Prihlasovací formulár
Slovenský Pohár - 2. kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 06.04.2016 - 5:55

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
164
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Matúš Orolin

KŠL Robin Zvolen SVK0902
BB Deti

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0714
BB Deti

Ronald Botlík

Ivanská lukostrelecká družina sk1017
BB Deti

Tereza Knižková

Lukostrelec BB SVK0844
BB Deti

Zina Valachová

Lukostrelec BB
BB Kadet

Kristof Papp

LK TAS Leles SVK0816
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Lukáš Václav

LO Malinovo SVK0804
BB Kadet

Diana Šarinová

0955
BB Senior

Dušan Franců, Ing.

Ivanská lukostrelecká družina SVK0679
BB Senior

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior

Stanislav Rímeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK0854
BB Senior

Peter Horňák

LK Epirus SVK0353
BB Senior

Filip Jakubec

LK Varín 3D SVK0828
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior

Jozef Mozeš

LO Malinovo SVK0931
BB Senior

Peter Valach

Lukostrelec BB SVK0885
BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Milan Harabin

LK Epirus SVK0913
BB Senior

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Senior

Miriam Eliašová

ARQUITIS Blatnica SVK1004
BB Senior

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Veterán

Miroslav Kontina

LK Epirus SVK0952
BB Veterán

Stanislav Gažík

Blue Arrows Viničné SLZ1483
BB Veterán

Miroslav Koncek

LaPK Elan SVK0807
BB Veterán

Štefan Bozó

LK VICTORIA Želovce SVK0939
BB Veterán

Jan Čeman

SVK0917
BB Veterán

František Varga

LK TAS Leles SVK0818
CRB Kadet

Timothy Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0602
CRB Senior

Miroslav Loch

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0524
CRB Senior

Peter Puffler

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0934
CRB Senior

János Veres

SVK0653
CRB Senior

Roman Zmeskal

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0601
CRB Senior

Katarína Lochová

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0525
CU Senior

Miroslav Gančár

LK Košice SVK0503
CU Senior

Jozef Bošanský

LK Hubert Arrows SVK0672
CU Senior

Pavol Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0375
CU Senior

Miloš Rozhoň

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0590
CU Senior

Marek Šitár

LK X-FOCUS Prešov SVK0731
CU Senior

Patrik Boledovič

SVK0424
CU Senior

Klaudia Szatmáriová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1037
CU Veterán

Karol Deák

LK Hubert arrows SVK0565
HU Deti

Matúš Miženko

LK X-FOCUS Prešov SVK0734
HU Deti

Tomáš Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0901
HU Deti

Jakub Boledovič

SVK0958
HU Deti

Filip Kováč

LO 3D Sokol SVK0750
HU Deti

Darius Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0853
HU Kadet

Andrej Šluch

SVK1051
HU Kadet

Rastislav Kováč ml.

LO 3D Sokol SVK0749
HU Kadet

Viktória Kormošová

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0425
HU Senior

Miloš Nádašský

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0548
HU Senior

Kristian Fulemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Tibor Gonda

LK VICTORIA Želovce SVK0652
HU Senior

Radko Miženko

LK X-FOCUS Prešov SVK0733
HU Senior

Jaroslav Svitek

SVK0169
HU Senior

Gabriel Kačmarik

LK TAS Leles SVK0575
HU Senior

Ľuboš Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0465
HU Senior

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas SVK0114
HU Senior

Gabriel Popovič

I.Č. SVK0413
HU Senior

Mikuláš Pogány

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1034
HU Senior

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán

Karol Spanyo

LK Legolas SVK0620
HU Veterán

Jaroslav Žubrietovsky

i.č. SVK0563
HU Veterán

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0317
HU Veterán

Daniel Beník

LK BAŠTA R.SOBOTA SVK0596
OL Kadet

Lukáš Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0801
OL Senior

Dušan Körmöczy

SVK0637
OL Senior

Patricia Gašparcová

LK PERUN SVK0775
OL Veterán

Ervin Šišák

PBHB Kadet

Filip Halo

LK 3beč Partizánske SVK0998
PBHB Kadet

Jakub Šiška

LK 3beč Partizánske SVK1002
PBHB Senior

László Jónás

SVK0277
PBHB Senior

Marian Liščík

Ivanská lukostrelecká družina SVK0930
PBHB Senior

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior

Stanislav Michalička

SVK0941
PBHB Senior

Robert Skácel MUDr.

LK Varín 3D SVK0417
PBHB Senior

Mária Kramplová

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0611
PBHB Senior

Michaela Kyselová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
PBHB Senior

Mária Dobríková

SVK0948
PBHB Senior

Zuzana Hicklová

LK Epirus SVK0968
PBHB Veterán

Štefan Kovács

Tas Leles SVK0839
PBHB Veterán

Milan Čáni

TO,-Lobo-Medzilaborce SVK0935
PBHB Veterán

Julius Kazsmer

LK TAS Leles SVK0820
PBHB Veterán

Márti David

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
TRLB Deti

Timotej Paňák

LK Varín 3D SVK0532
TRLB Deti

Mirko Janík

SVK489
TRLB Deti

Oliver Žiška

LO 3D Sokol SVK0846
TRLB Deti

Adela Bogárová

LO 3D Sokol SVK0763
TRLB Deti

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Deti

Petra Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0992
TRLB Kadet

Filip Paňak

LK Varín 3D SVK0719
TRLB Kadet

Samuel Sogel

Individualny člen SVK0325
TRLB Kadet

Samuel Chrastina

LO 3D Sokol SVK0309
TRLB Senior

Dušan Binder Ing.

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior

Bohumil Paľo Ing.

LK Varín 3D SVK0508
TRLB Senior

Viliam Paňak

LK Varín SVK0630
TRLB Senior

Ján Kováčik

SVK0946
TRLB Senior

Štefan Myšiak

Hunter Malá Fatra SVK0142
TRLB Senior

Peter Karcel

Lukostrelec BB SVK0890
TRLB Senior

Jozef Kožár

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0911
TRLB Senior

Peter Bača

LK X-FOCUS Prešov SVK0961
TRLB Senior

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0713
TRLB Senior

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Senior

Tomáš Slávik

individual SVK0987
TRLB Senior

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRLB Senior

Loránt Lukács

Individuálny člen SVK0326
TRLB Senior

Ladislav Darázs

LK HA SVK0476
TRLB Senior

Miroslav Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK0868
TRLB Senior

Ferdinand Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0065
TRLB Senior

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0660
TRLB Senior

Dominika Lochová

Združenie kušostrelcov - Kušostrelci.sk SVK0933
TRLB Senior

Mária Darázs

LK HA SVK0497
TRLB Veterán

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Veterán

Stanislav Bočkay

LK 3beč Partizánske SVK0922
TRLB Veterán

Jozef Matejov

LK 3beč Partizánske SVK0664
TRLB Veterán

Daniel Hubač

SVK0942
TRRB Deti

Juraj Rychtárech

ARQUITIS Blatnica SVK1005
TRRB Deti

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica SVK0831
TRRB Deti

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0658
TRRB Deti

Filip Mintál

LK Varín SVK0990
TRRB Deti

Miroslav Cibula

LK 3beč Partizánske SVK0999
TRRB Deti

Dorota Kosová

ARQUITIS Blatnica SVK0849
TRRB Deti

Emma Mendelová

ARQUITIS Blatnica SVK0754
TRRB Deti

Ema Košarišťanová

ARQUITIS Blatnica SVK1008
TRRB Deti

Lenka Liptáková

LO 3D Sokol SVK0764
TRRB Kadet

Samuel Petrík

LK X-FOCUS Prešov SVK0963
TRRB Kadet

Tomáš Olbert

LK Varín SVK0628
TRRB Kadet

Tobiáš Ľupták

LK Varín SVK0629
TRRB Kadet

Róbert Polhorský

LO 3D Sokol SVK0174
TRRB Kadet

Martin Žiška

LO 3D Sokol SVK0595
TRRB Kadet

Šimon Strelčík

LK Varín 3D SVK0726
TRRB Kadet

Ondrej Škorňák

LK 3beč Partizánske SVK0975
TRRB Kadet

Veronika Janštová

ind. SVK0971
TRRB Senior

Robert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior

Miroslav Mendel

ARQUITIS Blatnica SVK0755
TRRB Senior

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
TRRB Senior

Michal Samuel

SVK0947
TRRB Senior

Rudolf Hofierka

SVK0943
TRRB Senior

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0693
TRRB Senior

Miloslav Košík

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0589
TRRB Senior

Ľubomír Málek Ing.

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0888
TRRB Senior

Michal Briatka

LK Epirus SVK0491
TRRB Senior

Ladislav Madaj

LK Epirus SVK0953
TRRB Senior

Martin Javornícky

ARQUITIS Blatnica SVK0752
TRRB Senior

Tomáš Zrubek

ARQUITIS Blatnica SVK0903
TRRB Senior

Pavol Durec

ARQUITIS Blatnica SVK0956
TRRB Senior

Jozef Olbert

LK Varín 3D SVK0871
TRRB Senior

Ondrej Janšto

ind. SVK0972
TRRB Senior

Jan Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

Juraj Skácel

LK Varín 3D SVK0418
TRRB Senior

Ladislav Piroha

LK Varín 3D SVK0556
TRRB Senior

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Senior

Hana Jóžová

Ivanská lukostrelecká družina SVK0811
TRRB Senior

ing. Dana Maková

SVK0945
TRRB Senior

Stanislava Hofierková

SVK0944
TRRB Senior

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Senior

Jana Žilincová

Arquitis Blatnica
TRRB Senior

Henrieta Križanová

LO Malinovo SVK0842
TRRB Senior

Gabriela Sárková Mgr.

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0372
TRRB Senior

Alica Kočišová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0185
TRRB Veterán

Peter Krištofík

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0370
TRRB Veterán

Dušan Petrovaj

TO.-Lobo-Medzilaborce SVK0936
TRRB Veterán

Bohumil Kocourek

indiv. SVK0379
TRRB Veterán

Peter Hirjak

LO 3D Sokol SVK0469
Štatistika: 40 Zlatých, 28 Strieborných, 24 Bronzových. Obedov navyše 20.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba