Prihlasovací formulár
Stredoslovenský Pohár 2019 - 3.kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 20.06.2019 - 18:55

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
93
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Peter Šiagi

ŠK Orlík SLIAČ SVK1273
BB Deti

Daniel Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK1532
BB Deti

Róbert Szúdor

ŠK Orlík SLIAČ SVK1544
BB Deti

Kristína Horváthová

ŠK Orlík SLIAČ
BB Kadet

Matej Mala

ŠK Orlík SLIAČ SVK0884
BB Kadet

Róbert Bejtic

ŠK Orlík SLIAČ SVK1290
BB Kadet

Milan Čabala

ŠK Orlík SLIAČ SVK1268
BB Kadet

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Kadet

Sofia Malá

ŠK Orlík SLIAČ SVK1545
BB Kadet

Ema Čabalová

ŠK Orlík SLIAČ SVK1289
BB Senior

Michal Majling

ŠK Orlík SLIAČ
BB Senior

Peter Valach

Lukostrelec BB SVK0885
BB Senior

Róbert Szúdor

ŠK Orlík SLIAČ SVK1555
BB Senior

Daniela Kubišová

LK Divín SVK0330
BB Senior

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Veterán

Jan Čeman

LK Divín SVK0917
BB Veterán

Ladislav Dorčák Ing.

XX SVK0675
CRB Senior

Filip Schwarz

LK Epirus SVK1387
CRB Senior

Roman Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0601
CRB Senior

Miroslav Loch

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0524
CRB Senior

Róbert Bejtic

ŠK Orlík SLIAČ SVK1578
CRB Senior

Adrian Sedlaček

SVK0289
HU Deti

Samuel Sebastián Sádecký

ŠK Orlík SLIAČ SVK1266
HU Deti

Nella Alexandra Sádecká

ŠK Orlík SLIAČ SVK1443
HU Deti

Stella Nagyferencz

Individuálny člen SVK1161
HU Kadet

Ivan Georgiev

ŠK Orlík SLIAČ SVK1267
HU Kadet

Henrietta Nagyferencz

Individuálny člen SVK1162
HU Kadet

LAURA ANTAL HEGEDŰS

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1543
HU Senior

Ladislav Nagyferencz

Individuálny člen SVK1160
HU Senior

Ladislav Hegedűs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0680
HU Senior

Jozef Krnáč

HU Senior

Miroslav Osa

SVK0621
HU Senior

Jana Bejticová

ŠK Orlík SLIAČ SVK1577
HU Veterán

Daniel Benik

Individuálny člen SVK0596
HU Veterán

Jaroslav Žubrietovsky

SVK0563
HU Veterán

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0317
PBHB Deti

Štefan Albert

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1574
PBHB Deti

Gergő Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Deti

Szabolcs Czene

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Deti

Róbert Mészáros

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Kadet

Tomáš Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1575
PBHB Kadet

Kristóf Ladislav Čúr

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1573
PBHB Kadet

András, Szabolcs Kelemen

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Kadet

Evelin Mihályiová

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1357
PBHB Kadet

Kinga Kovács

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok
PBHB Kadet

Viktória Palcsová

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1406
PBHB Senior

Peter Kardos

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1464
PBHB Senior

Ján Rys

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0349
PBHB Senior

Ľuboš Dovrtel

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0348
PBHB Senior

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior

Zoltán Kakuk

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1368
PBHB Senior

Štefan Albert

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1371
PBHB Senior

Jozef Baláž

SVK1623
PBHB Senior

Ján Segeč

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1539
PBHB Senior

Štefan Palcso

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1405
PBHB Senior

Diana Šarinová

PBHB Veterán

Róbert Eibner

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1373
PBHB Veterán

Róbert Nagy

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1372
PBHB Veterán

Ladislav Čúr

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1572
PBHB Veterán

Márti Dávid

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
TRLB Deti

Ján Bartoš

Sokol Vidiná
TRLB Kadet

Patrik Predajniansky

Sokol Vidiná
TRLB Senior

Dušan Binder

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior

Loránt Lukács

Individuálny člen
TRLB Senior

Peter Štromajer

LK PERUN SVK1344
TRLB Senior

Sedlacekova Zuzana

TRLB Veterán

Daniel Hubač

SVK0942
TRLB Veterán

Ján Kapec

LK-Divín
TRLB Veterán

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Veterán

Ladislav Mihályi

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1358
TRRB Deti

Ján Dováľ

Sokol Vidiná
TRRB Deti

Juraj Dováľ

Sokol Vidiná
TRRB Deti

Bruno Machava

Sokol Vidiná
TRRB Deti

Maxim Huťan

ARQUITIS Blatnica SVK1553
TRRB Deti

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica SVK0831
TRRB Deti

Pavol Šulek

LK Divín SVK1475
TRRB Deti

Noemi Kuráková

Sokol Vidiná
TRRB Kadet

Tamara Lórinčíková

Sokol Vidiná
TRRB Kadet

Gabriela Farkašová

LK Divín
TRRB Senior

Michal Samuel

LK Dobšiná SVK0947
TRRB Senior

Mário Zauška

Sokol Vidiná
TRRB Senior

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
TRRB Senior

Matej Huťan

ARQUITIS Blatnica SVK1609
TRRB Senior

Jaroslav Šalamún

Lukostrelec BB SVK1279
TRRB Senior

Štefunko Marian

SVK1624
TRRB Senior

Ladislav Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1401
TRRB Senior

Martin Fülöp

Lukostrelecký klub Turiec
TRRB Senior

Gabriel Farkaš

LK Divín
TRRB Senior

ZSolt Mihályi Mokusz

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1458
TRRB Senior

Michaela Gilániová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
TRRB Veterán

Milan Lalkovič

SVK1439
TRRB Veterán

Ivan Pacalaj

SVK1440
TRRB Veterán

Ľubomír Bátora

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1530
Štatistika: 33 Zlatých, 22 Strieborných, 16 Bronzových. Obedov navyše 8.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba