Prihlasovací formulár
Pohár Košického kraja - 4.kolo

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 04.10.2018 - 23:55

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
63
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Jakub Getlík

SLK Spišské Vlachy
BB Deti

Adam Kakalejčík

SLK Spišské Vlachy SVK1201
BB Kadet

Šimon Prochazka

SLK Spišské Vlachy
BB Kadet

Sebastián Ondík

SLK Spišské Vlachy SVK1397
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Senior

Peter Michlík

SLK Spišské Vlachy SVK0336
BB Senior

Lukáš Čurilla

SLK Spišské Vlachy SVK1198
BB Senior

Jozef Kožár

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0911
BB Senior

Pavol Kamenický

SLK Spišské Vlachy SVK1396
BB Senior

Tomáš Tomaškovič

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0924
BB Senior

Ferdinand Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0065
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
CU Deti

Dárius Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0853
CU Deti

Liliana Uhrínová

SLK Spišské Vlachy SVK1209
CU Deti

Karina Kamenická

SLK Spišské Vlachy SVK0770
CU Senior

Marián Antal , Ing. arch.

LK X-FOCUS Prešov SVK0287
CU Senior

Miloš Rozhoň

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0590
CU Senior

Alica Kočišová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0185
CU Senior

Klaudia Szatmáriová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1037
HU Deti

Daniel Sunitra

LK Nimrod Veľké Kapušany
HU Senior

Ivan Semanco MUDr.

TO Vlci Medzilaborce
HU Senior

Tomáš Michlík

SLK Spišské Vlachy SVK0337
HU Senior

Mikuláš Pogány

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1034
HU Senior

Attila Bodnár

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1035
HU Senior

Radko Miženko

LK X-FOCUS Prešov SVK0733
OL Deti

David Urban

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK1347
OL Deti

Jakub Masloviak

SLK Spišské Vlachy SVK1202
OL Deti

Monika Topoliová

SLK Spišské Vlachy SVK1205
OL Kadet

Peter Prochazka

SLK Spišské Vlachy SVK1473
OL Senior

Frantisek Varga

TAS-Leles SVK0818
PBHB Deti

Aurel Varga

LK Nimrod Veľké Kapušany
PBHB Deti

Panka Novakovics

PBHB Senior

Attila Soos

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1031
PBHB Senior

Zsolt Novakovics

PBHB Senior

Jaroslav Cucak

SVK1330
PBHB Senior

Štefan Kovács

LK TAS Leles SVK0839
PBHB Senior

Ladislav Kovács

TAS Leles
PBHB Senior

Regina Pásztorová

LK TAS Leles SVK0840
TRLB Deti

Tomas Bača

LK X-FOCUS Prešov SVK1184
TRLB Senior

Gergely Varga

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1029
TRLB Senior

Pavol Vasiľ

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0345
TRLB Senior

Peter Čeljuska Ing.

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0056
TRLB Senior

Imrich Csizmadia ,Ing.

LK X-FOCUS Prešov SVK1188
TRLB Senior

Vladimír Fryk

LK X-FOCUS Prešov SVK1189
TRLB Senior

Peter Bača

LK X-FOCUS Prešov SVK0961
TRRB Deti

Norbert Šebeš

TRRB Deti

Adam Hýroš

SVK1309
TRRB Deti

Matúš Miženko

LK X-FOCUS Prešov SVK0734
TRRB Deti

Miluška Tkačová

LK X-FOCUS Prešov SVK1383
TRRB Deti

Alexandra Fryková

LK X-FOCUS Prešov SVK1183
TRRB Kadet

Martina Pramníková

LK X-FOCUS Prešov SVK1187
TRRB Senior

Miloslav Košík

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0589
TRRB Senior

Norbert Šebeš

LK X-FOCUS Prešov
TRRB Senior

Sergej Semanco

TO Vlci Medzilaborce
TRRB Senior

Vladimír Sobota

LO TJ Slávia UVLF Košice SVK0593
TRRB Senior

Dušan Petrovaj

ML SVK0936
TRRB Senior

Marek Varchola

ML
TRRB Senior

Dávid Kobera

SVK1375
TRRB Senior

Jozef Hýroš

SVK1311
TRRB Senior

Stanislav STACH

LK X-FOCUS Prešov SVK1453
TRRB Senior

Peter Bednarik

TRRB Senior

Tibor Prevuznak

TRRB Senior

Lukas Jakubko, Ing.

LK X-FOCUS Prešov SVK1185
Štatistika: 23 Zlatých, 13 Strieborných, 7 Bronzových. Obedov navyše 7.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba