Prihlasovací formulár
SLOVENSKÝ POHÁR SLA 3D 2018 - 3.kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 09.05.2018 - 20:55
Na súťaž je obmedzený maximálny počet súťažiacich na 224

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
158
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub VT Číslo licencie
BB Deti

Matej Mala

SVK0884
BB Deti

Peter Šiagi

ŠK Orlík SLIAČ SVK1273
BB Deti

Matej Mala

ŠK Orlík SLIAČ
BB Deti

Ivan Georgiev

ŠK Orlík SLIAČ MS.VT SVK1267
BB Deti

Samuel Földeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK1398
BB Deti

Róbert Bejtic

ŠK Orlík SLIAČ III.VT SVK1290
BB Deti

Nella Alexandra Sádecká

ŠK Orlík SLIAČ SVK1443
BB Deti

Nina Hubíková

SVK1434
BB Deti

Nikola Oterová

SVK1257
BB Kadet

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0658
BB Kadet

Marek Topoli

SLK Spišské Vlachy SVK1206
BB Kadet

Sebastián Ondík

SLK Spišské Vlachy SVK1397
BB Kadet

Milan Čabala

ŠK Orlík SLIAČ SVK1268
BB Kadet

Sebastián Kun

LK Hubert Arrows SVK1014
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Ema Čabalová

ŠK Orlík SLIAČ SVK1289
BB Senior

Ladislav Kajma

LK Hubert Arrows SVK1159
BB Senior

István Kovesligeti

HU7439
BB Senior

Ondrej Janšto

SVK0972
BB Senior

Peter Michlík

SLK Spišské Vlachy SVK0336
BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior

Jozef Kožár

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0911
BB Senior

Benjamín Kun

LK Hubert Arrows SVK1012
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior

Marián Bosý Ing.

LK Hubert Arrows SVK0677
BB Senior

Daniel Otero

SVK1058
BB Senior

Ivana Šáleková

LO 3D Sokol SVK1165
BB Senior

Miriam Eliášová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1004
BB Senior

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Veterán

Juraj Čulák Ing.

KŠL Robin Zvolen III.VT SVK0584
BB Veterán

František Varga

LK TAS Leles SVK0818
BB Veterán

Pavol Kamenický

SLK Spišské Vlachy SVK1396
BB Veterán

Jan Čeman

LK Divín SVK0917
CB Senior

Lukáš Čurilla

SLK Spišské Vlachy SVK1198
CRB Senior

Roman Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0601
CRB Senior

Miroslav Loch

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0524
CRB Senior

János Veres

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0653
CRB Senior

Katarína Lochová

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0525
CU Deti

Alexandra Kašubová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1137
CU Deti

Liliana Uhrínová

SLK Spišské Vlachy SVK1209
CU Deti

Karina Kamenická

SLK Spišské Vlachy SVK0770
CU Kadet

Samuel Schovanec

ARQUITIS Blatnica SVK1138
CU Senior

FERENCZ CSAPÓ

HU4376
CU Senior

DÁVID KIRÁLY

HU1153
CU Senior

DÁVID KIRÁLY

Miskolci Íjász Egylet HUN1153
CU Senior

Ján Sakmar

SLK Spišské Vlachy SVK0335
CU Senior

Marek Úradníček

SVK1455
CU Senior

FERENCZ CSAPÓ

HUN4376
CU Senior

Pavol Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0375
CU Senior

Peter Jankovič

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0034
CU Senior

Rastislav Žídek

LK Orava Bobrov SVK0003
CU Senior

Ľuboš Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0465
CU Veterán

Karol Deák Ing.

LK Hubert Arrows SVK0565
HU Deti

Leonard Pikla

SLK Spišské Vlachy SVK1044
HU Deti

Michal Šiagi

ŠK Orlík SLIAČ SVK1442
HU Deti

Matej Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK1391
HU Deti

Stella Nagyferencz

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1161
HU Kadet

Samuel Sedlaček

SVK1304
HU Kadet

Henrietta Nagyverencz

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1162
HU Senior

Kristian Fulemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Gabriel Kačmarik

LK TAS Leles SVK0575
HU Senior

Attila Szabó

SZIU SVK0062
HU Senior

Ladislav Nagyferencz

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1160
HU Senior

JENŐ NEUFELD

HU3141
HU Senior

Mgr. Tibor Gonda

LK VICTORIA Želovce SVK0652
HU Senior

Ladislav Kiss

SVK1139
HU Senior

JENŐ NEUFELD

EGER HUN3141
HU Senior

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas SVK0114
HU Senior

Michal Feledy

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1020
HU Senior

Adrian Sedlaček

SVK0289
HU Senior

Attila Szabó

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK1148
HU Senior

Jenő Farkas

SZIU SVK1172
HU Senior

Imrich Hudec

SZIU SVK1392
HU Senior

Mária Farkas

SZIU SVK1173
HU Senior

Diana Hamáry Gurová

ŠK Orlík SLIAČ SVK1262
HU Veterán

GÁBOR KECZELI

HU5662
HU Veterán

GÁBOR KECZELI

BUJÁK HUN5662
HU Veterán

Karol Spanyo

LK Legolas SVK0620
HU Veterán

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0317
HU Veterán

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán

Jaroslav Žubrietovsky

i.ć.Lućenec SVK0563
OL Deti

Jakub Masloviak

SLK Spišské Vlachy SVK1202
OL Deti

Samuel Sebastián Sádecký

ŠK Orlík SLIAČ II.VT SVK1266
OL Deti

Róbert Pobiják

Lukostrelecký klub - lukostreľba Svit SVK1222
OL Deti

Monika Topoliová

SLK Spišské Vlachy SVK1205
OL Kadet

Samuel Varga

Lukostrelecký klub - lukostreľba Svit SVK1223
OL Kadet

Alex Pattermann

Lukostrelecký klub - lukostreľba Svit SVK1224
OL Kadet

Ema Košarišťanová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1008
PBHB Deti

Daniel Mavrák ml.

LK 3beč Partizánske SVK1418
PBHB Deti

Samuel Jerguš Rábek

LK 3beč Partizánske SVK1318
PBHB Kadet

Lukáš Václav

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0804
PBHB Senior

Daniel Mavrák

LK 3beč Partizánske SVK1416
PBHB Senior

Maroš Kolesnáč

LK 3beč Partizánske SVK1320
PBHB Senior

Ľubomír Pikla

SLK Spišské Vlachy SVK1045
PBHB Senior

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior

Tomás Bodor

PBHB Senior

Michaela Kyselová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
PBHB Veterán

Július Kázsmér

LK TAS Leles SVK0820
PBHB Veterán

Márti Dávid

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
TRLB Deti

Benjamín Žember

LK 3beč Partizánske SVK1158
TRLB Deti

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Deti

Katarína Michalcová

LK Lieska SVK1176
TRLB Senior

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Senior

Stefan Mysiak

CHimera HKralove CZE1625
TRLB Senior

Vladimír Šálek

LO 3D Sokol SVK1066
TRLB Senior

Stefan Mysiak

CZ1625
TRLB Senior

Loránt Lukács

Individuálny člen SVK0326
TRLB Senior

Miroslav Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK0868
TRLB Senior

Dušan Binder

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior

Ján Kováčik

SVK0946
TRLB Senior

Peter Karcel

LK Dobšiná SVK0890
TRLB Senior

Peter Gramanich Štromajer

LK PERUN SVK1344
TRLB Senior

Miroslava Michalcová

LK Lieska SVK1123
TRLB Senior

Vladimíra Šáleková

LO 3D Sokol SVK1166
TRLB Senior

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Veterán

VIKTOR DEMETER

TISZAPALKONYA HUN5149
TRLB Veterán

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Veterán

Stanislav Bočkay

LK 3beč Partizánske SVK0922
TRRB Deti

Adam Hýroš

TRRB Deti

Benjamín Novanský

ARQUITIS Blatnica SVK1296
TRRB Deti

Adam Hýroš

SVK1309
TRRB Deti

Juraj Rychtárech

Lukostrelecký klub Turiec SVK1005
TRRB Deti

Alex Hubík

SVK1433
TRRB Deti

Samuel Chochula

LK 3beč Partizánske SVK0746
TRRB Deti

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica SVK0831
TRRB Deti

Emma Mendelová

ARQUITIS Blatnica SVK0754
TRRB Deti

Dorota Košová

ARQUITIS Blatnica SVK0849
TRRB Kadet

OLIVÉR KODÁK

HU10060
TRRB Kadet

OLIVÉR KODÁK

BUJAK HUN10060
TRRB Kadet

Ondrej Škorňák

LK 3beč Partizánske SVK0975
TRRB Kadet

Marek Naď

SVK1280
TRRB Kadet

Marian Chudík

HORNÉ HÚŠČIE 3D I.VT SVK1119
TRRB Kadet

Veronika Janštová

SVK0971
TRRB Senior

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D II.VT SVK0693
TRRB Senior

Miloslav Košík

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0589
TRRB Senior

Jozef Hýroš

TRRB Senior

Miroslav Mendel

ARQUITIS Blatnica SVK0755
TRRB Senior

Dušan Körmöczy

SVK0637
TRRB Senior

Jozef Hýroš

SVK1311
TRRB Senior

Dalibor Halík

LŠLK Liptovský Mikuláš II.VT SVK0925
TRRB Senior

Ján Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

Michal Samuel

LK Dobšiná SVK0947
TRRB Senior

Jaroslav Šalamún

Lukostrelec BB SVK1279
TRRB Senior

Michal Guldan

SVK1435
TRRB Senior

Ladislav Tóth

Fiľakovskí vlci - Füleki Farkasok III.VT SVK1401
TRRB Senior

Imrich Bodor

TRRB Senior

Róbert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
TRRB Senior

Éva KECZELINÉ HORVÁTH

HU6293
TRRB Senior

ÉVA KECZELINÉ HORVÁTH

BUJÁK HUN6293
TRRB Senior

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Senior

Erika Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D II.VT SVK0921
TRRB Senior

Andrea Szabóová

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK1149
TRRB Veterán

Dušan Petrovaj

ML SVK0936
TRRB Veterán

Rudolf Michalčík

Lukostrelecké združenie Zlatý jeleň Hurbanovo, Aranyszarvas Íjász Egyesület Ógyalla SVK1150
TRRB Veterán

Peter Hirjak

LO 3D Sokol SVK0469
TRRB Veterán

Ladislav Piroha

LK Varín 3D SVK0556
Štatistika: 43 Zlatých, 27 Strieborných, 22 Bronzových. Obedov navyše 22.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba