Prihlasovací formulár
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2019 - 7.kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 12.09.2019 - 12:00
Na súťaž je obmedzený maximálny počet súťažiacich na 200

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
190
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Róbert Szúdor

ŠK Orlík SLIAČ SVK1544
BB Deti

Martin Berec

LK 3beč Partizánske SVK1472
BB Deti

Samuel Földeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK1398
BB Deti

Michal Zúr

Lukostrelecký klub route 66 SVK1556
BB Deti

Alžbeta Vargová

Lukostrelecký klub Stupava SVK1490
BB Deti

Viktoria Prokopová

Lukostrelecký klub Stupava SVK1470
BB Deti

Lucia Patáková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1551
BB Deti

Lenka Landlová

Lukostrelecký klub Stupava SVK1515
BB Deti

Sára Brozmanová

Lukostrelecký klub route 66 SVK1314
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Róbert Bejtic

ŠK Orlík SLIAČ SVK1290
BB Kadet

Eliska Filipova

Lukostrelecký klub Stupava SVK1326
BB Kadet

Sofia Malá

ŠK Orlík SLIAČ SVK1545
BB Kadet

Olívia Kreutzová

SVK1493
BB Kadet

Lenka Lopušná

Lukostrelecký klub route 66 SVK1459
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior

Peter Sebők

Bősi Rétisas Íjászklub SVK1505
BB Senior

Ján Varga

Lukostrelecký klub Stupava SVK1513
BB Senior

Ladislav Kajma

LK Hubert Arrows SVK1159
BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Ondrej Janšto

SVK0972
BB Senior

Dalibor Halík

LŠLK Liptovský Mikuláš SVK0925
BB Senior

Josef Ehrenreiter

BSV-Potzneusiedl ATU0689
BB Senior

Peter Dobiáš

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1528
BB Senior

Marek Paták

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1552
BB Senior

Benjamín Kun

LK Hubert Arrows SVK1012
BB Senior

Jozef Žitňanský

Individuálny člen SVK1483
BB Senior

Miriam Eliášová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1004
BB Senior

Daniela Kubišová

LK Divín SVK0330
BB Senior

Edita Mlinkovicsová

LK Hubert Arrows SVK1115
BB Veterán

Juraj Čulák Ing.

KŠL Robin Zvolen SVK0584
BB Veterán

Ján Čeman

LK Divín SVK0917
BB Veterán

Ivan Filip

Lukostrelecký klub Stupava SVK1325
BB Veterán

Daniel Štorcel

SVK1212
BB Veterán

Gustav Kendera

LO TJ Slávia Právnik Bratislava SVK1474
BB Veterán

Daniel Štefaňák

indi BA SVK0715
BB Veterán

Ladislav Dorčák Ing.

XX SVK0675
BB Veterán

Ján Kúdela

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0499
CRB Senior

Roland Keseli

LK Hubert Arrows SVK1210
CRB Senior

Géza Dósa

LK Artemis Dvory nad Žitavou SVK0029
CU Deti

Dárius Tóth

LK Hubert Arrows SVK1141
CU Kadet

Alexandra Kašubová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1137
CU Senior

Ľuboš Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0465
CU Senior

Pavol Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0375
CU Senior

Juraj Pagáčik Ing.

LK Reflex Žilina SVK0072
CU Senior

Rastislav Žídek

LK Orava Bobrov SVK0003
CU Senior

Tomáš Szabó

Geronimo Trnava SVK0501
CU Senior

Karol Deák Ing.

LK Hubert Arrows SVK0565
CU Senior

Dávid Kondicz

SVK1546
CU Senior

Peter Jankovič

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0034
CU Veterán

Anna Žideková

LK Orava Bobrov SVK0006
HU Deti

Samuel Sebastián Sádecký

ŠK Orlík SLIAČ SVK1266
HU Deti

Matej Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK1391
HU Deti

Stella Nagyferencz

Individuálny člen SVK1161
HU Deti

Nella Alexandra Sádecká

ŠK Orlík SLIAČ SVK1443
HU Kadet

Maroš Tlachač

LK Varín 3D SVK0723
HU Kadet

Ivan Georgiev

ŠK Orlík SLIAČ SVK1267
HU Kadet

LAURA ANTAL HEGEDŰS

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1543
HU Kadet

Henrietta Nagyferencz

Individuálny člen SVK1162
HU Senior

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas SVK0114
HU Senior

Kristián Fülemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Tomáš Gajdoš

LK Legolas SVK1643
HU Senior

Attila Szabó

SZIU SVK0062
HU Senior

Ladislav Nagyferencz

Individuálny člen SVK1160
HU Senior

Ladislav Kiss

SVK1139
HU Senior

Róbert Goč

SVK1549
HU Senior

Jozef Zsido

SVK1550
HU Senior

Vincent Szabo

SZIU SVK0701
HU Senior

Tomáš Fidrich

SVK1456
HU Senior

Michal Brozman

Lukostrelecký klub route 66 SVK1121
HU Senior

Stanislav Kollár

SVK1619
HU Senior

Diana Hamáry Gurová

ŠK Orlík SLIAČ SVK1262
HU Veterán

Ľuboš Mordin

SVK1605
HU Veterán

Karol Spanyo

LK Legolas SVK0620
HU Veterán

Ivan Hudec

SVK0666
HU Veterán

Tibor Lévay

SVK0317
HU Veterán

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán

Daniel Benik

Individuálny člen SVK0596
OL Deti

Filip Pagáčik

LK Reflex Žilina SVK0573
OL Kadet

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0658
OL Kadet

Samuel Marušinec

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1611
OL Kadet

Alex Pattermann

Lukostrelecký klub - lukostreľba Svit SVK1224
OL Kadet

Alex Mlinkovics

LK Hubert Arrows SVK1112
OL Kadet

Ema Košarišťanová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1008
OL Veterán

František Varga

LK TAS Leles SVK0818
PBHB Deti

Samuel Jerguš Rábek

LK 3beč Partizánske SVK1318
PBHB Deti

Daniel Mavrák ml.

LK 3beč Partizánske SVK1418
PBHB Deti

Jakub Lukáč

LK Hubert Arrows SVK1518
PBHB Kadet

Evelin Mihályiová

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok SVK1357
PBHB Senior

Jozef Baláž

SVK1623
PBHB Senior

Daniel Mavrák

LK 3beč Partizánske SVK1416
PBHB Senior

Ľuboš Dovrtel

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0348
PBHB Senior

Maroš Kolesnáč

LK 3beč Partizánske SVK1320
PBHB Senior

Ľubomír Králik

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK0649
PBHB Senior

Ľubomír Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0888
PBHB Senior

Ján Rys

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0349
PBHB Senior

Marek Ťažiar

LK Epirus SVK1724
PBHB Senior

Dušan Kulisievič Mgr.

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0422
PBHB Senior

Viera Majchrovičová

SVK1231
PBHB Senior

Mária Dobríková

SVK0948
PBHB Senior

Zuzana Králiková

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1203
PBHB Senior

Miroslav Svetlošák

Zámocká skupina historickej lukostreľby Aquilas SVK1613
PBHB Veterán

Miroslav štanga

LK Epirus SVK0514
TRLB Deti

Benjamín Žember

LK 3beč Partizánske SVK1158
TRLB Deti

Martin Mikulec

SVK1583
TRLB Deti

Katarína Michalcová

individuálny člen SVK1176
TRLB Kadet

Lukáš Hošek

LK 3beč Partizánske SVK1535
TRLB Kadet

Tomáš Tlachač

LK Varín 3D SVK0722
TRLB Kadet

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Senior

Imrich Csizmadia ,Ing.

LK X-FOCUS Prešov SVK1188
TRLB Senior

Peter Štromajer

LK PERUN SVK1344
TRLB Senior

Rastislav Sarka

LK Sagittarius SVK0923
TRLB Senior

Śtefan Myśiak

CHimera CZE1625
TRLB Senior

Michal Švec

SVK1285
TRLB Senior

Miroslav Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK0868
TRLB Senior

Peter Karcel

SVK0890
TRLB Senior

Peter Bača

LK X-FOCUS Prešov SVK0961
TRLB Senior

Ladislav Darázs

LK Hubert Arrows SVK0476
TRLB Senior

Vladimír Fryk

LK X-FOCUS Prešov SVK1189
TRLB Senior

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRLB Senior

Samuel Chrastina

TJ Sokol Trenčianske Stankovce SVK0309
TRLB Senior

Monika Krasňanská

BSH SVK1131
TRLB Senior

Barbora Majchrovičová

SVK1232
TRLB Senior

Mária Pátková

LK 3beč Partizánske SVK1244
TRLB Senior

Miroslava Sojčáková

SVK1123
TRLB Senior

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Senior

Mária Darázs Mgr.

LK Hubert Arrows SVK0497
TRLB Senior

Barbara Benkovičová

LK 3beč Partizánske SVK1639
TRLB Veterán

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Veterán

Ivan Majchrovič

SVK1230
TRLB Veterán

Daniel Hubač

SVK0942
TRLB Veterán

Peter Bernát

Rakovice SVK0435
TRLB Veterán

František Kondicz

LK Artemis Dvory nad Žitavou SVK0030
TRRB Deti

Maxim Huťan

ARQUITIS Blatnica SVK1553
TRRB Deti

Matúš Kúdela

LK 3beč Partizánske SVK1450
TRRB Deti

Erik Stieranka

SVK1254
TRRB Deti

Pavol Šulek

LK Divín SVK1475
TRRB Deti

Jakub Sekerka

ARQUITIS Blatnica SVK1389
TRRB Deti

Tomáš Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1142
TRRB Deti

Samuel Chochula

LK 3beč Partizánske SVK0746
TRRB Deti

Dorotka Dubná

SVK1414
TRRB Deti

Lea Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0659
TRRB Deti

Ema Hudecová

LO 3D Sokol SVK1140
TRRB Deti

Sofia Dobiášová

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1527
TRRB Kadet

Jakub Záujec

SVK1261
TRRB Kadet

Nela Žitňanská

Individuálny člen SVK1449
TRRB Kadet

Diana Orságová

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1420
TRRB Kadet

Tünde Baranyai

LK Hubert Arrows SVK1130
TRRB Senior

Igor Krasňanský

BSH SVK0918
TRRB Senior

Dušan Körmöczy

SVK0637
TRRB Senior

Matej Huťan

ARQUITIS Blatnica SVK1609
TRRB Senior

Juraj Gavač

HH3D SVK1060
TRRB Senior

Michal Briatka

LK Epirus SVK0491
TRRB Senior

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
TRRB Senior

Milan Nitrabor Lukáč

LK Hubert Arrows SVK1517
TRRB Senior

Michal Sekerka

ARQUITIS Blatnica SVK1388
TRRB Senior

Martin Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1143
TRRB Senior

Jaroslav Šalamún

Lukostrelec BB SVK1279
TRRB Senior

Michal Samuel

LK Dobšiná SVK0947
TRRB Senior

Rastislav Mikulec

SVK1582
TRRB Senior

Robert Dzielava

SVK1607
TRRB Senior

Stanislav STACH

LK X-FOCUS Prešov SVK1453
TRRB Senior

Lukas Jakubko, Ing.

LK X-FOCUS Prešov SVK1185
TRRB Senior

Roman Majerčík

SVK1581
TRRB Senior

Ján Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

Dušan Binder

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRRB Senior

Pavol Cíbik

BS Hohenau SVK0985
TRRB Senior

Zsolt Baranyai

LK Hubert Arrows SVK0838
TRRB Senior

Dávid Kobera

SVK1375
TRRB Senior

Tibor Mažgut

Partizanske SVK1367
TRRB Senior

Jozef Krajčovič

Bősi Rétisas Íjászklub SVK1507
TRRB Senior

Dušan Medveď

SVK1594
TRRB Senior

Róbert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Senior

Michaela Gilániová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
TRRB Senior

Anna Sarková

SVK1056
TRRB Senior

Gabriela Sárková Mgr.

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0372
TRRB Senior

Lívia Rakovská

SVK0000
TRRB Senior

Erika Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0921
TRRB Senior

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Senior

Katarína Hudecová

LO 3D Sokol SVK1321
TRRB Senior

Mária Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0611
TRRB Senior

Milada Štefaňáková

indi BA SVK0716
TRRB Senior

Katarína Žitňanská

Individuálny člen SVK1482
TRRB Veterán

Ladislav Csomor

Bősi Rétisas Íjászklub SVK1508
TRRB Veterán

Ján Bitto

SVK1423
TRRB Veterán

Ľubomír Bátora

Individuálny člen SVK1530
TRRB Veterán

Bohumil Kocourek

AC Nove Zamky SVK0379
TRRB Veterán

Pavel Orság

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1419
TRRB Veterán

Maria Bernátová

Rakovice SVK0920
Štatistika: 43 Zlatých, 30 Strieborných, 22 Bronzových. Obedov navyše 16.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba