterán

Milan Školník

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK0485
OL Kadet

Marek Pobiják

LK Žilina
PBHB Deti

Marek Androvič

PBHB Senior

Ľubomír Králik

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK0649
PBHB Senior

Viera Majchrovicova

SVK1231
PBHB Senior

Zuzana Králiková

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1203
PBHB Senior

Kristýna Burayová

PBHB Veterán

Jozef Holier

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1338
TRLB Deti

Michaela Valientová

LK Falcon Cze2092
TRLB Kadet

Tomáš Tlacháč

LK Varín 3D SVK0722
TRLB Kadet

Katarína Michalcová

TRLB Senior

Jaroslav Gurín

Individuálny člen SVK0994
TRLB Senior

Julius Griga

LOVEC - Kysucky lukostrelecky klub SVK1712
TRLB Senior

Pavol Valient

LK Falcon CZE2047
TRLB Senior

Miloš Lovíšek

Beňovskí lukostrelci
TRLB Senior

Mária Dobríková

LK Dobšiná
TRLB Senior

Miroslava Sojčáková

TRLB Senior

Monika Erbenová

LK Phoenix Kostelec cze1978
TRLB Senior

Viktória Lovíšková

Beňovskí lukostrelci
TRLB Veterán

Peter Bernát

Rakovice
TRLB Veterán

Ivan Majchrovic

SVK1230
TRLB Veterán

Daniel Hubač

TRRB Deti

Pavol Šulek

LK Divín SVK1475
TRRB Deti

Kevin Búbela

LK 3D Mrlínek CZE1539
TRRB Deti

Filip Mintál

LK Varín
TRRB Deti

Romanka Majerčíková

SVK1904
TRRB Deti

Anna Hodoňová

LK Varín
TRRB Deti

Michaela Erbenová

LK phoenix Kostelec cze1737
TRRB Kadet

Matus Griga

LOVEC - Kysucky lukostrelecky klub SVK1713
TRRB Kadet

Matej Hrošovsky

TRRB Kadet

Nikolas Búbela

LK 3D Mrlínek CZE1042
TRRB Kadet

Diana Orságová

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1420
TRRB Kadet

Lea Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0659
TRRB Senior

Jaroslav Šalamún

SVK1279
TRRB Senior

Roman Majerčík

SVK1581
TRRB Senior

Michal Samuel

LK Dobšiná
TRRB Senior

Ján Kováč

ML3D TJ Družstevník Mníchova Lehota SVK0747
TRRB Senior

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0693
TRRB Senior

Ludvík Čuba

LK Phoenix CZE1200
TRRB Senior

Robert Búbela

LK 3D Mrlínek CZE1206
TRRB Senior

Jan Karafiát

LK 3D Mrlínek CZE2229
TRRB Senior

Ondrej Janšto

SVK0972
TRRB Senior

Milan Školník ml.

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1430
TRRB Senior

Lucia Kadlečíková

LK Phoenix Kostelec SVK0385
TRRB Senior

Sára Čubová

LK Phoenix CZE1043
TRRB Senior

Lenka Búbelová

LK 3D Mrlínek CZE1393
TRRB Senior

Markéta Matavová

TRRB Senior

Katarína Žitňanská

Lukostreľba pre radosť ♥ SVK1482
TRRB Veterán

Milan Laurinec

SVK1364
TRRB Veterán

Pavel Orság

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1419
TRRB Veterán

Ľubomír Bátora

SVK1530
TRRB Veterán

Mária Bernátová

Rakovice
TRRB Veterán

Emília Čížová

LK Phoenix
TRRB Veterán

Milada Štefaňaková

indi BA SVK0716
Štatistika: 26 Zlatých, 16 Strieborných, 14 Bronzových. Obedov navyše -1.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba