Prihlasovací formulár
Slovenský Pohár - 9.kolo

Oznam:

​Súťaže sa môžu zúčastniť iba držitelia príslušných licencii.

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 14.07.2016 - 14:00
Na súťaž je obmedzený maximálny počet súťažiacich na 210

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
122
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0808
BB Deti

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0714
BB Deti

Tereza Knižková

Lukostrelec BB SVK0844
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Maroš Machán

LO Malinovo SVK0535
BB Kadet

Kristof Papp

LK TAS Leles SVK0816
BB Kadet

Diana Šarinová

SVK0955
BB Senior

Štefan Myšiak

Hunter Malá Fatra SVK0142
BB Senior

Erik Iskerka

I.člen SVK9999
BB Senior

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0400
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Senior

Miriam Eliašová

ARQUITIS Blatnica SVK1004
BB Senior

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Veterán

Jan Čeman

LK Divín SVK0917
BB Veterán

Štefan Bozo

LK VICTORIA Želovce SVK0939
BB Veterán

Miroslav Koncek

LaPk Elan SVK0663
BB Veterán

Miroslav Kontina

LK Epirus SVK0952
BB Veterán

Vladimír Sedilek

individuálny SVK1076
BB Veterán

Stanislav Gažík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK1019
CRB Kadet

Timothy Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0602
CRB Senior

Peter Puffler

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0934
CRB Senior

János Veres

SVK0653
CRB Senior

Katarína Lochová

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0525
CU Senior

Milan Bombuškár

SVK0048
CU Senior

Rastislav Žídek

LK Orava Bobrov SVK0003
CU Veterán

Peter Kaplavka

1021
CU Veterán

Anna Žideková

LK Orava Bobrov SVK0006
HU Deti

Martin Krnáč

SVK0000
HU Deti

Filip Kováč

LO 3D Sokol SVK0750
HU Kadet

Andrej Šluch

SVK1051
HU Kadet

Rastislav Kováč ml.

LO 3D Sokol SVK0749
HU Kadet

Veronika Vilimová

LK Dobšiná SVK0463
HU Kadet

Viktória Vilimová

LK Dobšiná SVK0464
HU Kadet

Viktória Kormošová

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0425
HU Senior

Juraj Radix Koreň

LK Divín SVK0279
HU Senior

Michal Feledy

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1020
HU Senior

Tibor Gonda

LK VICTORIA Želovce SVK0652
HU Senior

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas SVK0114
HU Senior

Kristian Fulemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Gabriel Popovič

I.Č. Lučenec SVK0413
HU Senior

Ladislav Hegedüs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0680
HU Senior

Jan Jasečko

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0855
HU Senior

Miroslav Osa

SVK0621
HU Veterán

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán

Jaroslav Žubrietovsky

i.č. SVK0563
HU Veterán

Karol Spanyo

LK Legolas SVK0620
HU Veterán

Ivan Hudec

LK 3beč Partizánske SVK0666
HU Veterán

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0317
HU Veterán

Daniel Benik

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0596
OL Senior

Dušan Körmöczy

SVK0637
OL Veterán

František Varga

LK TAS Leles SVK0818
PBHB Senior

Stanislav Michalička

SVK0941
PBHB Senior

Ľubomír Králik

LK Varín 3D SVK0649
PBHB Senior

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
PBHB Senior

Mária Kramplová

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0611
PBHB Senior

Mária Dobríková

LK Dobšiná SVK0948
PBHB Senior

Michaela Kyselová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
PBHB Veterán

Ladislav Dorčák Ing.

SVK0675
PBHB Veterán

Julius Kazsmer

LK TAS Leles SVK0820
PBHB Veterán

Štefan Kocúr

LK Divín SVK0605
PBHB Veterán

Štefan Kovács

TAS Leles SVK0839
TRLB Deti

Tomáš Tlachač

LK Varín 3D SVK0722
TRLB Deti

Miroslav Janík

LK Varín SVK0489
TRLB Deti

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Kadet

Samuel Sogel

SVK0325
TRLB Senior

Jozef Kožár

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0911
TRLB Senior

Dušan Binder Ing.

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior

Peter Karcel

LK Dobšiná SVK0890
TRLB Senior

Ján Kováčik

SVK0946
TRLB Senior

Miroslav Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK0868
TRLB Senior

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0660
TRLB Senior

Loránt Lukács

SVK0326
TRLB Senior

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0713
TRLB Senior

Bohumil Paľo Ing.

LK Varín 3D SVK0508
TRLB Senior

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRLB Senior

Katarina Tlachačová

LK Varín 3D SVK0809
TRLB Senior

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Veterán

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Veterán

Jozef Ďugel st.

LK Varín 3D SVK0343
TRLB Veterán

Jozef Matejov JUDr.

LK 3beč Partizánske SVK0664
TRLB Veterán

Ján Kapec

LK Divín SVK0273
TRLB Veterán

Daniel Hubač

SVK0942
TRRB Deti

Maroš Tlachač

LK Varín 3D SVK0723
TRRB Deti

Juraj Rychtárech

ARQUITIS Blatnica SVK1005
TRRB Deti

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica SVK0831
TRRB Deti

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0658
TRRB Deti

Filip Mintál

LK Varín 3D SVK0990
TRRB Deti

Miroslav Cibula

LK 3beč Partizánske SVK0999
TRRB Deti

Gabriela Farkašová

LK Divín SVK1043
TRRB Deti

Ema Košarišťanová

ARQUITIS Blatnica SVK1008
TRRB Deti

Emma Mendelová

ARQUITIS Blatnica SVK0754
TRRB Deti

Dorota Kosová

ARQUITIS Blatnica SVK0849
TRRB Kadet

David Lorinčik

LK Divin
TRRB Kadet

Branislav Tlachač

LK Varín 3D SVK0724
TRRB Kadet

Ondrej Škorňák

LK 3beč Partizánske SVK0975
TRRB Kadet

Veronika Janštová

xxx SVK0971
TRRB Kadet

Patrícia Uhrínová

I.člen SVK0000
TRRB Kadet

Zuzana Gulášová

LK Varín SVK0627
TRRB Senior

Michal Briatka

LK Epirus SVK0491
TRRB Senior

Ondrej Janšto

xxx SVK0972
TRRB Senior

Robert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior

Gabriel Farkaš

LK Divín SVK1057
TRRB Senior

Michal Samuel

LK Dobšiná SVK0947
TRRB Senior

Dalibor Hálik

SVK0925
TRRB Senior

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0693
TRRB Senior

Tomáš Zrubek

ARQUITIS Blatnica SVK0903
TRRB Senior

Pavol Durec

ARQUITIS Blatnica SVK0956
TRRB Senior

Ján Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

Erika Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0921
TRRB Senior

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Senior

ing. Dana Maková

SVK0945
TRRB Senior

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Senior

Henrieta Križanová

LO Malinovo SVK0842
TRRB Senior

Mária Kumštárová

LK Divín SVK0682
TRRB Veterán

Miroslav Štanga

LK Epirus SVK0514
TRRB Veterán

Bohumil Kocourek

ind. SVK0379
TRRB Veterán

Ladislav Piroha

LK Varín 3D SVK0556
TRRB Veterán

Peter Krištofík

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0370
TRRB Veterán

Jaroslav Orság

SK Hodonín CZE1377
Štatistika: 36 Zlatých, 26 Strieborných, 19 Bronzových. Obedov navyše 17.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba