Prihlasovací formulár
Stredoslovenský pohár - 2. kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 13.05.2016 - 23:59

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
66
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Matej Mala

ŠK ORLÍK SLIAČ
BB Deti

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Kadet

Ján Repka

ŠK ORLÍK SLIAČ
BB Senior

Tomáš Hamáry

ŠK ORLÍK SLIAČ
BB Senior

Štefan Bozo

LK VICTORIA Želovce SVK0939
BB Senior

Diana Hamáry Gurová

ŠK ORLÍK SLIAČ
BB Senior

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Veterán

Jan Čeman

LK Divín SVK0917
BB Veterán

Vladimír Sedilek

individuálny SVK1076
CU Senior

István Laczik

HUN
CU Senior

Michal Kiššimon

SVK0993
CU Veterán

Pavol Kubiš Ing.

LK Divín SVK0329
HU Kadet

Viktória Kormošová

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0425
HU Senior

Eugen Bodor

SVK0542
HU Senior

Miroslav Osa

SVK0621
HU Senior

Gabriel Popovič

I.Č. Lučenec SVK0413
HU Senior

Ladislav Hegedüs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0680
HU Senior

Juraj Radix Koreň

LK Divín SVK0279
HU Senior

István Karnevál

HUN
HU Senior

Eugen Bodor

HU Senior

Tibor Gonda

LK VICTORIA Želovce SVK0652
HU Veterán

Jaroslav Žubrietovsky

SVK0563
HU Veterán

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0317
HU Veterán

Daniel Benik

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0596
PBHB Deti

Stanislav Michalička

SVK
PBHB Deti

Levente Tőre

Fiľakovské vĺčatá-Füleki farkaskölykök
PBHB Kadet

Bálint Kakuk

Fiľakovské vĺčatá-Füleki farkaskölykök
PBHB Kadet

Krisztián Cupper

Fiľakovské vĺčatá-Füleki farkaskölykök
PBHB Kadet

Tamás Tóth

Fiľakovské vĺčatá-Füleki farkaskölykök
PBHB Kadet

András Kelemen

Fiľakovské vĺčatá-Füleki farkaskölykök
PBHB Kadet

Adrián Nagy

Fiľakovskí vlci- Füleki farkasok
PBHB Senior

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior

László Oláh

Vitalitás SE Hun
PBHB Senior

Tibor Kemenczei

HUN
PBHB Senior

Zoltán Kakuk

Fiľakovskí vlci- Füleki farkasok
PBHB Senior

Stanislav Michalička

SVK0941
PBHB Senior

Mária Dobríková

SVK0948
PBHB Veterán

Róbert Eibner

Fiľakovskí vlci- Füleki farkasok
PBHB Veterán

Márti David

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
TRLB Kadet

Samuel Sogel

Individualny člen SVK0325
TRLB Senior

Loránt Lukács

Individualny člen SVK0326
TRLB Senior

Ján Kováčik

SVK0946
TRLB Senior

Peter Karcel

SVK0890
TRLB Senior

István Palcso

Fiľakovskí vlci- Füleki farkasok
TRLB Senior

Jozef Fridrich

LK Divín SVK0274
TRLB Veterán

Ján Kapec

LK Divín SVK0273
TRLB Veterán

Stanislav Bočkay

LK 3beč Partizánske SVK0922
TRRB Deti

Peter Šiagi

ŠK ORLÍK SLIAČ
TRRB Deti

Ivan Georgiev

ŠK ORLÍK SLIAČ
TRRB Deti

Gabriela Farkašová

Individuálny člen SVK1043
TRRB Kadet

Matúš Rybár

ŠK ORLÍK SLIAČ
TRRB Kadet

Dávid Lorinčík

Individuálny člen SVK1026
TRRB Kadet

Frederika Piarová

ŠK ORLÍK SLIAČ
TRRB Senior

Miroslav Liška

TRRB Senior

István Kövesligeti

Salgótarjáni Párducok 7439
TRRB Senior

Attila Bukovszky

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0957
TRRB Senior

Michal Samuel

SVK0947
TRRB Senior

Rudolf Hofierka

SVK0943
TRRB Senior

László Major

Vitalitás SE Hun
TRRB Senior

Gabriel Farkaš

Individuálny člen SVK1057
TRRB Senior

Mária Kumštárová

LK Divín SVK0682
TRRB Senior

Krisztina Bukovszky Attiláné

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0477
TRRB Senior

ing. Dana Maková

SVK0945
TRRB Senior

Stanislava Hofierková

SVK0944
TRRB Veterán

László Kliebert

HUN
TRRB Veterán

Ervin Šišák

Štatistika: 26 Zlatých, 17 Strieborných, 7 Bronzových. Obedov navyše 10.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba