Prihlasovací formulár
Slovenský Pohár - 8.kolo

Oznam:

​Súťaže sa môžu zúčastniť iba držitelia príslušných licencii.

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 28.06.2016 - 23:59

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
129
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Ronald Botlík

Ivanská lukostrelecká družina SVK1017
BB Deti

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0714
BB Deti

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0808
BB Deti

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Deti

Zina Valachová

Lukostrelec BB SVK1073
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Kristof Papp

LK TAS Leles SVK0816
BB Kadet

Maroš Machán

LO Malinovo SVK0535
BB Kadet

Ivan Kovács

LO Malinovo SVK0797
BB Kadet

Karin Kovácsová

LO Malinovo SVK0981
BB Kadet

Nicol KLčová

LO Malinovo SVK1048
BB Kadet

Diana Šarinová

SVK0955
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior

Peter Valach

Lukostrelec BB SVK0885
BB Senior

Dušan Franců, Ing.

Ivanská lukostrelecká družina SVK0679
BB Senior

Lubomír Styk

Lukostrelec BB SVK0887
BB Senior

Jaroslav Ceniga

LO 3D Sokol SVK0973
BB Senior

Peter Horňák

LK Epirus SVK0353
BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0400
BB Senior

Benjamín Kun

LK Hubert Arrows SVK1012
BB Senior

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Senior

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Senior

Miriam Eliášová

ARQUITIS Blatnica SVK1004
BB Veterán

Vladimír Sedilek

individuálny SVK1076
BB Veterán

Miroslav Kontina

LK Epirus SVK0952
BB Veterán

Štefan Bozo

LK VICTORIA Želovce SVK0939
BB Veterán

Stanislav Gažík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK1019
BB Veterán

Miroslav Koncek

LaPK Elan SVK0663
BB Veterán

Daniel Štefaňák

indi Ba SVK0715
CU Senior

Peter Jankovič

SVK0034
CU Senior

Anton Kvaltín

Individuálny člen SVK1099
CU Veterán

Juraj Jamrich Ing.

Archery club Villa Diana SVK0044
CU Veterán

Karol Deák

LK Hubert arrows SVK0565
HU Deti

Filip Kováč

LO 3D Sokol SVK0750
HU Deti

Tomáš Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0901
HU Deti

David Cíbik

LK Sagittarius SVK0984
HU Kadet

Rastislav Kováč ml.

LO 3D Sokol SVK0749
HU Senior

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Senior

Ľuboš Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0465
HU Senior

Kristian Fulemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas SVK0114
HU Senior

Soňa Chochulová

LK 3beč Partizánske SVK0745
HU Veterán

Karol Spanyo

LK Legolas SVK0620
HU Veterán

Ivan Hudec

LK 3beč Partizánske SVK0666
HU Veterán

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0317
OL Senior

Dušan Körmöczy

SVK0637
OL Senior

Lubomír Novák

LO 3D Sokol SVK0967
OL Veterán

František Varga

LK TAS Leles SVK0818
PBHB Deti

Alex Szekeres

SVK0928
PBHB Senior

Tomáš Skrucaný

LK Varín 3D SVK1100
PBHB Senior

Ľubomír Králik

LK Varín 3D SVK0649
PBHB Senior

Marian Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0930
PBHB Senior

František Szekeres

SVK0929
PBHB Senior

Stanislav Michalička

SVK0941
PBHB Senior

Peter Mezzei

Lk Fekete Sólyom SVK0744
PBHB Senior

Tomas Skrucany

PBHB Senior

Zuzana Hicklová

LK Epirus SVK0968
PBHB Senior

Mária Dobríková

LK Dobšiná SVK0948
PBHB Senior

Mária Kramplová

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0611
PBHB Senior

Janka Husariková

LO 3D Sokol SVK0974
PBHB Veterán

Julius Kazsmer

LK TAS Leles SVK0820
TRLB Deti

Timotej Paňák

LK Varín 3D SVK0532
TRLB Deti

Miroslav Janík

LK Varín 3D SVK0489
TRLB Deti

Oliver Žiška

LO 3D Sokol SVK0846
TRLB Deti

Tomáš Tlachač

LK Varín 3D SVK0722
TRLB Deti

Lea Cvečková

LK Varín 3D SVK1015
TRLB Deti

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Kadet

Filip Paňak

LK Varín 3D SVK0719
TRLB Kadet

Samuel Chrastina

LO 3D Sokol SVK0309
TRLB Kadet

Ema Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0991
TRLB Senior

Bohumil Paľo Ing.

LK Varín 3D SVK0508
TRLB Senior

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Senior

Pavol Magyarics

individuálny člen SVK0328
TRLB Senior

Viliam Paňák

LK Varín 3D SVK0719
TRLB Senior

Ladislav Darázs

LK Hubert Arrows SVK0476
TRLB Senior

Peter Karcel

LK Dobšiná SVK0890
TRLB Senior

Ján Kováčik

SVK0946
TRLB Senior

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0713
TRLB Senior

Radovan Emanuel

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0688
TRLB Senior

Rastislav Sarka

LK Sagittarius SVK0923
TRLB Senior

Miroslav Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK0868
TRLB Senior

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Senior

Tatiana Mandaková

LO 3D Sokol SVK0969
TRLB Senior

Katarina Tlachačová

LK Varín 3D SVK0809
TRLB Senior

Mária Darázs Mgr.

LK Hubert Arrows SVK0497
TRLB Veterán

Daniel Hubač

SVK0942
TRLB Veterán

Jozef Matejov JUDr.

LK 3beč Partizánske SVK0664
TRLB Veterán

Stanislav Bočkay

LK 3beč Partizánske SVK0922
TRLB Veterán

Jozef Ďugel st.

LK Varín 3D SVK0343
TRRB Deti

Matej Mistrík

LK Sagittarius SVK1075
TRRB Deti

Miroslav Cibula

LK 3beč Partizánske SVK0999
TRRB Deti

Marcel Korenčík ml.

LK 3beč Partizánske SVK0996
TRRB Deti

Filip Mintál

LK Varín 3D SVK0990
TRRB Deti

Samuel Chochula

LK 3beč Partizánske SVK0746
TRRB Deti

Kryštof Viceník

LK Phoenix Kostelec CZE1488
TRRB Deti

Maroš Tlachač

LK Varín 3D SVK0723
TRRB Deti

Juraj Rychtárech

ARQUITIS Blatnica SVK1005
TRRB Deti

Lenka Liptáková

LO 3D Sokol SVK0764
TRRB Deti

Ema Košarišťanová

ARQUITIS Blatnica SVK1008
TRRB Deti

Petra Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0992
TRRB Kadet

Róbert Polhorský

LO 3D Sokol SVK0174
TRRB Kadet

Martin Žiška

LO 3D Sokol SVK0595
TRRB Kadet

Šimon Strelčík

LK Varín 3D SVK0726
TRRB Kadet

Ondrej Škorňák

LK 3beč Partizánske SVK0975
TRRB Kadet

Veronika Janštová

xxx SVK0971
TRRB Senior

Ondrej Janšto

xxx SVK0972
TRRB Senior

Michal Briatka

LK Epirus SVK0491
TRRB Senior

Michal Samuel

LK Dobšiná SVK0947
TRRB Senior

Zsolt Baranyai

LK Hubert Arrows SVK0838
TRRB Senior

Petr Viceník

LK Phoenix Kostelec CZE1487
TRRB Senior

Ján Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

František Lipták

LO 3D Sokol SVK0966
TRRB Senior

Ladislav Madaj

LK Epirus SVK0953
TRRB Senior

Pavol Cíbik

LK Sagittarius SVK0985
TRRB Senior

Ferdinand Vlasatý

SVK0937
TRRB Senior

Vladimír Šálek

SVK1066
TRRB Senior

Dana Maková

SVK0945
TRRB Senior

Henrieta Križanová

LO Malinovo SVK0842
TRRB Senior

Milada Štefaňáková

indi Ba SVK0716
TRRB Senior

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Senior

Hana Jóžová

Ivanská lukostrelecká družina SVK0811
TRRB Veterán

Bohumil Kocourek

LK Legolas SVK0379
TRRB Veterán

Miroslav štanga

LK Epirus SVK0514
TRRB Veterán

Ladislav Piroha

LK Varín 3D SVK0556
TRRB Veterán

Peter Hirjak

LO 3D Sokol SVK0469
TRRB Veterán

Juraj Gavač

SVK106O
TRRB Veterán

Ján Skrúcaný

SVK1059
TRRB Veterán

Peter Krištofík

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0370
Štatistika: 34 Zlatých, 26 Strieborných, 21 Bronzových. Obedov navyše 13.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba