Prihlasovací formulár
Slovenský Pohár - 14.kolo Finále

Oznam:

​Slovenského pohára sa smú zúčastniť len strelci s platnou licenciou na rok 2016

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 18.10.2016 - 23:59

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
118
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0714
BB Deti

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0808
BB Deti

Tereza Knižková

Lukostrelec BB SVK0844
BB Kadet

Lukáš Václav

LO Malinovo SVK0804
BB Kadet

Kristof Papp

LK TAS Leles SVK0816
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Maroš Machán

LO Malinovo SVK0535
BB Kadet

Diana Šarinová

SVK0955
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior

Peter Horňák

LK Epirus SVK0353
BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Peter Tomčík

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0400
BB Senior

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior

Štefan Myšiak

Hunter Malá Fatra SVK0142
BB Senior

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Senior

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Senior

Peter Michlík

SLK Spišské Vlachy SVK0336
BB Senior

Miriam Eliášová

ARQUITIS Blatnica SVK1004
BB Veterán

Miroslav Kontina

LK Epirus SVK0952
BB Veterán

Vladimír Sedilek

individuálny SVK1076
BB Veterán

ján Čeman

Lk Divín SVK0917
CU Senior

Jozef Bošanský

LK Hubert Arrows SVK0672
CU Senior

Pavol Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0375
CU Veterán

Pavol Kubiš Ing.

LK Divín SVK0329
HU Deti

Maroš Tlachač

LK Varín 3D SVK0723
HU Deti

Filip Kováč

LO 3D Sokol SVK0750
HU Kadet

Rastislav Kováč ml.

LO 3D Sokol SVK0749
HU Kadet

Andrej Šluch

SVK1051
HU Kadet

Viktória Kormošová

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0425
HU Senior

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas SVK0114
HU Senior

Ľuboš Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0465
HU Senior

Peter Vilim

LK Dobšiná SVK0386
HU Senior

Tibor Gonda

LK VICTORIA Želovce SVK0652
HU Senior

Gabriel Popovič

I.Č. Lučenec SVK0413
HU Senior

Miroslav Osa

SVK0621
HU Senior

Kristian Fulemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Soňa Chochulová

LK 3beč Partizánske SVK0745
HU Veterán

Jaroslav Žubrietovsky

i.ć. Lućenec SVK0563
HU Veterán

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán

Ivan Hudec

SVK0666
HU Veterán

Karol Spanyo

LK Legolas SVK0620
OL Kadet

Lukáš Martinko

SLK Spišské Vlachy SVK1041
OL Kadet

Katarina Martinková

SLK Spišské Vlachy SVK1042
OL Senior

Dušan Körmöczy

SVK0637
OL Veterán

František Varga

LK TAS Leles SVK0818
PBHB Senior

Stanislav Michalička

SVK0941
PBHB Senior

Miroslav Giláni

ARQUITIS Blatnica SVK0758
PBHB Senior

Gergely Dancs

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0711
PBHB Senior

Ľubomír Králik

LK Varín 3D SVK0649
PBHB Senior

Jozef Kožár

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0911
PBHB Senior

Mária Kramplová

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0611
PBHB Senior

Michaela Kyselová

ARQUITIS Blatnica SVK0830
PBHB Senior

Mária Dobríková

SVK0948
PBHB Senior

Krisztina Bukovszky Attiláné

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0477
PBHB Veterán

Štefan Kovács

TAS Leles SVK0839
PBHB Veterán

Ladislav Dorčák Ing.

XX SVK0675
PBHB Veterán

Julius Kazsmer

LK TAS Leles SVK0820
PBHB Veterán

Márti David

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0710
TRLB Deti

Tomáš Tlachač

LK Varín 3D SVK0722
TRLB Deti

Timotej Paňák

LK Varín 3D SVK0532
TRLB Deti

Mirko Janík

LK Varín SVK0489
TRLB Deti

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Deti

Renátka Tomčíkova

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0681
TRLB Deti

Lea Cvečková

LK Varín 3D SVK1015
TRLB Kadet

Samuel Chrastina

LO 3D Sokol SVK0309
TRLB Kadet

Filip Paňak

LK Varín 3D SVK0719
TRLB Kadet

Ema Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0991
TRLB Senior

Bohumil Paľo Ing.

LK Varín 3D SVK0508
TRLB Senior

Ladislav Darázs

LK Hubert Arrows SVK0476
TRLB Senior

Miroslav Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK0868
TRLB Senior

Dušan Binder Ing.

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior

Cyril Križan

LO Malinovo SVK0713
TRLB Senior

Peter Karcel

SVK0890
TRLB Senior

Ján Kováčik

SVK0946
TRLB Senior

Pavol Magyarics

individuálny člen SVK0328
TRLB Senior

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRLB Senior

Radek König

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0660
TRLB Senior

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Senior

Mária Darázs Mgr.

LK Hubert Arrows SVK0497
TRLB Senior

Katarina Tlachačová

LK Varín 3D SVK0809
TRLB Veterán

Jozef Ďugel st.

LK Varín 3D SVK0343
TRLB Veterán

Daniel Hubač

SVK0942
TRLB Veterán

Stanislav Bočkay

LK 3beč Partizánske SVK0922
TRLB Veterán

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRRB Deti

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica SVK0831
TRRB Deti

Miroslav Cibula

LK 3beč Partizánske SVK0999
TRRB Deti

Samuel Chochula

LK 3beč Partizánske SVK0746
TRRB Deti

Juraj Rychtárech

ARQUITIS Blatnica SVK1005
TRRB Deti

Emma Mendelová

ARQUITIS Blatnica SVK0754
TRRB Deti

Ema Košarišťanová

ARQUITIS Blatnica SVK1008
TRRB Deti

Petra Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0992
TRRB Deti

Dorota Kosová

ARQUITIS Blatnica SVK0849
TRRB Kadet

Tomáš Olbert

LK Varín 3D SVK0628
TRRB Kadet

Ondrej Škorňák

LK 3beč Partizánske SVK0975
TRRB Kadet

Tobiáš Ľupták

LK Varín 3D SVK0629
TRRB Kadet

Šimon Strelčík

LK Varín 3D SVK0726
TRRB Kadet

Veronika Janštová

SVK0971
TRRB Senior

Miroslav Mendel

ARQUITIS Blatnica SVK0755
TRRB Senior

Jozef Olbert

LK Varín 3D SVK0871
TRRB Senior

Ondrej Janšto

SVK0972
TRRB Senior

Tomáš Zrubek

ARQUITIS Blatnica SVK0903
TRRB Senior

Ľubomír Málek Ing.

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0888
TRRB Senior

Juraj Gavač

SVK1060
TRRB Senior

Robert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior

Jan Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

Dalibor Hálik

SVK0925
TRRB Senior

Michal Samuel

SVK0947
TRRB Senior

Zoltán Horváth

i.č. SVK
TRRB Senior

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Senior

Henrieta Križanová

LO Malinovo SVK0842
TRRB Senior

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Senior

Dana Maková

SVK0945
TRRB Veterán

Miroslav štanga

LK Epirus SVK0514
TRRB Veterán

Peter Hirjak

LO 3D Sokol SVK0469
TRRB Veterán

Ladislav Piroha

LK Varín 3D Svk0556
TRRB Veterán

Bohumil Kocourek

LK Legolas SVK0379
TRRB Veterán

Attila Bukovszky

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0957
TRRB Veterán

Peter Krištofík

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0370
Štatistika: 37 Zlatých, 25 Strieborných, 20 Bronzových. Obedov navyše 19.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba