Prihlasovací formulár
Slovenský Pohár - 7.kolo

Oznam:

​Súťaže sa môžu zúčastniť iba držitelia príslušných licencii.

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 14.06.2016 - 23:59

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
121
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Deti

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0808
BB Deti

RONALD BOTLÍK

Ivanská Lukostrelecká Družina SVK1017
BB Deti

Viliam Apfel

ild rolnicky SVK1055
BB Deti

Jozef Šarmír

Ivanská lukostrelecká družina SVK0949
BB Deti

Natália Rímešová

Ivanská lukostrelecká družina SVK0951
BB Deti

Zina Valachová

Lukostrelec BB SVK1073
BB Deti

Tereza Knižková

Lukostrelec BB SVK0844
BB Senior

Stanislav Rímeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK0854
BB Senior

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0400
BB Senior

Dušan Franců, Ing.

Ivanská lukostrelecká družina SVK0679
BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Ján Kúdela

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0499
BB Senior

Peter Valach

Lukostrelec BB SVK0885
BB Senior

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior

Peter Horňák

LK Epirus SVK0353
BB Senior

Lubomír Styk

Lukostrelec BB SVK0887
BB Senior

Ivan Melkner

LO Malinovo SVK0826
BB Senior

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Senior

Miriam Eliášová

Arquitis Blatnica SVK1004
BB Senior

Michaela Franců

Ivanská lukostrelecká družina SVK0989
BB Veterán

Daniel Štefaňák

indi BA SVK0715
BB Veterán

Jozef Halan

LK PERUN SVK0777
BB Veterán

Miroslav Kontina

LK Epirus SVK0952
BB Veterán

Stanislav Gažík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK1019
BB Veterán

Vladimír Sedilek

individuálny SVK1076
BB Veterán

julius Radic

1sslk petrzalka 1683
BB Veterán

Miroslav Koncek

LaPK Elan SVK0663
BB Veterán

Anna Sedláková

1.SŠLK Petržalka SVK1070
CU Senior

Pavol Veselý

Archery Club Geronimo Trnava SVK0375
CU Senior

Peter Miček

1.SŠLK Petržalka SVK1069
CU Senior

Rastislav Žídek

LK Orava Bobrov SVK0003
CU Veterán

Karol Deák Ing.

LK Hubert Arrows SVK0565
CU Veterán

Anna Žideková

LK Orava Bobrov SVK0006
HU Deti

Filip Kováč

LO 3D Sokol SVK0750
HU Deti

Tomáš Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0901
HU Kadet

Andrej Šluch

SVK1051
HU Kadet

Rastislav Kováč ml.

LO 3D Sokol SVK0749
HU Senior

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas SVK0114
HU Senior

Kristian Fulemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Jan Jasečko

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0855
HU Senior

Ľuboš Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0465
HU Veterán

Ivan Hudec

LK 3beč Partizánske SVK0666
HU Veterán

Karol Spanyo

LK Legolas SVK0620
OL Senior

Dušan Körmöczy

SVK0637
OL Senior

Lubomír Novák

LO 3D Sokol SVK0967
PBHB Deti

Alex Szekeres

SVK0928
PBHB Kadet

Jakub Šiška

LK 3beč Partizánske SVK1002
PBHB Kadet

Filip Halo

LK 3beč Partizánske SVK0998
PBHB Senior

Luis Serra

XXX XXX
PBHB Senior

Peter Mezzei

Lk Fekete Sólyom SVK0744
PBHB Senior

Stanislav Michalička

SVK0941
PBHB Senior

František Szekeres

SVK0929
PBHB Senior

Marian Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0930
PBHB Senior

Ľubomír Králik

LK Varín 3D SVK0649
PBHB Senior

Mária Dobríková

LK Dobšiná SVK0948
PBHB Senior

Mária Kramplová

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0611
PBHB Senior

Zuzana Hicklová

LK Epirus SVK0968
TRLB Deti

Oliver Žiška

LO 3D Sokol SVK0846
TRLB Deti

Adela Bogárová

LO 3D Sokol SVK0763
TRLB Deti

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Kadet

Samuel Chrastina

LO 3D Sokol SVK0309
TRLB Senior

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Senior

Dominika Lochová

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0933
TRLB Senior

Radovan Emanuel Mgr.

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0688
TRLB Senior

Bohumil Paľo Ing.

LK Varín 3D SVK0508
TRLB Senior

Ladislav Darázs

LK Hubert Arrows SVK0476
TRLB Senior

Pavol Magyarics

individuálny člen SVK0328
TRLB Senior

Rastislav Sarka

LK Sagittarius SVK0923
TRLB Senior

Miroslav Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK0868
TRLB Senior

Dušan Binder Ing.

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRLB Senior

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0660
TRLB Senior

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Senior

Mária Bernátová

HH3D SVK0920
TRLB Senior

Mária Darázs Mgr.

LK Hubert Arrows SVK0497
TRLB Senior

Tatiana Mandaková

LO 3D Sokol SVK0969
TRLB Veterán

Peter Bernát

HH3D SVK0435
TRLB Veterán

Jozef Matejov JUDr.

LK 3beč Partizánske SVK0664
TRLB Veterán

Stanislav Bočkay

LK 3beč Partizánske SVK0922
TRRB Deti

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0658
TRRB Deti

Juraj Rychtárech

arquitis Blatnica SVK1005
TRRB Deti

Michael Stiglinc

LO Malinovo SVK0827
TRRB Deti

Miroslav Cibula

LK 3beč Partizánske SVK0999
TRRB Deti

Marcel Korenčík ml.

LK 3beč Partizánske SVK0996
TRRB Deti

Emma Mendelová

ARQUITIS Blatnica SVK0754
TRRB Deti

Dorota Kosová

ARQUITIS Blatnica SVK0849
TRRB Deti

Ema Košarišťanová

ARQUITIS Blatnica SVK1008
TRRB Deti

Zuzana Šmídová

SK Hodonín CZE1379
TRRB Deti

Lenka Liptáková

LO 3D Sokol SVK0764
TRRB Deti

Henrieta Sarková

LK Sagittarius xxx
TRRB Deti

Petra Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0992
TRRB Kadet

Matěj Šmída

SK Hodonín CZE1378
TRRB Kadet

Róbert Polhorský

LO 3D Sokol SVK0174
TRRB Kadet

Martin Žiška

LO 3D Sokol SVK0595
TRRB Kadet

Ondrej Škorňák

LK 3beč Partizánske SVK0975
TRRB Senior

Jozef Večerka

SK Hodonín CZE0341
TRRB Senior

Martin Javornícky

ARQUITIS Blatnica SVK0752
TRRB Senior

Robert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior

Michal Samuel

LK Dobšiná SVK0947
TRRB Senior

Miroslav Mendel

ARQUITIS Blatnica SVK0755
TRRB Senior

Ľubomír Málek Ing.

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0888
TRRB Senior

Tomáš Zrubek

ARQUITIS Blatnica SVK0903
TRRB Senior

Pavol Durec

ARQUITIS Blatnica SVK0956
TRRB Senior

Vladimír Šálek

SVK1066
TRRB Senior

Igor Krasňanský

SVK0918
TRRB Senior

Ján Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

František Lipták

LO 3D Sokol SVK0966
TRRB Senior

Juraj Gavač

SVK1060
TRRB Senior

Michal Briatka

LK Epirus SVK0491
TRRB Senior

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0693
TRRB Senior

Milada Štefaňáková

indi BA SVK0716
TRRB Senior

Gabriela Sárková Mgr.

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0372
TRRB Senior

Erika Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0921
TRRB Senior

Monika Krasňanská

TRRB Senior

Hana Jóžová

Ivanská lukostrelecká družina SVK0811
TRRB Senior

Anna Sarková

LK Sagittarius SVK1056
TRRB Senior

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Veterán

Jaroslav Orság

SK Hodonín CZE1377
TRRB Veterán

Peter Hirjak

LO 3D Sokol SVK0469
TRRB Veterán

Bohumil Kocourek

xxx SVK0379
Štatistika: 30 Zlatých, 24 Strieborných, 18 Bronzových. Obedov navyše 14.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba