Prihlasovací formulár
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SLA 3D 2019

Prihlasovanie skončilo

Na súťaž bolo možné prihlásiť sa do 07.10.2019 - 12:00
Na súťaž je obmedzený maximálny počet súťažiacich na 240

Filter

Ofiltruj svoju kategóriu a najdi svojich súperov.
228
Prihlásený
Divízia Kategória Meno Klub Číslo licencie
BB Deti

Peter Šiagi

ŠK Orlík SLIAČ SVK1273
BB Deti

Samuel Földeš

Ivanská lukostrelecká družina SVK1398
BB Deti

Matej Ciglian

LK 3beč Partizánske SVK1617
BB Deti

Michaela Hajková

SVK1350
BB Deti

Sára Brozmanová

Lukostrelecký klub route 66 SVK1314
BB Deti

Viktoria Prokopová

Lukostrelecký klub Stupava SVK1470
BB Deti

Lenka Landlová

Lukostrelecký klub Stupava SVK1515
BB Deti

Alžbeta Vargová

Lukostrelecký klub Stupava SVK1490
BB Deti

Lucia Patáková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1551
BB Deti

Nina Hubíková

SVK1434
BB Kadet

Róbert Bejtic

ŠK Orlík SLIAČ SVK1290
BB Kadet

Dominik Vojtko

LK TAS Leles SVK0848
BB Kadet

Jakub Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0658
BB Kadet

Lea Ďatelinková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1479
BB Kadet

Olívia Kreutzová

SVK1493
BB Kadet

Lenka Lopušná

Lukostreleckyklubroute66 SVK1459
BB Kadet

Eliska Filipova

Lukostrelecký klub Stupava SVK1326
BB Kadet

Sofia Malá

ŠK Orlík SLIAČ SVK1545
BB Kadet

Lucia Matyšáková

Lukostrelecký klub Stupava SVK1514
BB Senior

Juraj Sestrienka

LK Bratislava SVK1635
BB Senior

Peter Dobiáš

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1528
BB Senior

Michal Batora

SVK1633
BB Senior

Daniel Tarbaj

LK X-FOCUS Prešov SVK0960
BB Senior

Stefan Mysiak

CHimera cze1625
BB Senior

Benjamín Kun

LK Hubert Arrows SVK1012
BB Senior

Ladislav Vojtko

LK TAS Leles SVK0815
BB Senior

Jozef Žitňanský

Individuálny člen SVK1483
BB Senior

Peter Sebők

Bősi Rétisas Íjászklub SVK1505
BB Senior

Dalibor Halík

LŠLK Liptovský Mikuláš SVK0925
BB Senior

Marek Paták

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1552
BB Senior

Dušan Franců

Ivanská lukostrelecká družina SVK0679
BB Senior

Ladislav Kajma

LK Hubert Arrows SVK1159
BB Senior

Rastislav Kováč st.

LO 3D Sokol SVK0748
BB Senior

Ján Knižka

Lukostrelec BB SVK0843
BB Senior

Ondrej Janšto

SVK0972
BB Senior

Ferdinand Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0065
BB Senior

Martin Dragúň

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK1117
BB Senior

Daniela Kubišová Ing.

LK Divín SVK0330
BB Senior

Edita Mlinkovicsová

LK Hubert Arrows SVK1115
BB Senior

Miriam Eliášová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1004
BB Senior

Anna Koszegiová

Lukostrelecký a paintbalový klub ELÁN SVK0785
BB Senior

Jana Harabinová

LK Epirus SVK0912
BB Veterán

Norbert Fassl

BSC Stockerau AUT8404
BB Veterán

Ladislav Dorčák Ing.

XX SVK0675
BB Veterán

Ján Kúdela

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0499
BB Veterán

Ján Čeman

LK Divín SVK0917
BB Veterán

Gustav Kendera

LO TJ Slávia Právnik Bratislava SVK1474
BB Veterán

Daniel Štorcel

LK Epirus SVK1212
BB Veterán

Daniel Štefaňák

indi BA SVK0715
BB Veterán

Brigitte Fassl

BSC Stockerau AUT8403
CRB Senior

Roland Keseli

LK Hubert Arrows SVK1210
CRB Senior

Lubos Belacek

CZE1832
CRB Senior

Filip Schwarz

LK Epirus SVK1387
CRB Senior

Klaudia Krchňavá

SVK1721
CRB Veterán

Géza Dósa

LK Artemis Dvory nad Žitavou SVK0029
CU Deti

Tomáš Kysel

ARQUITIS Blatnica SVK0831
CU Deti

Dárius Tóth

LK Hubert Arrows SVK1141
CU Kadet

Dárius Kočiš

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0853
CU Kadet

Alexandra Kašubová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1137
CU Senior

Ľuboš Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0465
CU Senior

JENŐ NEUFELD

LK BAŠTA Rimavská Sobota HUN3141
CU Senior

Patrik Boledovič

SVK0424
CU Senior

Juraj Pagáčik Ing.

LK Reflex Žilina SVK0072
CU Senior

Jaroslav Svitek

SVK0169
CU Senior

Dávid Kondicz

SVK1546
CU Senior

Miroslav Kurucz

LK Hubert Arrows SVK0829
CU Senior

Pavol Veselý

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0375
CU Senior

Peter Vida

LK Bratislava SVK0455
CU Senior

Jozef Bošanský

LK Hubert Arrows SVK0672
CU Senior

Alica Kočišová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK0185
CU Senior

Klaudia Szatmáriová

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1037
CU Veterán

Karol Deák Ing.

LK Hubert Arrows SVK0565
CU Veterán

Peter Jankovič

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0034
CU Veterán

Rastislav Žídek

LK Orava Bobrov SVK0003
CU Veterán

Anna Žideková

LK Orava Bobrov SVK0006
HU Deti

Matej Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK1391
HU Deti

Samuel Sebastián Sádecký

ŠK Orlík SLIAČ SVK1266
HU Deti

Nelka Ďatelinková

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1529
HU Deti

Nella Alexandra Sádecká

ŠK Orlík SLIAČ SVK1443
HU Deti

Stella Nagyferencz

Individuálny člen SVK1161
HU Kadet

Jakub Kapusta

SVK1348
HU Kadet

Maroš Tlachač

LK Varín 3D SVK0723
HU Kadet

David Cíbik

BS Hohenau SVK0984
HU Kadet

Ivan Georgiev

ŠK Orlík SLIAČ SVK1267
HU Kadet

Henrietta Nagyferencz

Individuálny člen SVK1162
HU Senior

Ladislav Kiss

SVK1139
HU Senior

Ladislav Nagyferencz

Individuálny člen SVK1160
HU Senior

Kristián Fülemits

SZIU SVK0823
HU Senior

Róbert Goč

SVK1549
HU Senior

Attila Száraz Mgr.

LK Legolas SVK0114
HU Senior

Michal Brozman

Lukostrelecký klub route 66 SVK1121
HU Senior

Attila Szabó

SZIU SVK0062
HU Senior

Jozef Zsido

SVK1550
HU Senior

Tomáš Gajdoš

LK Legolas SVK1643
HU Senior

Jenő Farkas

SZIU SVK1172
HU Senior

Tomáš Fidrich

SVK1456
HU Senior

Attila Bodnár

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1035
HU Senior

Mikuláš Pogány

LK Nimrod Veľké Kapušany SVK1034
HU Senior

Stanislav Kollár

SVK1619
HU Senior

Jana Bejticová

ŠK Orlík SLIAČ SVK1577
HU Senior

Anikó Kovácsová

SZIU SVK0559
HU Senior

Mária Vilimová

LK Dobšiná SVK1636
HU Senior

Mária Farkas

SZIU SVK1173
HU Veterán

Koloman Lukács

LK Komoča SVK1351
HU Veterán

Tibor Lévay

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK0317
HU Veterán

Ivan Vyšný Ing.

LK Varín 3D SVK0541
HU Veterán

Ivan Hudec

LK 3beč Partizánske SVK0666
HU Veterán

Peter Kapľavka

SVK1021
HU Veterán

karol spanyo

LK Legolas SVK0620
HU Veterán

Daniel Benik

Individuálny člen SVK0596
OL Deti

Filip Pagáčik

LK Reflex Žilina SVK0573
OL Deti

Róbert Pobiják

Lukostrelecký klub - lukostreľba Svit SVK1222
OL Kadet

Alex Mlinkovics

LK Hubert Arrows SVK1112
OL Kadet

Samuel Marušinec

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1611
OL Kadet

Ema Košarišťanová

Lukostrelecký klub Turiec SVK1008
OL Senior

Michal Velčík Ing.

Lukostrelecký klub ELÁN SVK0243
OL Veterán

František Varga

LK TAS Leles SVK0818
PBHB Deti

Samuel Jerguš Rábek

LK 3beč Partizánske SVK1318
PBHB Deti

Daniel Mavrák ml.

LK 3beč Partizánske SVK1418
PBHB Deti

Jakub Lukáč

LK Hubert Arrows SVK1518
PBHB Kadet

Luca DANCS

LK BAŠTA Rimavská Sobota SVK1542
PBHB Senior

Ľubomír Králik

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK0649
PBHB Senior

Ľubomír Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0888
PBHB Senior

Ján Rys

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0349
PBHB Senior

Ľuboš Dovrtel

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0348
PBHB Senior

Adrián Papp

SVK0255
PBHB Senior

László Jónás

SVK0277
PBHB Senior

Lukáš Václav

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0804
PBHB Senior

Vladimír Krchňavý

SVK1718
PBHB Senior

Maroš Kolesnáč

LK 3beč Partizánske SVK1320
PBHB Senior

Dušan Kulisievič Mgr.

Spolok ,,Karpatský Gunár " SVK0422
PBHB Senior

Zuzana Králiková

LOVEC - Kysucký lukostrelecký klub SVK1203
PBHB Senior

Mária Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0611
PBHB Veterán

Jozef Ďugel st.

LK Varín 3D SVK0343
PBHB Veterán

Štefan Kovács

LK TAS Leles SVK0839
PBHB Veterán

Jozef Matejov JUDr

LK 3beč Partizánske SVK0664
TRLB Deti

Benjamín Žember

LK 3beč Partizánske SVK1158
TRLB Deti

Katarína Michalcová

SVK1176
TRLB Deti

Melánia Pašeková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0909
TRLB Kadet

Lukáš Hošek

LK 3beč Partizánske SVK1535
TRLB Kadet

Tomáš Tlachač

LK Varín 3D SVK0722
TRLB Kadet

Michaela Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0867
TRLB Senior

Cyril Križan

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0713
TRLB Senior

Miroslav Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK0868
TRLB Senior

Rastislav Sarka

LK Sagittarius SVK0923
TRLB Senior

Vladimír Fryk

LK X-FOCUS Prešov SVK1189
TRLB Senior

Dušan Binder

KŠL Robin Zvolen SVK0063
TRLB Senior

Samuel Chrastina

TJ Sokol Trenčianske Stankovce SVK0309
TRLB Senior

Imrich Csizmadia ,Ing.

LK X-FOCUS Prešov SVK1188
TRLB Senior

Peter Karcel

LK Dobšiná SVK0890
TRLB Senior

Peter Bača

LK X-FOCUS Prešov SVK0961
TRLB Senior

Marek Mašláni

LK 3beč Partizánske SVK1134
TRLB Senior

Ladislav Darázs

LK Hubert Arrows SVK0476
TRLB Senior

Radovan Emanuel

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0688
TRLB Senior

Peter Mekýš

LK 3beč Partizánske SVK0665
TRLB Senior

Michal Švec

SVK1285
TRLB Senior

Peter Štromajer

LK PERUN SVK1344
TRLB Senior

Barbara Benkovičová

LK 3beč Partizánske SVK1639
TRLB Senior

Miroslava Michalcová

SVK1123
TRLB Senior

Monika Krasňanská

SVK1131
TRLB Senior

Vladimíra Šáleková

LO 3D Sokol SVK1166
TRLB Senior

Barbora Majchrovičová

SVK1232
TRLB Senior

Mária Pátková

LK 3beč Partizánske SVK1244
TRLB Senior

Zuzana Rédey Ing.

LK Legolas SVK0119
TRLB Veterán

Vladimír Šálek

LO 3D Sokol SVK1066
TRLB Veterán

Peter Bernát

Rakovice SVK0435
TRLB Veterán

František Kondicz

LK Artemis Dvory nad Žitavou SVK0030
TRLB Veterán

Ivan Majchrovič

SVK1230
TRLB Veterán

Róbert Straňák

LK 3beč Partizánske SVK0583
TRLB Veterán

Vladimír Sobota

LK Varín SVK0032
TRRB Deti

Erik Stieranka

SVK1254
TRRB Deti

Adam Krchňavý

Individuálny člen SVK1641
TRRB Deti

Matúš Kúdela

LK 3beč Partizánske SVK1450
TRRB Deti

Tomáš Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1142
TRRB Deti

Samuel Chochula

LK 3beč Partizánske SVK0746
TRRB Deti

Pavol Šulek

LK Divín SVK1475
TRRB Deti

Alex Hubík

SVK1433
TRRB Deti

Sofia Dobiášová

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1527
TRRB Deti

Alexandra Fryková

LK X-FOCUS Prešov SVK1183
TRRB Deti

Ema Hudecová

LO 3D Sokol SVK1140
TRRB Deti

Dorotka Dubná

SVK1414
TRRB Deti

Lea Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0659
TRRB Kadet

Cyril Križan

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0714
TRRB Kadet

Marian Chudík

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1119
TRRB Kadet

Jakub Zaujec

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1261
TRRB Kadet

Nela Žitňanská

Individuálny člen SVK1449
TRRB Kadet

Johanka Krchňavá

Individuálny člen SVK1640
TRRB Kadet

Petra Mašlániová

LK 3beč Partizánske SVK0992
TRRB Kadet

Diana Orságová

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1420
TRRB Senior

Roman Majerčík

SVK1581
TRRB Senior

libor Richter

cz0805
TRRB Senior

Marián Pašek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0523
TRRB Senior

Juraj Gavač

HH3D SVK1060
TRRB Senior

Pavol Hajko

SVK1349
TRRB Senior

Pavol Cíbik

BS Hohenau SVK0985
TRRB Senior

Ján Kováč

LO 3D Sokol SVK0747
TRRB Senior

Erich Kreutz

LK PERUN SVK1421
TRRB Senior

Igor Krasňanský

SVK0918
TRRB Senior

Martin Karas

Lukostrelecký klub Topoľ SVK1143
TRRB Senior

Juraj Kapusta

Individuálny člen SVK1322
TRRB Senior

Peter Málek

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0693
TRRB Senior

Jakub Štuk

LK Sagittarius SVK0704
TRRB Senior

Róbert Paškuliak

ARQUITIS Blatnica SVK0360
TRRB Senior

Tibor Mažgut

Partizanske SVK1367
TRRB Senior

Milan Nitrabor Lukáč

LK Hubert Arrows SVK1517
TRRB Senior

Michal Briatka

LK Epirus SVK0491
TRRB Senior

Jozef Krajčovič

Bősi Rétisas Íjászklub SVK1507
TRRB Senior

Jaroslav Šalamún

Lukostrelec BB SVK1279
TRRB Senior

Michal Guldan

SVK1435
TRRB Senior

Gabriela Sárková Mgr.

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0372
TRRB Senior

Lívia Rakovská

SVK1730
TRRB Senior

Anna Sarková

SVK1056
TRRB Senior

Monika Rakovská

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0655
TRRB Senior

Tatiana Binderová

KŠL Robin Zvolen SVK0307
TRRB Senior

Katarína Hudecová

LO 3D Sokol SVK1321
TRRB Senior

Katarína Žitňanská

Individuálny člen SVK1482
TRRB Senior

Patrícia Hájková

LK Sagittarius SVK0712
TRRB Senior

Erika Málková

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK0921
TRRB Senior

Henrieta Križanová

Lukostrelecký klub Malinovo SVK0842
TRRB Senior

Hana Jóžová

Ivanská lukostrelecká družina SVK0811
TRRB Senior

Milada Štefaňáková

indi BA SVK0716
TRRB Veterán

Ladislav Csomor

Bősi Rétisas Íjaszklub SVK1508
TRRB Veterán

Peter Krištofík

Archery Klub Geronimo Trnava SVK0370
TRRB Veterán

Ľubomír Bátora

Individuálny člen SVK1530
TRRB Veterán

Pavel Orság

HORNÉ HÚŠČIE 3D SVK1419
TRRB Veterán

Miroslav Sýs

Kuchynské bobre SVK1460
TRRB Veterán

Bohumil Kocourek

AC Nove Zamky SVK0379
TRRB Veterán

Maria Bernátová

Rakovice SVK0920
Štatistika: 50 Zlatých, 36 Strieborných, 28 Bronzových. Obedov navyše 31.
Zoznam prihlásených na súťaž na stiahnutie (pre organizátora súťaže)
Odporúčame:
Sme členmi
European archery association 3D Antidopingová agentúra
Máme členov v
World Archery European archery association 3D Slovenský lukostrelecký zväz
Partnerské organizácie
Česká 3D lukostřelba